Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1980 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:07:13 pm »
Dla mnie Tenchi Muyo! ciągle ma świetny design postaci i nawet pod tym względem nic się nie zestarzał.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1981 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:10:45 pm »
Mogę zrozumieć zdanie Konowała co do kreski (sam miałem ambiwalentne uczucia gdy pierwszy raz zobaczyłem Fist of The North Star) ale twierdzenie, że jeśli coś jest nowsze to od razu zakładamy że jest lepsze uważam za niedojrzałe. Anime to nie pralka ani toster anfanie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1982 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:12:05 pm »
Owszem Wilku - mnie też design ciągle się podoba. Pisząc "zestarzała się" miałem bardziej na myśli brak komputerowej obróbki obrazu i inne nowomodne wynalazki, od których obecnie aż roi się w najnowszych seriach. A anfan sam się kiedyś przyznał, że pozycje sprzed 2000 roku go nie interesują.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1983 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:31:16 pm »
Cytuj
Taki większy LOL, domorosły weteranie. Shuffle powiela schematy wielu haremówek z lat 90 i wcześniej, których zapewne nie widziałeś, bo oglądałeś wtedy Sailorki i inne DB.
No to inny mniejszy LOL, to całkiem możliwe czy chcesz mi przez to powiedzieć że ty wtedy kiedy ja oglądałem sailorki(miałem wtedy z 8 lat chyba nie pamiętam dokładnie ale była to pierwsza emisja w polskiej TV) to ty byleś na bieżąco z anime z Japonii?? Nie napisałem ze nie powiela ale czy to oznacza że jest z tego powodu gorsze? Moda zatacza kregi już od dawna i jakoś nikt nie narzeka. Dzisiejsze anime tej kategorii też powiela to co było wcześniej a jakoś ludzie nie płaczą z tego powodu. Tak więc twoje płacze że Shuffle! nie jest dobre bo powiela to co było przedtem jest czystą demagogia.
Cytuj
Gejostwo wyznaczasz brakiem zainteresowania małymi, piszczącymi, NARYSOWANYMI istotkami, które dla swojego 'looser-kuna' (a jak już wiemy z haremówek, jaki główny bohater taki i widz) są w stanie zrobić wszystko ? Jeśli tak, to przykro mi Cię o tym uświadamiać, otacza Cię sporo takich GEJÓW. I to HARD GEJÓW.
Nie dziewczynki a dziewczyny w Shuffle! średnia wieku nie jest wcale niska, no i co jest złego w robieniu wielu rzeczy dla swego wybranka serca?? No pewnie ty lubisz gdy wszyscy mają cie w dupie i udają ze nie istniejesz. Do tego wybacz ze ci wytykam ale ja nie daje obrazków yaoi ani nie pisze nic w tym stylu, Co do ostatniej części masz jakieś dane potwierdzające tezę że jestem otoczony prze gejów i hard gejów(ONG whats this?)
Cytuj
Przykro mi, że pozostałym GEJOM nie chcę się oglądać tego crapu do końca, którym Ty się podniecasz. To musi być frustrujące
Masz rację zjechałem sobie nawet z tego powodu na ręcznym, mogę się w ciebie wytrzeć?
Cytuj
Widzę, że stęskniłeś się za trzymiesięcznymi wakacjami. Chcesz jeszcze trochę podyskutować, jeśli dyskusją można nazwać rzucanie 'argumentami' (lol) typu 'to jest genialne, jesteś gejem jeśli ci się nie podoba' ? Mnie bez różnicy ile bananów w swojej kadencji przyjmiesz na klatę.
Zabolało co, nie nie wiem jak to jest pisać o czymś bez oglądnięcia całości, nie nie interesują mnie twoje jęki, nie współczuje tobie. No nie napisałem że Shuffle! jest genialne. Ban za trolowanie to już dawno powinieneś mieć więc wybacz ale nie jesteś w pozycji do tego by mnie oceniać, tylko dlatego ze ciebie boli, a co mnie to ma obchodzić nie żyje po to by sprawić że będziesz czuć się dobrze.
Cytuj
Główny bohater jest kolejną kalką; nie wyróżnia się niczym z wyglądu ani z zainteresowań. Jest nieudacznikiem, alienem, ale oczywiście 'ooh ma dobre serduszko' (like I care) i nie ma jaj żeby zarwać konkretną pannę i chędożyć ją długo i szczęśliwie, zamiast tego będzie jak cholerna dziewica dryfował od jednej do drugiej bo jego 'dobre serduszko' nie może się zdecydować. To w wypadku tego anime.
Lubi robić modele i to tak że ja bym tez tak chciał. Na podstawie czego wysuwasz tezę ze jest nieudacznikiem i alienem, no i nie wszyscy są tak zimni jak ty by za cenę ranienia innych wybrać coś dla siebie. to że ty tutaj zgrywasz gieroja nie oznacza że staranie się by nie ranić innych jest złe.
Cytuj
Anfanie, Ty napisałeś, że on jest gejem i że nie nadaje się do oglądania anime, a nie że nie musi tego lubić
A myślałem że to byłem ja.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1984 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:39:58 pm »
A myślałem że to byłem ja.


