Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2475 dnia: Styczeń 14, 2009, 01:20:01 pm »
Poczekaj aż zobaczysz samą końcówkę. Zawsze to powtarzam jak mantrę: tę serię warto zobaczyć choćby dla uczucia towarzyszącego oglądaniu kilkunastu ostatnich sekund.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2476 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:04:05 pm »
Zobaczcie Mahou sensei Negima to świetne anime głównie ze względu na postacie. Praktycznie się nie zdarza żeby aż cała klasa była przedstawiana w anime bo zazwyczaj są to tylko wybrane osoby. Ale muszę przyznać że nie sposób ich nie polubić i głównie dlatego to anime bardzo mi się podobało.


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2477 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:30:24 pm »
Poczekaj aż zobaczysz samą końcówkę. Zawsze to powtarzam jak mantrę: tę serię warto zobaczyć choćby dla uczucia towarzyszącego oglądaniu kilkunastu ostatnich sekund.

a potem ogladasz Diebustera i robi Ci sie zonk :P Ponadto uprzejmie proszę o ignorowanie oczywistych błędów w stylu "swobodna konwersacja radiowa przy prędkości świetlnej" czy "odbieranie rozkazów od dowództwa w czasie rzeczywistym" nie mówiąc o "to jest stacja kosmiczna ale musimy mieć łaźnię jak stodoła i koniecznie manewry wojskowe za oknem co by morale żołnierzy nagimi panienkami podbić".

Ale Cosplay Sailorkowy rządzi i wymiata. COACHI!

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2478 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:58:27 pm »
Diebustera już widziałem :).
A to co ty Szysza zauważyłaś sam zauważyłem podczas oglądania... to radyjko trochę mnie zdziwiło... ale łaźnia było IMO ok xD.
Wiesz jeżeli na statku mamy automaty z coca colą czy ba chyba sklepy jakieś nawet to nie widzę powodu coby łaźni nie zrobić... :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2479 dnia: Styczeń 14, 2009, 06:11:59 pm »
Jak dla mnie Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto to bardzo dobra seria, ciekawi bohaterowie i fabuła, a kreska pasowała do tej serii. Op i ending cały czas mam na dysku :D
Seria warta obejrzenia, żałowałem tylko że zabili jedną postać a wątek drugiej
Spoiler: pokaż
jednookiego rewolwerowca
zakończyli jakby nie mieli pomysłu.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2480 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:44:29 am »
Wiesz jeżeli na statku mamy automaty z coca colą czy ba chyba sklepy jakieś nawet to nie widzę powodu coby łaźni nie zrobić... :D

no tak, faceci... widzisz, automat z colą nie zużywa tyle WODY, która jest zbyt cennym surowcem (bo mimo recyklingu praktycznie niemożliwe jest jej pełne odzyskanie), CIĘŻKIM surowcem, którego obróbka wymaga olbrzymich nakładów energii... po prostu kompletnie nie czułam klimatu i jakby nie ostatni odcinek to pewnie bym miala odruch wymiotny.


 ja sie oburzam bo meskiego fanserwisu nie było, to dlatego.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2481 dnia: Styczeń 15, 2009, 06:53:25 am »
Shikabane Hime: Aka już za nami, dwa epki Kuro już wypuszczone. W sumie można te dwie serie traktować jako jedno anime - nawet openingu nie zmienili, a w ostatnim odcinku Aka zapowiadali pierwszy Kuro jakby to był kolejny odcinek Aka.
W każdym razie seria bardzo fajna. 12 epek Aka był kapitalny (on mógł na dobrą sprawę kończyć Aka) 13 spokojny, a w Kuro akcja znowu rusza do przodu i robi się coraz ciekawiej (ogólnie coraz bardziej mnie interesuje postać Akashy - wyjątkowo niejednoznaczna osoba)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2482 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:41:48 am »
Cowboy Bebop

