Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2310 dnia: Styczeń 06, 2009, 05:12:10 pm »
Zabrałem się w końcu za Genshikena. Dosyć dziwnie się czuje oglądając anime o samym sobie sprzed kilku(nastu...?) lat. Poza tym gdzie te czasy, gdy się robiło zdjęcia cosplayującej panience dlatego że była kjutna, a nie dlatego że pokazywała cycki i majtki jak ma to miejsce dziś.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2311 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:01:47 pm »
Ja powiem że każdy kto choć trochę lubi magical girls musi obejrzeć "Magical Girl Nanoha". Jest to chyba najlepsze anime tego gatunku.
Ale najlepsze jest to że główni bohaterowie to dzieci z podstawówki, a nie jakieś nastolatki.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2312 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:05:02 pm »
Ale najlepsze jest to że główni bohaterowie to dzieci z podstawówki, a nie jakieś nastolatki.

Dla mnie to akurat wada.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2313 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:27:47 pm »
W Kaitou Saint Tail, Hana no Mahou Tsukai Mary Bell czy nie szukając zbyt daleko Card Captor Sakurze bohaterami też były dzieciaki. Mam rozumieć że wynika z tego coś konkretniejszego niż możliwość rzucenia okiem na bandę słodkich loli?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2314 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:40:02 pm »
Mam rozumieć że wynika z tego coś konkretniejszego niż możliwość rzucenia okiem na bandę słodkich loli?

Pytanie retoryczne, Tenchi.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2315 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:58:10 pm »
Cytuj
Sceny ero jakos szczegolnie mnie nie bawia, a ze wiem, na co stac tworcow hentajow....Niezbyt to smaczne bywa ;s
Jak szukasz hentai gry z miejsca odradzam takie z "rape" w tytule, to nie są dobre gry..., z rapowanie m te  to nic wspolnego nie ma. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2316 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:16:53 pm »
W Kaitou Saint Tail, Hana no Mahou Tsukai Mary Bell czy nie szukając zbyt daleko Card Captor Sakurze bohaterami też były dzieciaki. Mam rozumieć że wynika z tego coś konkretniejszego niż możliwość rzucenia okiem na bandę słodkich loli?
Głupie pytanie. Nigdy bym nie ocenił bardzo dobrze anime jeśli by nie czegoś świetnego i wciągające.
CCS to bajeczeka dla dzieci, a Nanoha jest w tym oryginalna że jest poważna, a chwilami nawet dramatyczna.
I tak lepszego anime niż Nanoha z tego gatunku nie znajdziesz.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2317 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:29:45 pm »
Co do mojego podejscia do seksu.... co tu mowic, sama najlepiej je znam.

Czy może mi ktoś wyjaśnić sens tej wypowiedzi ?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2318 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:35:05 pm »
CCS to bajeczeka dla dzieci, a Nanoha jest w tym oryginalna że jest poważna, a chwilami nawet dramatyczna.
Bajeczki dla dzieci też są potrzebne, bo od samych poważnych i dramatycznych rzeczy można się porzygać.

Cytuj
I tak lepszego anime niż Nanoha z tego gatunku nie znajdziesz.
Jak skończę Genshikena i Kujibiki Unbalance to obadam. I tak miałem to wysoko na liście - wiadomo, loli.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2319 dnia: Styczeń 06, 2009, 11:04:04 pm »
Jakie loli ? Ty jakiś zboczony jesteś ?
Loli odnosi się do anime z dziećmi, ale jeśli są jakieś podteksty seksualne np Kodomo no Jikan. W Nanoha czegoś takiego nie ma więc loli to głupie określenie.
Od poważnych a zarazem dramatycznych rzeczy można się raczej popłakać.
A że ty rzygasz to już od pewnego czasu widzę że masz poważne problemy i nie rozumiesz co dane anime przekazuje.

Offline Qraq

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2320 dnia: Styczeń 06, 2009, 11:36:48 pm »
Mnemosyne.

Niezłe to nawet. Jest krew i akcja, jest fajny pomysł, a także pare głupot, ale nie narzekam.
Czuje sie momentami jak niektore postacie co to widzą jak zmienia sie świat. Ja nie miałem neta i trza było kombinowac po znajomych płytki(niektorzy pamietaja i kasety), a teraz bracki se blicza i inne badziewia streamuje. kij wie czy nie będzie jak w mnemosyne kiedys. ;)
i piją tam żubrówke :D



... końcówka z dupy wyjęta
bleh. moglem skonczyc na 5 ep :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 01:29:34 am wysłana przez Qraq »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2321 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:15:19 am »
Końcówka jest nastawiona na szczęśliwe zakończenie no i wszystko.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2322 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:56:12 am »
potraktuj tę końcówkę jak ostatni tom Wiedźmina :P

Z powodu kompletnego braku ciekawych rzeczy w tym sezonie wzięliśmy się za Haruhi ponownie. Mocne, mocne. Oczywiście zaczęliśmy od odcinka z baseballem, a jak :) To takie odświeżające, że można oglądać jak się chce całego animka (tak, wiem anfanie, to głupie określenie i go nie lubisz :P), bo już raz się ogladało niechronologicznie i sie i tak zrozumiało :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2323 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:59:02 am »
Szyszy, niechronologicznie, czyli chronologicznie dla Haruhi? Jest w tym jakiś nienaciągany sens? To animko na tyle mi podeszło, że o ile faktycznie się da, to bym chętnie jeszcze raz się zapoznał.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2324 dnia: Styczeń 07, 2009, 07:21:32 am »
potraktuj tę końcówkę jak ostatni tom Wiedźmina :P

Z powodu kompletnego braku ciekawych rzeczy w tym sezonie wzięliśmy się za Haruhi ponownie. Mocne, mocne. Oczywiście zaczęliśmy od odcinka z baseballem, a jak :) To takie odświeżające, że można oglądać jak się chce całego animka (tak, wiem anfanie, to głupie określenie i go nie lubisz :P), bo już raz się ogladało niechronologicznie i sie i tak zrozumiało :D
Nie używać tu mi takich określeń bo BAN. Ten drugi osobnik lepiej też niech się zastanowi.
Ja to nie ma ciekawych rzeczy ? Żartujesz sobie ?
Choćby Macros Frontier, Haos Head. A z komedii to Rosario 2 nieźle wyszło jak sprawdzałem częściowo.
Chociaż ty wolisz mangi.