Musisz więc, Freyu, uważniej czytać posty Anfana :)

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1985 dnia: Grudzień 15, 2008, 08:08:39 pm »
No to inny mniejszy LOL, to całkiem możliwe czy chcesz mi przez to powiedzieć że ty wtedy kiedy ja oglądałem sailorki(miałem wtedy z 8 lat chyba nie pamiętam dokładnie ale była to pierwsza emisja w polskiej TV) to ty byleś na bieżąco z anime z Japonii??

Nope, miałem w tym wieku za to dostęp do mang i wiem jakie wtedy były.

Cytuj
Masz rację zjechałem sobie nawet z tego powodu na ręcznym, mogę się w ciebie wytrzeć?

Wow, naprawdę chcesz tych wakacji. Prymitywniejszej odzywki nie dało się wymyślić ?

Cytuj
Zabolało co

Owszem, głupota i prymitywizm zawsze boli. Dotyka to zwykle osób postronnych, niestety.

Cytuj
Nie dziewczynki a dziewczyny w Shuffle! średnia wieku nie jest wcale niska, no i co jest złego w robieniu wielu rzeczy dla swego wybranka serca?? No pewnie ty lubisz gdy wszyscy mają cie w dupie i udają ze nie istniejesz.

Podkreślę jeszcze raz. RYSOWANE dziewczynki. A podniecasz się nimi jakby tylko to ci w życiu zostało.
Nie mówię że tak jest, takie tylko odnoszę wrażenie.

Cytuj
Co do ostatniej części masz jakieś dane potwierdzające tezę że jestem otoczony prze gejów i hard gejów(ONG whats this?)

Tak, normalnie ludzie nie podniecają się aż tak RYSOWANYMI dziewczynkami żeby bluzgać w ich imieniu po forach.

Cytuj
No pewnie ty lubisz gdy wszyscy mają cie w dupie i udają ze nie istniejesz.

Nie wiem niestety jak to jest. Czyżbyś miał jakiekolwiek w tej sprawie doświadczenie ? Tak pytam.

Cytuj
no i nie wszyscy są tak zimni jak ty by za cenę ranienia innych wybrać coś dla siebie. to że ty tutaj zgrywasz gieroja nie oznacza że staranie się by nie ranić innych jest złe.

Wow, kawałek o ranieniu uczuć doskonale współgra z tym o wycieraniu penisa, gejach, etc.

No nieźle, Frej. 'Logika' anfana, tylko zamiast odzywek z piaskownicy 'jesteś gupi i już' mamy tu 'dojrzałe' gimnazjum z wypowiedziami rojącymi się od genitaliów, odmiennych orientacji seksualnych, ogólnym obrażaniu współrozmówcy. Czyżby twój kolejny wschód, gdzie po 2 ostach i tuż przed trzecim, znowu leżąc będziesz kopał i wierzgał jak to całe forum spiskuje przeciwko tobie ? Czas pokaże.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 08:12:07 pm wysłana przez Bere »

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1986 dnia: Grudzień 15, 2008, 08:55:51 pm »
LOLujący panowie proszeni są o wyluzowanie.
Wróćcie do konkretnej wymiany argumentów, a nie rzucania epitetami.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1987 dnia: Grudzień 15, 2008, 10:14:56 pm »
Dobrze, powtórzę wyraźniej:

LOLujący panowie proszeni są o wyluzowanie.
Wróćcie do konkretnej wymiany argumentów, a nie rzucania epitetami.


Mi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 07:26:02 am wysłana przez Miranda »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1988 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:49:45 am »
Freyu, zdajesz sobie sprawę, że Mi prosiła o spokój PRZED Twoim postem?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1989 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:56:43 am »
Bere to nie ma znaczenia, że rysowane. To tak samo jakbyś powiedział, że rysowana erotyka jest gorsza od prawdziwej. A to się po prostu doskonale uzupełnia. No chyba że ktoś jest uprzedzony z góry i nie ma o tym pojęcia. A dotyczy to nawet wielu fanów anime, którzy są na tyle ograniczeni że nie rozumieją, że jest wiele bardzo ładnych i delikatnych hentai.
Niedawno oglądałem Da Capo II. Później z ciekawości przeglądałem zdjęcia z gry i była to eroge.
Trzeba przyznać, że anime całkiem nieźle wyszło, ale warto obejrzeć te same postacie w scenkach erotycznych.
Ciekawe co jest bardziej realistyczne ? To co się działo w anime czyli tyle dziewczyn się w nim podkoc**je (z jedną nawet oficjalnie jest jakiś czas), a on tego jakby nie zauważa czy może bardziej realistyczna jest gra, że kocha się z nimi lecz należy podkreślić że prawdopodobnie na zasadzie wyboru jednej przy odpowiednim układaniu fabuły ? Bo niby taki nieśmiały, a w grze jednak jakby taki nie był. Może po prostu w anime nie pokazują. Tak jak w Fate Stay Night sugerują kiedy powinny być scenki, ale ich nie pokazują.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1990 dnia: Grudzień 16, 2008, 07:04:55 am »
Ani to ani to nie jest realistyczne - obie wersje to marzenia niedowartościowanego Japońskiego nastolatka - zero realności. EDIT: no dobrze, z 1%, bo wszystko możliwe.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 07:14:03 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1991 dnia: Grudzień 16, 2008, 09:17:53 am »
Dobrze, powtórzę wyraźniej:

Mi.
:-? Odebrano mi prawa do obrony i wolności słowa... :-?
Cytuj
Freyu, zdajesz sobie sprawę, że Mi prosiła o spokój PRZED Twoim postem?
Ależ oczywiście dlatego się opamietałem i postarałem nie dawc niczego zbyt wymyslnego poza prostymi ripostami a dopiero potem dalej nie komentwac. Szysz nie uda ci się sprawic że nagle wszyscy będą się kochac jak jedna wielka szczęśliwa rodzina. Nie wiem czemu to do mnie masz pretensje co ja jestem pionek do ustawiania.
Cytuj
Ani to ani to nie jest realistyczne - obie wersje to marzenia niedowartościowanego Japońskiego nastolatka - zero realności. EDIT: no dobrze, z 1%, bo wszystko możliwe
Raczej 99% bo wszystko jest mozliwe. Taa-a jest to to co autor chce widziec i osobiscie uwazam ze jest to piekne czasmi cholernie chciałbym żeby to było bardziej mozliwe zamienic to co mam teraz na to co widze, niestety mam na to za wiele lat. :-?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1992 dnia: Grudzień 16, 2008, 09:30:29 am »
Chcesz powiedzieć, że takie sytuacje zdarzają się dla 99% niedowartościowanych nastolatków? Ciekawe - ja z taką sytuacją pierwszy raz spotkałem się w anime i jakoś nawet nie obiło mi się o uszy, by nagle na looserów leciały najfajniejsze laski w szkole/na uczelni. I to nie jest to co autor chce widzieć tylko to co niedowartościowany nastolatek chce widzieć, a autor tylko wizualizuje jego marzenia bijąc na tym kasę. Poza tym ja osobiście nie uważam, że to piękne, a za dziewczynami lecącymi na takie ofiary jak w tych anime to raczej bym się nie oglądał - takie dziewczyny to mogły powstać tylko w męskim umyśle, w naturze szczęściem są na tyle rzadko spotykane, że w statystykach można je pomijać.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1993 dnia: Grudzień 16, 2008, 09:44:56 am »
Cytuj
Chcesz powiedzieć, że takie sytuacje zdarzają się dla 99% niedowartościowanych nastolatków? Ciekawe - ja z taką sytuacją pierwszy raz spotkałem się w anime i jakoś nawet nie obiło mi się o uszy, by nagle na looserów leciały najfajniejsze laski w szkole/na uczelni
....................................................................... No kURDE NIE!................................... ........................ Miałem na myśli że w 99% taka sytuacja może się wydarzyć bo już taki ten nasz świat jest, zobacz ludzie 6 w totka trafiają pomimo tego ze mają mniejszą szansę niż zaistnienie takiej sytuacji.
Cytuj
I to nie jest to co autor chce widzieć
Lol wilk jakiś nie normalny jest umie czytać w myślach, albo ci co robią anime umieją to robić. Skoro to wymyślił to najwidoczniej tego tez chcieli a ze na tym jeszcze da się zarobić...
Cytuj
Poza tym ja osobiście nie uważam, że to piękne, a za dziewczynami lecącymi na takie ofiary jak w tych anime to raczej bym się nie oglądał - takie dziewczyny to mogły powstać tylko w męskim umyśle, w naturze szczęściem są na tyle rzadko spotykane, że w statystykach można je pomijać.
A ja uważam że to piękne, a nawet piękniejsze niż dziewczyna stylizowana na Lo pezzzzz pijąca piwa i paląca fajki bu co jakiś czas rzucić sobie "ciach". No i bez uogólnień bo w np. DC czy Shuffle nie masz do czynienia z sierotami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 01:56:48 pm wysłana przez Miranda »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1994 dnia: Grudzień 16, 2008, 10:01:13 am »
Nie rozumiesz. Autor nie stworzył tego anime, bo chciał, tylko stworzył, bo widzowie chcieli, a on mógł na tym zarobić. Autor chciał, tak, ale kasy. Nie myl priorytetów przy produkcie komercyjnym. "Zrobił bo chciał" to Shinkai Makoto "Hoshi no Koe"

I nie zniżaj się do przejaskrawiania moich argumentów. Ja widzę coś pomiędzy tym co w haremówkach, a tym co Ty przedstawiłeś.

A w Shuffle to połowa lasek nie leciała na niego, by był fajny i dobrze o tym wiesz. DC nie widziałem to się nie wypowiadam, ale wyjątki nie zmieniają haremówek jako ogółu.