Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2505 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:19:06 pm »
Ło jeżu, toż to wstęp. Też by mi się nie podobało (zresztą początek mangi też mnie nudził) i nie dziwię się skojarzeniom z Goddesskami.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2506 dnia: Styczeń 17, 2009, 06:15:59 am »
jestem absolutnie przekonana, że anfan powinien obejrzeć wszystkie anime, od których mnie jest niedobrze :P

Kannazuki no Miko mogło by Ci się spodobać. Mogłoby, bo u mnie jest pół na pół.

A zdanie "jak zdejmie aureolkę anielicy to znika jej ubranie" spowodowało u mnie wybitny skurcz żołądka, jak dotąd jedyny fanserwis który mnie nie odrzucał był w Gurrenie i Haruhi. Wkurza mnie to, że tendencja "dodaj cycek" i "słodkie dziewczątko z siekierą" stały się tanim sposobem na podbicie oglądalności.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2507 dnia: Styczeń 17, 2009, 08:27:04 am »
No nie wiem z tym Kannazuki no Miko - mi się podobało. Teraz anfan będzie miał dylemat czy mi przyznać rację, że anime bardzo dobre, czy Tobie ;)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2508 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:19:40 am »
Znacie jakąś serię gdzie jest dużo akcji, efektowne pojedynki przy której można wyłączyć myślenie i się zrelaksować ? Karas by się nadał ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2509 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:25:10 am »
Karas by się nadał, ale obok tego co szukasz jest tam naprawdę jedyny w swoim rodzaju klimat i nastrój. W każdym razie szczerze polecam.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2510 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:47:21 am »
Karas by się nadał, ale obok tego co szukasz jest tam naprawdę jedyny w swoim rodzaju klimat i nastrój. W każdym razie szczerze polecam.

To dobrze się składa ;) szkoda że ma tylko 6 odcinków, potrzebowałbym czegoś w okolicach 26 żeby po lekturze poświęconej np prawu pracy czy mikro makro ekonomii można było się zrelaksować.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2511 dnia: Styczeń 17, 2009, 12:55:15 pm »
Znacie jakąś serię gdzie jest dużo akcji, efektowne pojedynki przy której można wyłączyć myślenie i się zrelaksować ? Karas by się nadał ?
myślę że jak nie oglądałeś Samurai deeper kyo - to możesz obejrzeć, zbyt głębokie to to nie jest i ma 26 epków. I nawet ma ładne walki

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2512 dnia: Styczeń 17, 2009, 02:03:13 pm »
jestem absolutnie przekonana, że anfan powinien obejrzeć wszystkie anime, od których mnie jest niedobrze :P

Kannazuki no Miko mogło by Ci się spodobać. Mogłoby, bo u mnie jest pół na pół.

A zdanie "jak zdejmie aureolkę anielicy to znika jej ubranie" spowodowało u mnie wybitny skurcz żołądka, jak dotąd jedyny fanserwis który mnie nie odrzucał był w Gurrenie i Haruhi. Wkurza mnie to, że tendencja "dodaj cycek" i "słodkie dziewczątko z siekierą" stały się tanim sposobem na podbicie oglądalności.
Kannazuki no Miko było dosyć słabe i raczej nie podobało mi się.
A fanserwis to jedna z lepszych rzeczy w anime, ale zawsze w jakim. Ty nie myśl sobie że to takie ważne, ale na pewno nigdy nie szkodzi.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2513 dnia: Styczeń 17, 2009, 02:35:59 pm »
Samurai Deeper Kyo to jedna z tych serii, o których wolałbym nie pamiętać. Sama postać Kyo była nawet ok, ale większość przeciwników... :| Walki też nie wydały mi się aż tak efektowne.

Teraz dorwałem od kumpla Darker Than Black. Ciężko powiedzieć coś o serii po zaledwie dwóch ep., ale zapowiada się nawet ciekawie...
I'd like to be a tree

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2514 dnia: Styczeń 17, 2009, 02:53:16 pm »
Teraz dorwałem od kumpla Darker Than Black. Ciężko powiedzieć coś o serii po zaledwie dwóch ep., ale zapowiada się nawet ciekawie...

Do 6-7 epa jest fajne, potem poziom drastycznie spada


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2515 dnia: Styczeń 17, 2009, 05:53:14 pm »
Teraz dorwałem od kumpla Darker Than Black. Ciężko powiedzieć coś o serii po zaledwie dwóch ep., ale zapowiada się nawet ciekawie...
Mi się nie podobało chociaż przez kilka pierwszych odcinków zanosiło się dobrze. Ale ogólnie nieudane anime z pominięciem wielu wątków i inne wady.
I muzyka do niczego była.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2516 dnia: Styczeń 18, 2009, 06:09:34 pm »
Oglądam Afro Samurai (bardzo fajny przy okazji) i mam pytanko. Czy ktoś wie czym różni się wersja Director's Cut od zwykłej? Bo jako DC mam oznaczoną wersję jaką oglądam i ciekawi mnie co konkretnie zostało dodane lub zmienione. Czy to może po prostu jakaś ściema.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Niuniek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2517 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:56:29 pm »
Ja jakoś niedawno obejrzałem HACK/.SIGN. Nawet fajne, ale przy końcówce chyba czegoś mi zabrakło.

Jakoś specjalnie rozwodzić się nie chcę, bo chyba w zasadzie nie ma o czym.  ;-)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2518 dnia: Styczeń 18, 2009, 09:29:50 pm »
w afro samurai były fajne walki, nic więcej. Za bardzo skupili się na wątku walki afro-samuraj używający dwóch mieczy z głową pluszowego misia, ciekawe czy jeszcze poruszą ten wątek w kontynuacji.

A jeszcze fajny był towarzysz afro  :D

edyta:
obejrzałem Hyakko, na razie nie będę o tym dużo pisać (mało czasu), ale po spojrzeniu na MAL wyszło mi że jest to dla mnie najlepsza seria sezonu jesiennego i najlepsze anime, obok pierwszego sezonu druagi, roku 2008
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 09:37:34 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2519 dnia: Styczeń 19, 2009, 05:18:53 am »
Obejrzałem to Cat Returns, (Nekono Onegaishi? chyba tak to brzmiało) które wrzucił ktoś na zagadkę i .. jestem pod wrażeniem.
Naprawdę ładna historia :) taka baśniowa, przypadłą mi do gustu.

 

anything