trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1965 dnia: Grudzień 15, 2008, 04:57:33 pm »
Chwilami mam wrażenie, że niektórzy (jakieś dziwadła) oczekują super ambitnego anime od komedii haremowej.

Ja oglądam anime dla rozrywki, nie szukam tutaj odpowiedzi na sens istnienia.



"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1966 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:51:18 pm »
Taki mały LOL Shuffle1 zostało wydane w 2005 więc każde nowe anime teraz powiela wszystkie stare gagi a więc do jakiego anime Shuffle! porównujesz?

Taki większy LOL, domorosły weteranie. Shuffle powiela schematy wielu haremówek z lat 90 i wcześniej, których zapewne nie widziałeś, bo oglądałeś wtedy Sailorki i inne DB.

Bere jesteś gejem dla ciebie to musiało być bezpłciowe

POJECHAŁ  :shock:
Gejostwo wyznaczasz brakiem zainteresowania małymi, piszczącymi, NARYSOWANYMI istotkami, które dla swojego 'looser-kuna' (a jak już wiemy z haremówek, jaki główny bohater taki i widz) są w stanie zrobić wszystko ? Jeśli tak, to przykro mi Cię o tym uświadamiać, otacza Cię sporo takich GEJÓW. I to HARD GEJÓW.

Bere jesteś jak recenzent na tanuki tam tez często i gęsto nie oglądają do końca i piszą te swoje groteski.

Przykro mi, że pozostałym GEJOM nie chcę się oglądać tego crapu do końca, którym Ty się podniecasz. To musi być frustrujące.

Widzę, że stęskniłeś się za trzymiesięcznymi wakacjami. Chcesz jeszcze trochę podyskutować, jeśli dyskusją można nazwać rzucanie 'argumentami' (lol) typu 'to jest genialne, jesteś gejem jeśli ci się nie podoba' ? Mnie bez różnicy ile bananów w swojej kadencji przyjmiesz na klatę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 06:01:18 pm wysłana przez Bere »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1967 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:08:22 pm »
Bere jak ci pisałem. Ty NIE musisz tego lubić. Bo każdy lubi to co mu się podoba i nigdy nie narzucam mu swojego zdania.
No ale nie pisz takich głupot bo wśród tego typu anime Shuffle jest jednym z lepszych tj wśród haremówek.
Główny bohater jest też ciekawą postacią. Jest trochę wstydliwy no ale jakby taki nie był to one by się tak do niego nie lepiły prawdopodobnie. On jest taaaaaki dooooobry i taaaaki miiiiiły więc nic dziwnego że tak jest jak jest.
Chwilami niestety przesadzają z nieśmiałością i to zaczyna denerwować. Ale ogólnie anime udane i tyle żeńskich postaci że, któraś na pewno się każdemu spodoba.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1968 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:23:04 pm »
Bo każdy lubi to co mu się podoba i nigdy nie narzucam mu swojego zdania.

Nie, w ogóle.
Sorry, w takim razie nie wiem jak nazwać okrzykiwanie co drugiego anime czymś na miarę geniuszu, a potem wyzywaniu ludzi od 'głupich' jeśli się z tym nie zgodzą. Przecież nikomu nie narzucasz swojego zdania, amirite ?

Główny bohater jest kolejną kalką; nie wyróżnia się niczym z wyglądu ani z zainteresowań. Jest nieudacznikiem, alienem, ale oczywiście 'ooh ma dobre serduszko' (like I care) i nie ma jaj żeby zarwać konkretną pannę i chędożyć ją długo i szczęśliwie, zamiast tego będzie jak cholerna dziewica dryfował od jednej do drugiej bo jego 'dobre serduszko' nie może się zdecydować. To w wypadku tego anime. Gdyby było to anime z tłukącymi wszystko i wszystkich tsundere nie miałby dość jaj żeby postawić się i powiedzieć że go wku*wia jak się go traktuje jak szmatę. OH WOW

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1969 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:24:26 pm »
Anfanie, Ty napisałeś, że on jest gejem i że nie nadaje się do oglądania anime, a nie że nie musi tego lubić

A najlepszą haremówką jest Tenchi Muyo! Ryo-Ohki i już. Kto się z tym nie zgadza ten połowa słownika z wulgaryzmami (łaskawi daję wam prawo wybrać sobie połowę) ;)

Główny bohater jest <cut>

Eh, zapędzasz się i sam powielasz schemat ;) Na przyszłość radzę ograniczyć się do jechania po ogóle i unikania jakiś bardziej szczegółowych przytyków gdy nie znasz danego anime.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 06:30:11 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1970 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:36:39 pm »
A najlepszą haremówką jest Tenchi Muyo! Ryo-Ohki i już. Kto się z tym nie zgadza ten połowa słownika z wulgaryzmami (łaskawi daję wam prawo wybrać sobie połowę) ;)
I tu zgadzam się z Wilkiem w całej rozciągłości (względnie pomijając wulgaryzmy). OAVka daje radę wszystkim "nowościom"
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1971 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:41:09 pm »
Główny bohater jest kolejną kalką; nie wyróżnia się niczym z wyglądu ani z zainteresowań. Jest nieudacznikiem, alienem, ale oczywiście 'ooh ma dobre serduszko' (like I care) i nie ma jaj żeby zarwać konkretną pannę i chędożyć ją długo i szczęśliwie, zamiast tego będzie jak cholerna dziewica dryfował od jednej do drugiej bo jego 'dobre serduszko' nie może się zdecydować. To w wypadku tego anime. Gdyby było to anime z tłukącymi wszystko i wszystkich tsundere nie miałby dość jaj żeby postawić się i powiedzieć że go wku*wia jak się go traktuje jak szmatę. OH WOW
No to smutne no ale żeby faktycznie pisać nieprawdziwe informacje o anime, które się ocenia.
Na pewno on nie jest nieudacznikiem no chyba że nieśmiałość to dla ciebie oznacza.
W anime wybrał pannę przecież. Gra też polegała na wyborze jednej z dziewczyn. Tylko wiesz z tą mało różnicą że w grze były scenki erotyczne  z nimi, a w anime oczywiście nie.
Ryo-Ohki było fajne, ale to już bardzo stare.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1972 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:42:27 pm »
Ganossa, możesz nie pomijać, bo żartowałem czego zresztą łatwo się domyśleć :)

Będę musiał zerknąć jeszcze na pierwszy sezon El Hazard, bo to chyba kamień milowy dla tego typu fantasy. Btw. też przez Pioneer LDC robione.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 06:46:06 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1973 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:46:08 pm »
Ryo-Ohki było fajne, ale to już bardzo stare.
Kaplica Sykstyńska też jest bardzo stara ale jakoś nie słyszałem żeby ktoś narzekał.

Będę musiał zerknąć jeszcze na pierwszy sezon El Hazard, bo to chyba kamień milowy dla tego typu fantasy. Btw. też przez Pioneer LDC robione.
Przestań bo kolana mi miękną jak słyszę te tytuły :shock:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1974 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:52:34 pm »
Głupie porównanie. Dobre to było anime, ale obecnie jest wiele lepszych.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1975 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:52:39 pm »
Główny bohater jest też ciekawą postacią.

Ciekawą postacią jest Joker z The Dark Knight czy House, nie wiem co wyróżnia głównego bohatera S na tle innych jemu podobnych.

A mnie odrzucają starsze anime kreską.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1976 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:55:08 pm »
Głupie porównanie. Dobre to było anime, ale obecnie jest wiele lepszych.
Lepszych bo nowszych? Głupi to jest twój sposób myślenia.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1977 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:59:20 pm »
Zastanów się choć raz. Lepszych bo ciekawszych, ładniejszych, pomysłowych itp, itd

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1978 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:03:47 pm »
"Ładniejszych" ok, bo "ciekawszych" i "pomysłowych" to nie bardzo. Z anime jak z grami - coraz większy nacisk na stronę A-V a coraz mniejszy na fabułę i porządne postacie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1979 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:05:51 pm »
Jakaż to haremówka i pod jakim względem jest lepsza, ciekawsza i bardziej pomysłowa od Tenchi Muyo!, czyli tytułu z którego czerpie pełnymi garściami? Zmienia się kreska, bohaterowie, świat, poziom golizny, ale idea wciąż pozostaje ta sama.
Zaś Tenchi Muyo! to absolutny klasyk dla polskich fanów - jak to kiedyś napisał Jeremy, jedna z niewielu serii (obok Sailor Moon) która pełniła rolę ambasadora japońskiej kultury obrazkowej w Polsce i złego słowa powiedzieć na nią nie dam. Owszem, zestarzała się już trochę, ale zestarzała się z gracją, że tak powiem - wciąż daje się oglądać, przywołując przy tym nostalgiczne wspomnienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 07:10:40 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything