Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1890 dnia: Grudzień 12, 2008, 02:10:56 pm »
Jakiś czas temu obejrzałem Moyashimon
Na początku było świetne, szkoda że tylko na początku. Jest krótkie, ma 11 ep. i opowiada o chłopcu który widzi bakterie. W zasadzie jest też mowa o sake, bardzo, bardzo często. Jak na komedię w realiach szkolnych (uczelnianych :)) oczekiwałem czegoś więcej. Nawet specjalnie się nie zawiodłem.
Jedna rzecz mnie tylko nurtuje, nie jestem pewny czy do końca dobrze zrozumiałem, ale to:

jest
Spoiler: pokaż
najlepszy przyjaciel, tak przyjaciel nie przyjaciółka głównego bohatera, Yuuki Kei ?!

Nie odradzam, ale też nie polecam.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1891 dnia: Grudzień 12, 2008, 02:23:41 pm »
Hatsu Inu the Animation

Tez polecam, swietne jest, podobnie jak druga OAVka nazwana oryginalnie Hatsu Inu 2. Oba tomy mangi nawet sa po ang.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1892 dnia: Grudzień 12, 2008, 02:43:23 pm »
Cytuj
Cytuj
Fukaya, główny bohater, został kochankiem pewnej cichej i bardzo pięknej dziewczyny, Fujino, która uwielbia wibratory. "Może ona stawia mnie na tym samym poziomie co wibrator?" Ich prawdziwa miłość zaczyna się, gdy okazuje się, że korzysta z wibratora w trakcie przejażdżki pociągiem. Czy Fujino uzna go lepszego niż wibrator? Tego dowiecie się, oglądając ten oto hentai.
Już mnie zachęciłes, byc lepszym niż wibrator- to jest to.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1893 dnia: Grudzień 12, 2008, 02:45:38 pm »
A najlepsze, że jakaś polska grupa dorobiła polskie napisy do tego anime wbudowane w odcinki  :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1894 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:24:17 pm »
Nie polecam Hatsu Inu the Animation. To byle co nawet w kategorii hentai. I brzydkie.
Jedno z najlepszych jakie widziałem to Harukoi Otome. Tylko niestety nie ma żadnych napisów. Ale to romantyczne hentai bez dziwactw i przemocy czyli jeden z wyjątków wśród filmów hentai.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1895 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:25:23 pm »
*beczy po 10 odcinku ef'a *

Buuu czemu to tak ma być ;(

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1896 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:30:15 pm »
W Ef Tale of Memories co było po 10 odcinku. Bo chyba nie gadasz o melodies.
A ja w ogóle widziałem grę więc i tak wiem jak się skończy. Nawet nie muszę oglądać anime.
A pisząc w taki sposób spojlerujesz.
Tak dla twojej wiadomości.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1897 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:40:18 pm »
W przeciwieństwie do twoich spoilerów, nie zostało tu powiedziane nic konkretnego. Ba! - wręcz przeciwnie: moja ciekawość została połechtana.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1898 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:44:08 pm »
Nie polecam Hatsu Inu the Animation.
I tak sobie obejrzę. Okazało się nawet, że mam to na płytce nagrane.

A ja z soft hentai polecam Spaceship Agga Ruter. Świetna komedia. Szkoda że seria jest nie skończona.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1899 dnia: Grudzień 12, 2008, 03:48:27 pm »
Romans eroanime Harukoi Otome wygląda wspaniale pod każdym względem. Kreska bardzo wysokiej jakości.
cpt. Misumaru Tenchi zrozum, że taki spojler jest niedopuszczalny. Ktoś pisze w taki sposób to jakby wprost mówił jak się skończy anime.
Polecam OP z gry tale of melodies. Już tam widać o co chodzi.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2008, 03:58:02 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1900 dnia: Grudzień 12, 2008, 05:02:11 pm »
Cytuj
*beczy po 10 odcinku ef'a *

Buuu czemu to tak ma być ;(
NIENAWIDZE CIĘ!!! :evil:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1901 dnia: Grudzień 12, 2008, 05:12:11 pm »
cpt. Misumaru Tenchi zrozum, że taki spojler jest niedopuszczalny. Ktoś pisze w taki sposób to jakby wprost mówił jak się skończy anime.
To ty zrozum, że nic nie zostało powiedziane. Tobie się może kojarzy, bo wiesz co się tam wydarzyło. A ja nie wiem i przez to moja wyobraźnia zaczyna pracować na podwyższonych obrotach. Takie "spoilery" to ja mogę kilogramami łykać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1902 dnia: Grudzień 12, 2008, 05:21:30 pm »
Nie polecam Hatsu Inu the Animation.

Mówisz o pierwszym, drugim, czy obydwu ? Widziałem pierwsze, niezbyt, ale ostateczne ujdzie w tłoku.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1903 dnia: Grudzień 12, 2008, 05:42:28 pm »
To nowsze trochę ładniejsze ale i tak przeciętne. Może sam pomysł nie najgorszy, ale postaci nie ma poza jedną.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1904 dnia: Grudzień 12, 2008, 06:46:42 pm »
Cytuj
To ty zrozum, że nic nie zostało powiedziane. Tobie się może kojarzy, bo wiesz co się tam wydarzyło. A ja nie wiem i przez to moja wyobraźnia zaczyna pracować na podwyższonych obrotach. Takie "spoilery" to ja mogę kilogramami łykać.
I tak zostało powiedziane za dużo bo ja teraz pomimo tego ze nie widziałem to aż mnie skręca, dzis zobaczyłem 8 odcinek jutro 9 a 10 to pewnie tak w srode zobacze. I wez tu teraz wytrzymaj jak on takie cos napisał... :-?

 

anything