trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2370 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:56:25 pm »
No i znowu nie wiesz co piszesz.
No i widzisz - znowu przyłapałem cię na tym samym. Tyle że tym razem ty wiesz lepiej ode mnie co ja chciałem napisać, a przynajmniej tak wynika z twoich słów. Jak tu się nie zdenerwować?
A co do argumentów, w dyskusji o Akane-iro podałem ci kilka argumentów które MOIM ZDANIEM i NA MÓJ UżYTEK pozwoliły mi nieco lepiej ocenić tę serię niż tobie. A ty odpowiedziałeś że wygaduję głupoty i się nie znam. Mam ci palcem pokazać?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2371 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:01:20 pm »
Oj, Anfanie Anfanie. Na długie merytoryczne teksty tez nie odpowiadasz tylko kwitujesz je bzdurami typu "nie znasz się" a potem powtarzasz dalej swoje jak mantrę nie odnosząc się w ogóle do argumentów adwersarza. Więc jaki sens z Tobą rozmawiać? Nie wychodzi Ci to trollowanie.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2372 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:06:51 pm »
No już, już, anfanku, zrób sobie ciepłe kakałko i wybacz nam maluczkim. I nie zaczynaj znowu z wycieczkami osobistymi.

Zastanawiałem sobie co tu oglądnąć po pracy i padło na Lucky Star. Ostatnio zawiesiłem się na pierwszym epku, ale tyle osób mi to poleca, że nie sposób nie dać tej serii drugiej szansy.
Obejrzyj a potem dopraw Azumangą ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2373 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:07:22 pm »
Opisałem jakie było zachowanie Sheryl od początku do końca. Ona prawie się nie zmieniła. A gwiazdą została uczyniona głównie przez jedną osobę więc tym bardziej to był czynnik wpływający na jej zachowanie.
Co do Akane-iro to napisałem wyraźnie że tamto anime nie ma zalet.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2374 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:11:53 pm »
Owszem, napisałeś że Akane-iro WEDŁUG CIEBIE nie ma zalet. A ja twierdzę, że WEDŁUG MNIE ma. Rozumiesz już subtelną różnicę? Pewnie nie, bo zaraz mi odpiszesz że się nie znam, jestem ślepy, głupi i anime nie potrafię oglądać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2375 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:16:51 pm »
Obejrzałem wczoraj I odcinek  Minami-ke Okaeri i powiem ku zaskoczeniu wszystkich że mi się spodobał. Tylko I odcinek to żadna ocena bo po kilku może się okazać że znowu będzie takie jak I i II seria. Ogólnie kreska jakby bardziej uproszczona niż wcześniej, ale nie ma całe szczęście czarnych postaci.
I fajny OP i ED.
Jeśli anime nie stanie się zbyt głupie (szansa to 1% ) to mi się spodoba.
Ale na razie 7/10.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2376 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:25:23 pm »
- Monster? Tell me just exactly what makes you call a pretty young lady like me a monster!"
- Common, you walk through fire, you walk through walls, you rip holes in the roof, you can even fly!
- Very good reason, but not good enough!"*

hiehie, zgadnijcie co oglądam :D
*spisywane ze słuchu więc za jakiekolwiek błędy przepraszam

Lucy Star zostawię sobie na jakiś dłuższy dzień.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2377 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:26:16 pm »
 :shock: ANFANIE!
Przecież ta seria jest "ongoing". Nie możesz tego oglądać... to przeczy zasadom panującym w tym wszechświecie!
Czy to może ja przeniosłem się do równoległej przestrzeni? Albo wszechświat skończył się i powstał na nowo kiedy się nie patrzyłem??

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2378 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:29:27 pm »
- Monster? Tell me just exactly what makes you call a pretty young lady like me a monster!"
- Common, you walk through fire, you walk through walls, you rip holes in the roof, you can even fly!
- Very good reason, but not good enough!"*

hiehie, zgadnijcie co oglądam :D
*spisywane ze słuchu więc za jakiekolwiek błędy przepraszam
Jeśli dobrze, pamiętam, chwilę później dostaję... ekhem, znaczy główny bohater dostaje pieścią prosto w nos. A może nie - oglądałem to tyle lat temu... Taka odpowiedź wystarczy?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2379 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:34:37 pm »
Jeśli dobrze, pamiętam, chwilę później dostaję... ekhem, znaczy główny bohater dostaje pieścią prosto w nos. A może nie - oglądałem to tyle lat temu... Taka odpowiedź wystarczy?
Wilkowi może tak ale ja domagam się pełnego tytułu bo czuć mi tu Tsundere :D

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2380 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:35:43 pm »
Tenchi-Muyo!, pierwsza seria OVA, pierwszy albo drugi odcinek.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2381 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:36:06 pm »
:shock: ANFANIE!
Przecież ta seria jest "ongoing". Nie możesz tego oglądać... to przeczy zasadom panującym w tym wszechświecie!
Czy to może ja przeniosłem się do równoległej przestrzeni? Albo wszechświat skończył się i powstał na nowo kiedy się nie patrzyłem??
Kiedyś pisałem, że ewentualnie oglądam tylko I odcinek. Po prostu nie oglądam co tydzień odcinek bo to nie ma sensu. Ale zobaczyć z ciekawości I to co innego.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2382 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:40:30 pm »
Tenchi-Muyo!, pierwsza seria OVA, pierwszy albo drugi odcinek.
Aaaa już kojarzę... tylko z takimi tytułami widząc ich mnogość z różnymi dopiskami zawsze mam problem od którego zacząć :D.

Anfanie... jesteś niekonsekwentny :)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2383 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:45:36 pm »
No to po kolei: najpierw to http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=919, potem to http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=921, następnie zajmij się filmami http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=230, http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=664, http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=663, dalej możesz łyknąć alternativa z których słynie Pioneer http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=272 i dobić się http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=918. Dalej już co popadnie i jak popadnie, przy czym poza ewentualnym kuknięciem spinoffa o Pretty Sammy resztę radziłbym ci sobie podarować dla twojego dobra.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2384 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:45:54 pm »
Tenchi-Muyo!, pierwsza seria OVA, pierwszy albo drugi odcinek.

Pierwszy - jak pod koniec się tłukli i Tenchi zwyzywał Ryoko od potworów i dostał w dziób :)

Aaaa już kojarzę... tylko z takimi tytułami widząc ich mnogość z różnymi dopiskami zawsze mam problem od którego zacząć :D.

Oglądaj koniecznie - Tenchi Muyo! Ryo-Ohki (względnie jak Tenchi pisze "OAV") - świetna seria i pierwsza w swoim rodzaju.

 

anything