trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2145 dnia: Grudzień 26, 2008, 10:35:25 pm »
niestety im dalej tym gorzej.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2146 dnia: Grudzień 26, 2008, 10:45:02 pm »
Nawet tak nie mów bo na razie to głupoty piszesz. Obejrzałem 3 odcinki i w dalszym ciągu rewelacyjne.
Od razu polubiłem Sheryl. Po prostu wspaniała jest. Wolę dużo bardziej takie charaktery niż tej drugiej.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2147 dnia: Grudzień 27, 2008, 05:15:48 am »
ba, to jest całkiem fajna seria. Walki są przepiękne, Sheryl jest urocza, nawet Ranka jest przyjemną postacią - sęk w tym, że Sheryl traci mózg dla Alto i zachowuje się jak rozpieszczona nastolatka, zaczyna zazdroscić Rance sukcesów, do których sama ją dopingowała, z pięknej, niezależnej, przebojowej kobiety robi się baba, która "słabnie" w pobliżu męskiego ramienia, "nagle" wpada na wspaniały pomysł żeby pójść na spacer/nauczyć się latać/wypłakać się przy tym nieszczęsnym Alto, zupełnie bez sensu uśmiercają ni z gruszki ni z pietruszki fajną postać, podczas gdy taka, która powinna umrzeć cudem przeżywa... zaczynają stosować tanie chwyty w stylu "jestem słodką piosenkarką, polecę na linię frontu i piosenką powstrzymam walki"... nie, nawet te parę doskonałych odcinków (głównie tych, gdzie były walki) nie spłucze ze mnie ogólnego niesmaku.
Anfanie, obejrzyj całość a potem oceń, bo oceniać po paru odcinkach to głupota :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2148 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:48:11 am »
Szyszka czy ty przypadkiem nie piszesz mi spojlerów ?
Bo jak piszesz  mi o późniejszej zmianie charakterów to chyba źle się czujesz to robiąc.
A jak wiadomo jej piosenki są najważniejsze w tym anime, a to że polubiła Alto to nie jest żadna wada.
Szyszka obejrzyj Hataraki Man jak nie widziałaś.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2149 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:56:25 am »
ah, muzycznie Frontier jest świetny. Spojlerki to nie są, nie piszę kto umiera, ale jeśli czujesz sie źle z tym, to postaram sie następnym razem poczekać z narzekaniem aż obejrzysz całość
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2150 dnia: Grudzień 27, 2008, 12:13:43 pm »
Ci chyba nie przeszkadza to że Sheryl się w nim zakochała ?
Bo jeśli tak to jednak nie nadajesz się do oglądania anime ze zrozumieniem.
Bo już pierwsze słowa openingu mówią wszystko:
"Którą z nas pocałujesz ? "

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2151 dnia: Grudzień 27, 2008, 02:05:23 pm »
ah, muzycznie Frontier jest świetny.
Tu akurat zdecydowanie się nie zgodzę. Mamy najwyraźniej różne gusta bo według mnie Frontier ma najgorszą muzykę ze wszystkich Macrossów jakie oglądałem.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2152 dnia: Grudzień 27, 2008, 02:23:28 pm »
Tak mów takie bzdury jak chcesz.
Aczkolwiek sam nie wiem czy taka duża ilość piosenek jest zaletą. Przykładowo w  Hachimitsu to CloveR też było pełno piosenek, ale wcale nie poprawiały anime.
Uważam że ładne piosenki powinny być tylko w bardzo ważnych, decydujących sytuacjach bo jak są co chwilę to psują anime zamiast poprawiać.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2153 dnia: Grudzień 27, 2008, 02:52:19 pm »
Oczywiście anfanie twoja wypowiedź poparta jest dogłębną analizą bo jak sam wspominałeś swego czasu nie oglądałeś i nie masz zamiaru oglądać innych Macrossów.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2154 dnia: Grudzień 27, 2008, 02:59:28 pm »
Ci chyba nie przeszkadza to że Sheryl się w nim zakochała ?
Bo jeśli tak to jednak nie nadajesz się do oglądania anime ze zrozumieniem.
Bo już pierwsze słowa openingu mówią wszystko:
"Którą z nas pocałujesz ? "

nie przeszkadz mi to, ze się zakochała - przeszkadza mi to, ze przez to straciła rozsądek i z silnej, odważnej Sheryl zrobiło sie z niej jakieś słabiaste rozkapryszone dziewczątko. Gdzie ta Sheryl, która nie traciła ducha w kapsule podczas pierwszego ataku? Zamiast kobiety, która z pewnością mówi "jestem Sheryl" mamy jakieś ochy i achy, padanie w ramionka i tupanie nóżkami. TO mi sie nie podobało.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2155 dnia: Grudzień 27, 2008, 04:05:52 pm »
Na szczęście jesteś dosyć odosobniona w tym poglądzie patrząc na oceny innych choćby na anidb.
Nie podobała ci się jakaś zmiana Sheryl. Jak obejrzę całość to powiem czy faktycznie wyszło to na gorsze.
Ale to przecież było już prawie wiadomo od I odcinka więc nie wiem co ciebie zaskoczyło.

Offline Niuniek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2156 dnia: Grudzień 27, 2008, 05:22:01 pm »
A ja powiem (nie wiem czy "pochwalę" jest dobrym określeniem), że ostatnio zabrałem się za X-a. Tak jakoś powoli oglądam i narazie (6 epków) nie jest takie złe.  ;-)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2157 dnia: Grudzień 27, 2008, 05:33:49 pm »
Nie wiem czy się nie mylę bo oglądałem go tak tylko z doskoku co któryś odcinek ale czy nie wycieli (lub mocno złagodzili o wiadra juchy) w stosunku do mangi większości krwawych scen czy to może ja widziałem jakąś "wykastrowaną" wersję.

Wieczorem mam zamiar obejrzeć Ghost in the Shell 2.0 - opinie które czytałem są niezbyt pochlebne ale wolę sam się przekonać czy jest to po prostu żerowanie na kasę czy jednak przerobienie tych kilku scen na 3D naprawdę daje jakiś niesamowity efekt.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 05:42:46 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2158 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:19:03 pm »
Obejrzałem 14 odcinków Macross Frontier i jest to po prostu rewelacja. Tak doskonałe walki, a szczególnie wybuchy to prawdziwa rzadkość w anime. Czyli te wszystkie efekty. Ogólnie wszystko mi się w tym anime bardzo podoba.
PS:
Ale 16 odcinek już jest denerwujący. Jak może taka wstrętna jedna małpa wykorzystywać dwie główne bohaterki zwłaszcza po tym co zrobiła wcześniej. Zamieniać sobie co chce i w ogóle. To jest tak duży idiotyzm że aż mnie denerwuje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 11:44:21 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2159 dnia: Grudzień 28, 2008, 10:10:38 am »
Kaze no Stigma
Nie powiem abym się nie spodziewał czego innego niż to co było zaserwowane... w końcu poleciła mi go koleżanka która sama mówiła iż ciągnął ją do tego tytułu główny bish Kazuma :P. Średnie na razie IMO 5 epów obejrzałem... ale miałem nadzieje iż tak jak koleżankę przyciągnął bish mnie przyciągnie ta główna tsundere ale niestety na razie ma charakter płaski jak naleśnik, mam nadzieje iż dalej to się zmieni :)