Jest to jedna z najlepszych serii jakie widziałem. Nie chcę długo rozpisywać się o jej licznych zaletach dlatego skupię się tylko na kilku, tym bardziej że większość osób zna to anime ;) 
Genialni bohaterowie, Valentine, Spike, Jet, Ed czy Ein. Świetny był ten pies :D czasami wydawał mi się mądrzejszy od całej załogi razem wziętej, w końcu nie był zwykłym futrzakiem, prawdziwy cow-woof-woof. Bardzo podobała mi się historia Faye, jak odcinek w którym otrzymała kasetę. Szkoda że Vicious nie otrzymał więcej czasu antenowego.
Każdy odcinek trzymał w napięciu i aż chciało się przewinąć akcję żeby zobaczyć "Jak to się skończy ?!", tylko jeden był nudny (w którym spotkali kowboja Andyego).
Co do zakończenia, uważam że Spike
Spoiler: pokaż
przeżył ;)
  Twórcy tak zakończyli serię że każdy może uznać takie zakończenie jakie mu bardziej pasuje, ja wolę te szczęśliwsze, nic na to nie poradzę ;)

9/10, dałbym 10 gdyby zakończenie było szczęśliwsze, (np cała załoga bebopa + Julia lecący na poszukiwania następnego przestępcy, wiem że to nierealne, ale co z tego ?!)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2483 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:12:52 am »
Zastanawiam się co by obejrzeć. Bo po doskonałych ostatnich anime nic mi na myśl nie przychodzi.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2484 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:38:02 am »
Poczekaj aż zobaczysz samą końcówkę. Zawsze to powtarzam jak mantrę: tę serię warto zobaczyć choćby dla uczucia towarzyszącego oglądaniu kilkunastu ostatnich sekund.

Cały ostatni odcinek jak dla mnie jest genialny. A zrobienie go jako czarno biały dodaje świetnego klimatu.

Oglądam Kodomo No Jikan (zostały mi jeszcze 3 odcinki) i jestem trochę zaskoczony. Spodziewałem się czegoś na poziomie Kanokon tyle że dla maniaków loli, a muszę przyznać, że kilka odcinków skłania do przemyśleń. Całkiem mi się podoba.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 11:45:48 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2485 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:42:03 am »
Będę musiał przeprosić się w końcu z Gunbusterem - nie pozostawiacie mi wyboru :)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2486 dnia: Styczeń 15, 2009, 01:29:46 pm »
Oglądam Kodomo No Jikan (zostały mi jeszcze 3 odcinki) i jestem trochę zaskoczony. Spodziewałem się czegoś na poziomie Kanokon tyle że dla maniaków loli, a muszę przyznać, że kilka odcinków skłania do przemyśleń. Całkiem mi się podoba.
Bo to rewelacyjne anime. Oglądasz wersję DVD tak w ogóle ?
Jedna polska grupa zrobiła fansub DVD bo wersja TV nadaje się do kosza.
Napisy na animesub są do wersji TV. Sama cenzura SŁÓW.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2487 dnia: Styczeń 15, 2009, 01:43:16 pm »
Nie uważam tego anime za rewelacyjne. Tą opinię mam zarezerwowaną dla zdecydowanie lepszych od tego tytułu. Pisałem po prostu że mi się podoba i zaintrygowały mnie niektóre przedstawione tam sytuacje.
Wersja DVD z subami od loli-pop-subs.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2488 dnia: Styczeń 15, 2009, 01:50:07 pm »
Nie uważam tego anime za rewelacyjne. Tą opinię mam zarezerwowaną dla zdecydowanie lepszych od tego tytułu. Pisałem po prostu że mi się podoba i zaintrygowały mnie niektóre przedstawione tam sytuacje.
Wersja DVD z subami od loli-pop-subs.
Czyli jest rewelacyjne.
Ale w kategorii loli. Bo przecież są anime dużo lepsze, ale jako komedia loli to jest świetne.
A już wkrótce kontynuacja OAV.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2489 dnia: Styczeń 15, 2009, 02:22:13 pm »
NIe wiem. Nie oceniam anime gatunkami. A co do loli to raczej do tej pory miałem z nimi styczność bardziej w hentai niż komediach więc tu też sięnie wypowiadam.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.