Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 477277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:44:56 am »
kuknij, kuknij, to z dziewczynką faktycznie było mocne - i nie tylko.

Ale wiesz, że nic nie pokazali ? No dosłownie nic. Jedynie zasugerowali co się wydarzy. Uważam że takie opory przed pokazaniem choć ogólnikowo nie mają sensu.
Ale nie ma co ukrywać, że dla Chizu nieźle odbijało mimo że wyglądała na opanowaną. Po tym co zrobiła dla Kako od razu to widać.
W anime pośrednio, a w mandze bezpośrednio.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:25:54 pm »
Amazing NUTS! Kung-fu Love

O ja, o ja, nie wiem co to, ale jest niesamowite. Muszę dorwać w wysokiej jakości i ogarnąć jakieś inne krótkometrażówki, bo chyba są inne, o ja, ale fajne!  :shock:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:39:34 pm »
Co tu jeszcze mogę powiedzieć. Nie podobało mi się to odinstalowywanie programów za każdym razem w Bokurano po walce to jedna sprawa, ale widocznie taki jestem że miałem nadzieję że tak źle nie będzie.
Zakończenie w Saikano było lepsze niż w Bokurano. Tam przynajmniej nie ma kogo żałować.
Przeglądałem już mangę i powiem tak. Jest bardzo dużo zmian. Wiele rzeczy całkowicie zmienionych. Z tego co wiem manga cały czas wychodzi.
Historie Chizu, Aiko Tokosumi, Takami Komoda i Mako Nakarai są inne i bardziej rozbudowane niż w anime lecz bardziej smutne, ale zarazem było o wiele więcej specyficznego humoru.
Nie wiem czy można, ale kilka zdjęć bym wam pokazał z mangi.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudzień 23, 2008, 05:08:05 pm »
.hack//Sign było średnim anime, choć nie powiem, by nie posiadało nawet krzty klimatu.
.hack//Roots było anime cieniaśnym i tyle.
.hack//G.U TRILOGY, które obejrzałem wczoraj, to już vanitas vanitatum...  :roll:
I'd like to be a tree

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudzień 23, 2008, 05:22:56 pm »

Skrzydlaty nadrabia zaległości odc. 14


School Rumble - przez dobre pare odcinków oswajałem się z tym anime, ale tak w okolicach dziewiątego zauważyłem, że faktycznie potrafi mnie rozśmieszyć. Teraz już tylko brakuje mi mamusinego makowczyka i coli do absolutnego szczęścia - dobre, dobre.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2120 dnia: Grudzień 23, 2008, 06:12:46 pm »
Czwarty odcinek Kara no Kyoukai za mną. Świetne, klimatyczne, niesamowicie podoba mi się oprawa muzyczna (Kalafina). Trochę szkoda, że zawiązuje się jakaś linia fabularna - akurat tu bardziej podobały mi się te luźno związane ze sobą odcinki.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2121 dnia: Grudzień 23, 2008, 06:39:06 pm »
Też obejrzałem czwarty film Kara no Kyoukai.
Nie oczekiwałem absolutnie nic po tym odcinku, ostatni pozostawił cholernie złe wrażenie a mimo to sięgnąłem po kolejną część. I jestem zadowolony. Jest to najlepsza część z tych które się dotychczas ukazały. Historia jest ciekawa. Fajnie wyglądało jak pokazywali sceny z perspektywy Shiki. W sumie nie mam specjalnie do czego się przyczepić. 7/10 imo


