Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2220 dnia: Grudzień 31, 2008, 08:52:47 pm »
Szyszka do przedszkola marsz. Bo jeśli masz kłopoty ze zrozumieniem takich sformułowań to nawet nie chce mi się tego wyjaśniać.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2221 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:02:36 pm »
Cytuj
Dla mnie Haibane było na tyle dobre coby się w DVD zaopatrzyć...
Ja też mam.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2222 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:43:50 pm »
Za Rankę Lee z Macross Frontier taka młoda Seiyuu podstawiała głos i śpiewała większość piosenek.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=67162

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2223 dnia: Styczeń 01, 2009, 01:38:31 pm »
Kolejna króciutka (13ep) seryjka Gundama - 0083: Stardust Memory. Historia niemal klasyczna + trójkącik miłosny + nieco bardziej narwany niż zwykle bohater. No i moja ukochana kreska z lat dziewięćdziesiątych :D Teraz zabieram się za Zetę - 50 ep ciągu dalszego wojny Federacja vs niedobitki Zeonu ;-)
I'd like to be a tree

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2224 dnia: Styczeń 01, 2009, 02:03:16 pm »
W recenzji haibanek na azunime przeczytałem: "tego się nie ogląda, to się przeżywa".
Pod tym i ja się podpisuję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 02:14:58 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2225 dnia: Styczeń 01, 2009, 05:18:33 pm »
Cytuj
W recenzji haibanek na azunime przeczytałem: "tego się nie ogląda, to się przeżywa".
Pod tym i ja się podpisuję.
Ja każde anime przezywam gdyżdzięki temu ogladane anime jest conajmniej 2 razy lepsze.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2226 dnia: Styczeń 01, 2009, 08:10:26 pm »
łeee.. popłakałem się na koniec ef. a tale of melodies :(

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2227 dnia: Styczeń 01, 2009, 08:35:15 pm »
łeee.. popłakałem się na koniec ef. a tale of melodies :(

powiedz tylko poziom podobny do myself, yourself?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2228 dnia: Styczeń 01, 2009, 11:02:58 pm »
Jeszcze nie ma wsztkich polskich napisów więc nie wiem po co to oglądacie.
Co do Rosario Vampire 2. Widać że japońce coraz bardziej szaleją z cenzurą. Już nawet zwykłego ecchi.
Ale czy nietoperze i niedźwiadki to typowa cenzura ?
Bardziej to wygląda jakby prowokowali ludzi żeby kupili wersję DVD.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2229 dnia: Styczeń 01, 2009, 11:07:49 pm »
Anfanie polskie napisy są złe... nie oddają oryginalnych słów. Najlepiej to oglądać po angielsku niż w polskim tłumaczeniu które jest z niego tworzone. A tak w ogóle to wszystko najlepiej powinno oglądać się w oryginale bo tylko wtedy mamy dokładnie to co chcieli przedstawić twórcy... anie jakieś tłumaczenie tłumaczenia.
Nie wiem jacy bezmyślni ludzie mogą oglądać anime z tym polskim tłumaczeniem które wszystko przekłamuje.

PS.
 :lol:

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2230 dnia: Styczeń 01, 2009, 11:08:53 pm »
Ja odniosłem wrażenie że cenzura w rosario jest zwykłym kaprysem twórców i sens ma chyba tylko w jednej sytuacji gdy bohaterka pokazuje biust.

wyspa: weź ty się zastanów nad tymi głupotami co wypisujesz, anfan ogląda z pl subami tylko dlatego że wspiera polskie fansuby, przecież on japoński zna i żadnych napisów nie potrzebuje ! :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2231 dnia: Styczeń 01, 2009, 11:11:00 pm »
Ja odniosłem wrażenie że cenzura w rosario jest zwykłym kaprysem twórców i sens ma chyba tylko w jednej sytuacji gdy bohaterka pokazuje biust.
Tam była cenzura majtek, staników czyli po prostu bielizny. A nie wiem dlaczego nawet dla młodszych widzów mają cenzurować bieliznę ?

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2232 dnia: Styczeń 02, 2009, 07:42:46 pm »
Chodziło o to że ta cenzura niby zabawna wg. nich miała być. :-? Nie wyszło, 10 nietoperków i innych miśków przesłaniających 3/4 ekranu do zabawniejszych gagów nie należą.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2233 dnia: Styczeń 02, 2009, 08:57:08 pm »
Akane-iro ni Somaru Saka ALE SHIT. Co znowu zrobili za żałosną bajkę. Dlaczego takie coś. Przez cały I odcinek ta dziewczyna wydawała się normalna, a jednak okazała się idiotyczną Tsundere która bardzo jest denerwująca.
Jak może się wprowadzić (bez względu na powody) do czyjegoś domu i pyskować, bić, obrażać osobę która tam mieszka ?
Poza tym jak można w kółko wypominać a tym bardziej bić za jeden przypadkowy pocałunek.
Kolejnym idiotyzmem że on miesza z siostrą. Może lepsze by było jakby jej nie było tylko oni we dwoje.
No i znowu ta Rie podstawia głos. Jak do tej pory tylko Shana nie była denerwująca.
Na razie obejrzałem 2 odcinki tego anime, ale to istny koszmar.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2234 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:34:12 pm »
Akane-iro ni Somaru Saka ALE SHIT.
Na razie obejrzałem 2 odcinki tego anime, ale to istny koszmar.

To jest to anime gdzie bohaterowie mają wziąć ślub bo tak uzgodnili ich rodzice ? Jeżeli tak, to po opisie to anime już upadło nisko i nic mu nie pomoże.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything