Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2430 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:41:27 pm »
Cytuj
Z anime VK dałem sobie spokój już po dwóch odcinkach, z mangą po kilkunastu chapterach. Nie mam nic do shojo, lubię klimaty wampiryczne, ale połączenie tych dwóch 'nurtów' jest nie dla mnie... Ale to pewnie dlatego, że jestem głupi i nie znam się na dobrych seriach...
Skoro tak piszesz to pewnie masz racje... :badgrin:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2431 dnia: Styczeń 10, 2009, 06:29:26 pm »
Obejrzałem I sezon. Wszystko świetnie chociaż zakończenie(ostatnie odcinki) lekko nużące.
Największe zalety:
- opening i ending
- świetny nastrojowy klimat, a w niektórych scenach nawet straszny był.
- oczywiście podkład dźwiękowy bardzo dobry
- śliczna kreska LECZ o co chodziło z tym częstym nie pokazywaniem twarzy pobocznym osób (głównie brak oczu) ?

Wady:
- spodziewałem się czegoś więcej w sensie bardziej dynamicznego.
Jako całość 8/10

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2432 dnia: Styczeń 10, 2009, 11:41:38 pm »
obejrzałem drugi sezon hirugashi..........i co tu mówić, jest to bardzo ale to bardzo dobre anime wszystko jak należy

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2433 dnia: Styczeń 10, 2009, 11:44:58 pm »
obejrzałem drugi sezon hirugashi..........i co tu mówić, jest to bardzo ale to bardzo dobre anime wszystko jak należy
I co nadal twierdzisz iż 1szy wyjaśnia wszystko :)?

A powiedzcie mi czy warto oglądać Proton'a... eee prawda taka iż nic nie wiem o tym tytule oprócz tego ze właśnie obejrzałem głupie AMV ale spodobała mi się kreska xD

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2434 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:22:00 am »
A nie chodzi ci wyspo o Photon'a bo Proton'a to nigdzie nie znalazłem.
Jeśli to pierwsze to jest naprawdę fajna komedia robiona przez ekipę od Tenchi Muyo. Jeśli podobał ci się ten typ humoru to tam znajdziesz go jeszcze więcej . Mnie anime bardzo się podobało (jedno z niewielu anime na których nie wytrzymałem i śmiałem się na głos pełną gębą   :D) mimo skopanego trochę ostatniego odcinka.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2435 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:38:05 am »
Czy ktoś oglądał Itazura na Kiss ? Warto obejrzeć czy raczej trzymać się jak najdalej od tej pozycji ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2436 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:07:33 am »
I co nadal twierdzisz iż 1szy wyjaśnia wszystko :)?


z tego co zauważyłem to autor miał wiele furtek na kontynuacje........mógł to zrobić na mnóstwo sposobów....... opcja z
Spoiler: pokaż
takano
była naj mniej przewidywalna( 1sezon w porównaniu do 2 nic nie mówi :P).........zresztą wogule nie przewidziałem takiego rozwiązania..............

drobne pytanie oglądał ktoś Devil may cry? jak tak to na podstawie których części gry powstało? czwórka też się zalicza?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 09:33:59 am wysłana przez Jackal »

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2437 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:47:34 am »
drobne pytanie oglądał ktoś Devil may cry? jak tak to na podstawie których części gry powstało? czwórka też się zalicza?
Na podstawie imienia bohatera gier :p Więcej podobieństw nie znajdziesz, a już na pewno nie w fabule.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2438 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:52:52 am »
Dante w anime przypomina swój pierwowzór tylko w imieniu i wyglądzie, z charakteru już nie co jest dużą wadą.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2439 dnia: Styczeń 11, 2009, 10:16:18 am »
Najbardziej w tym anime denerwowała mnie ta smarkula co ciągle kręciła się koło głównego bohatera. Przetrwałem 6 odcinków i w każdym miałem nadzieję, że w końcu ją zastrzeli.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2440 dnia: Styczeń 11, 2009, 11:00:37 am »
Bardzo ciekawe. II sezon VK po 4 odc lepszy jeszcze niż I. Jak równie świetny op i ed. Tylko taki jeden głupi tłumacz w odc 3-13 nie przetłumaczył go (chociaż samo anime dobrze tłumaczy jak widzę). Natomiast jest tłumaczenie op i ed w odc 1-2, ale kogoś innego.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2441 dnia: Styczeń 11, 2009, 11:35:22 am »
Cytuj
Na podstawie imienia bohatera gier  Więcej podobieństw nie znajdziesz, a już na pewno nie w fabule.
To raczej plus z tą fabułą..., dziewczyny mają taki sam charakter w anime jak w grach tylka dante spokorniał trochę.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2442 dnia: Styczeń 11, 2009, 01:05:58 pm »
Na podstawie imienia bohatera gier :p Więcej podobieństw nie znajdziesz, a już na pewno nie w fabule.
to lipa  :doubt:...........myślałem że jakieś większe oparcie będzie o grze......bo to co wniosła 4, i filmiki długie w niej to kosmos czegoś lepszego nie widziałem
Spoiler: pokaż
a by najmniej gdy porywają jego dziewczynę i potem ją ratuje  narażając życie........ cudo.......(i święcie był bym zadowolony gdyby zrobili animca na podstawie filmików z 4)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2443 dnia: Styczeń 11, 2009, 01:28:54 pm »
Co do 4 to masz na myśli chyba Nero nie Dantego.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2444 dnia: Styczeń 11, 2009, 03:10:58 pm »
Osobiącie to wolałbym nawet żeby chociaż Dante był podobny w tym amine do tego z 4 części gry. Ten w anime to non stop miał włączony emo mode.