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2122 dnia: Grudzień 23, 2008, 07:24:18 pm »
Konował zastanów się co piszesz bo właśnie III film był zdecydowanie najlepszy. Czwarty mnie zawiódł całkowicie. Niesamowicie nudny był. Ale zakończył się w ciekawy sposób.
A tak w ogóle widzieliście Narutaru ? Ekranizacja mangi tego samego twórcy co stworzył mangę Bokurano.
Czyli znowu dzieci w takim wieku są głównymi bohaterami. Ale co jest zaskakujące mimo ogromnej cenzury jaką to anime miało w porównaniu do mangi to i tak zawiera strasznie brutalne sceny które można zaliczyć od 18 lat. Są co prawda cenzurowane ale sam ich fakt już mówi kto to robił.
Naprawdę przerażające, szczególnie dwa ostatnie odcinki. A wydaje się że jest takie fajne.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=782

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudzień 23, 2008, 09:47:29 pm »
 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co to było, co to było  :shock: skończyłem pierwszy sezon hirusagi miażdżące to jest ale już wszystko....
Spoiler: pokaż
wiadomo o co chodzi od A do Z no nie tak do końca to nie bo tak oficjalnie to nie wiadomo czy ta wersja takano o hinamizawie jest realna dalej co z satochi mam nadzijee że będzie to w 2-gim sezonie.........zapomniałem jeśli tak w świetnie wszyscy rozwalili ich problem przeznaczneie to po co się to zatacza dalej?
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 09:52:29 pm wysłana przez Jackal »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudzień 23, 2008, 10:03:53 pm »
Wyluzuj szefie, bo ci żyłka pęknie. :D Pooglądaj dalej, ale uprzedzam - trochę zmienia się klimacik.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2125 dnia: Grudzień 23, 2008, 10:08:30 pm »
wiadomo o co chodzi od A do Z no nie tak do końca to nie bo tak oficjalnie to nie wiadomo
odpadłem po tym zdaniu :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2126 dnia: Grudzień 23, 2008, 10:59:28 pm »
Po I sezonie prawie nic nie wiadomo. Same tylko zagadki.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2127 dnia: Grudzień 23, 2008, 11:08:33 pm »
wiadomo o co chodzi od A do Z no nie tak do końca to nie bo tak oficjalnie to nie wiadomo
yyyyyyyyyyyyyy jak czytam to kolejny raz to cóż... głębokie dosyć :P  
Wyluzuj szefie, bo ci żyłka pęknie. :D Pooglądaj dalej, ale uprzedzam - trochę zmienia się klimacik.
no zmienia  się ...w sumie hmmmmmmmm jak to na bazgrać może tak: wchodzimy po schodach jak wiadomo gdzieś mamy dojść tam wiadomo po drodze co parę stopni zmieniają się stopnie jakieś dziury prawda krzywe albo braki jakieś ale ok idziemy dalej i tu nagle co ? :shock: widzimy nasz cel koniec schodów ......ale nie, do chodzimy a samo górę a tam na nas czeka ślepy zaułek z krótką  kartką wyjaśniająca która niby wszystko nam prostuje ale tak naprawdę biegamy z świeczką w biały dzień szukając tej dobrej drogi....bez celu raz ją mając a raz bez niej a zwie się ona "rozwiązanie" i jej siostra bliźniaczka "nadzieja" i tak tak mamy te dwie siostry nadzieja na rozwiązanie zobaczymy co dalej nam przyniosą narazie się z nami bawią...........
Po I sezonie prawie nic nie wiadomo. Same tylko zagadki.

na ścisłe to.... wszystko wiadomo po za
Spoiler: pokaż
satoschi i no właśnie na te ścisłe to można zwalić wszystko na tych kosmitów robaczki itd....

ale tak to tak same zagadki  +/-
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 11:12:33 pm wysłana przez Jackal »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2128 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:37:26 am »
Jackal a ty się ciągle upierasz. Trochę śmieszny jesteś. Przecież mówię ci że po I sezonie są prawie same zagadki. Zastanów się ile było tajemnic w I sezonie. Choćby z tą tamą.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2129 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:57:45 am »
no dobra dobra ......ale niektóre rzeczy są niby jaśniejsze ale i tak racja tyle jest rzeczy niewyjaśnionych że ho ho ho...........