trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2070 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:43:14 pm »
Bo się za Index nie przepada xD

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2071 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:44:11 pm »
Szczerze? To jest jedyna rzecz która mnie trzyma przy tej serii. Kawaii.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2072 dnia: Grudzień 18, 2008, 10:00:36 pm »
a właśnie przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz odnośnie zachowań natomiast:
Spoiler: pokaż
one miały kontrolowane  rozdwojenie jaźni? tak by najmniej wyglądało bo są niby sobą ładnie gadają mizgają  się ale jak padnie hasło styczne z tamą czy zabójstwem od razu jest ta druga strona zupełnie inna osobowośc wygląd itd(powiedzmy pod to klątwą)

Aż tak bardzo chcesz spojlery przed obejrzeniem. Pod wpływem pewnych wydarzeń (zdenerwowanie, strach, silne emocje) następowały przemiany, ale to nie jedyny powód. Było coś jeszcze co dokładnie w II sezonie zostało wyjaśnione. Wspomniane w końcówce I i od początku II wyjaśniane powoli.
PS:
Raczej musiałbym się zastanowić nad jakąś rzeczą, która mi się podoba i dzięki której to anime ma u mnie 5/10 zamiast 2/10>_>
Czy możesz się naprawdę nie ośmieszać. Pytałem się o konkret. Jak mi się jakieś nie podoba to zawsze piszę dlaczego.
Chciałbym poznać kilka powodów bo jak obejrzę to może się okaże że mamy taki sam gust odnośnie tego anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2073 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:02:41 am »
Mógłbyś się nie ośmieszać żądając ode mnie czegokolwiek i wygłaszając takie komentarze? Nie podoba mi się i tyle, moja sprawa.

Jak na razie dwie rzeczy mi się podobały: koncert i wyjaśnienie kim jest główny bohater. Cała reszta mi się nie podoba albo jest obojętna, ale seria krótka to Twoim sposobem oglądam do końca.

Ale ale, to moje prywatne zdanie i nie chce mi się na jego temat z kimkolwiek dyskutować. Anime zbiera całkiem dobre noty, jest 'tajemnicza' itp, więc pewnie Ci się spodoba.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2074 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:27:34 am »
Wiesz tylko jak widzę, że nie potrafisz wymienić co ci tak bardzo się nie podobało to niedobrze świadczy o tobie.
A właśnie zastanawiam się czy inaczej się ocenia anime jak obejrzysz w jeden dzień, a inaczej jak w 3 miesiące ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2075 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:30:51 am »
Jak znajdę powód do wymienienia co mi się konkretnie nie podoba to to zrobię. Na razie takiego powodu nie widzę. Zacznij oglądać C;H to sobie wtedy pogadamy.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2076 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:11:17 pm »
Właśnie oglądam Bokurano. Po 8 odcinkach stwierdzam że jest BARDZO wzruszające. Jutro obejrzę je już do końca bo mi się podoba gdyż DAWNO takiego nie widziałem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2077 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:15:39 pm »
Szkoda tylko że
Spoiler: pokaż
pod koniec trochę się pogubili i tak naprawdę do końca nie wiadomo o co tam chodziło.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2078 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:23:04 pm »
Właśnie oglądam Bokurano. Po 8 odcinkach stwierdzam że jest BARDZO wzruszające. Jutro obejrzę je już do końca bo mi się podoba gdyż DAWNO takiego nie widziałem.


Jesteś pewien, że chcesz sobie resztę zostawić na jutro? Cały klimat i otoczka znikną, tak się dobrych serii nie ogląda.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2079 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:30:16 pm »
Warto spróbować - oglądnij pierwsze kilka epków. Anime jest świetnie wykonane, ma fajne postacie, sensowne i dość poważne wątki, i co dla mnie najważniejsze ma głównego bohatera, który nie wkurza z miejsca.

Dość szybko przebiłem się przez 6 pierwszych odcinków, tylko czas "zdobywania" kolejnych mnie spowalnia.
Faktycznie jest świetnie wykonane. Postacie są ciekawe, najpierw myślałem że nauczycielka (wyglądająca na dziecko 6-7 letnie jest sporym przegięciem, jednak w chwili gdy Index i Touma
Spoiler: pokaż
trafiają do jej domu pełnego pustych puszek po piwie i wypalonych papierosów, a sama właścicielka jest w stroju królika przekonałem się że to nie taki głupi pomysł.
Dodatkowe punkty seria zdobyła za zrobienie z Kościoła "tych złych".  Co do głównego bohatera, najpierw uznałem go za nieudacznika, jednak okazało się że coś potrafi. Za dużo podniosłych przemówień i gadki "Też chcesz Ją uratować!" pada z jego ust. Zabawnie wygląda jak biegnie on w 6ep. z jednego końca pokoju na drugi przez kilka sekund. 
Serię będę kontynuował ponieważ zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2080 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:45:11 pm »
A mnie z każdym kolejnym odcinkiem coraz mniej się podoba. Wprowadzają jakieś kompletnie z dupy wyjęte postacie
Spoiler: pokaż
(vide akcja z tym alchemikiem i kapłaneczką),
nie wiadomo kto z kim, po co i dlaczego. Jak tak dalej pójdzie, to nawet słodycz Index nie uratuje tego tytułu przed dropnięciem. A szkoda, bo świat jest bardzo pomysłowy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2081 dnia: Grudzień 21, 2008, 07:50:21 am »
Zabawnie wygląda jak biegnie on w 6ep. z jednego końca pokoju na drugi przez kilka sekund. 

Przy tej scenie zgrzytałem zębami :)


Tenchi - autorzy anime dorzucili te postacie i cały drugi plot. Po co? Nie wiem, ale również moim zdaniem to na zdrowie dla tytułu nie wyszło.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2082 dnia: Grudzień 21, 2008, 08:11:09 am »
Ano właśnie. Po prostu się czuje, że coś jest tu bardzo nie tak.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2083 dnia: Grudzień 21, 2008, 09:24:39 am »
Przebiłem się przez Shanę to tutaj też powinienem dotrwać do końca, Index to fajna postać i te jej olbrzymie agrafki którymi szatę poskładała ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ginko

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2084 dnia: Grudzień 21, 2008, 01:56:21 pm »
Obejrzałem piątą część OVA Hellsinga i mam pytanie. Gdzie się podział Alucard?
Haruhi Suzumiya's fan