Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2625 dnia: Luty 01, 2009, 05:41:06 pm »
Ja polecam Death Note, Druagę i Soul Eater.

On prosił o coś, co opowiada o w miarę normalnym życiu.


Polecam Genshiken

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2626 dnia: Luty 01, 2009, 05:45:00 pm »
Popieram Wilka. Doskonała seria, właśnie jestem po obu sezonach.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2627 dnia: Luty 01, 2009, 05:51:59 pm »
To jest o normalnym życiu: O normalnym życiu bohatera serii fantasy (Druaga), o normalnym życiu wariata, który postanowił zostać bogiem (Death Note) i o normalnym życiu w szkole shinigami (Soul Eeater)

A tak na serio to sorki. Jestem po ciężkiej nocy i nie doczytałem Lovely Complex i Ichigo 100% wydawał mi się w miarę normalny.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2628 dnia: Luty 01, 2009, 05:57:01 pm »
Sielanka i życie... Minami-ke i Aria.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2629 dnia: Luty 01, 2009, 06:30:36 pm »
Polecam też skasować School Days  ;-)
zachęciła mnie ta recenzja więc biorę to najpierw bo tylko 12epów
a potem złapię Genshiken, następnie coś krótszego czyli golden boy a potem czas na powerowców a to oznacza że możliwe że padnie na deatch note(choć nie mówię że to z gatunku poweroców ale nie jest to normalne życie)
dzięki za pomoc i propozycję  ;-)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2630 dnia: Luty 01, 2009, 06:35:11 pm »
School Days to też nie jest normalne życie >_>

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2631 dnia: Luty 01, 2009, 06:58:58 pm »
Honey and Clover wydaje mi się w miarę normalne, właśnie ogarniam, łaskocze całkiem, tylko może trochę nudzić momentami, ale da się zjeść, ja sobie na dobranoc wrzucam i się sprawdza w takiej formie, to tak

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2632 dnia: Luty 01, 2009, 07:02:43 pm »
to lipa..........ale znowu mi się uśmiech na twarzy maluję kiedy widzę że nie ma wszystkich napisów tylko przetłumaczone wybiórczo......i znowu parę sezonów bez tłumaczeń ..........

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2633 dnia: Luty 01, 2009, 07:22:28 pm »
Stringendo & Accelerendo Ultimatum Sera- od razu piszeze hentai ale jak ja juz tutaj daje hentaia to znaczy ze jest kurde dobry, zadnego rape czy tentacli(ostanio w hentaiu widziałem tentacl gdzie macki chyba dotarły do brzucha a przynajmniej tak to wyglądało wyraz mojej twarzy na ten widok " :shock:", od tego momentu zaczynam tracic tolerancje na tentacle gdyż widziałem tez hentaja gdzie macki wyszły ustami..., mam nadzieję że w przypadku tego pierwszego tytułu uspokoją się bo reszta była nawet dobra, na podstawie gry, co do drugiego to głowna dziewczyna wyglądała extra takie połączenie Mikuru z Vocaloid i Primuli z shuffle!). design postaci w tym hentaju był niesamowity, normalne serie anime mogłyby go pozazdroscic, szybko anime awansowało do najlepiej wyglądających w moim rankingu no i ten scenariuszowy plot..., powiadam wam bajka, 14 minut pierwszego odcinka sprawiło że byłem zaskoczony a dokładnie koncowką tych 14 minut tak samo z 3 i ostatnim odcinkiem koncowka znowu sprawiła ze byłem zaskoczony. Naprawdę polecam warto poswięcic te 90 minut w mojej prywatnej opinii.
Cytuj
Sole hmmmm cóż można powiedzieć bardzo podobne niemal że bliźniacze, ma tylko 2 epkowe(inaczej sola - ova)
To moze zapodaj linka bo nie moge znaleźc nic na ten temat. :-?

Lol, Jackal chce oglądac "school days" jestem ciekaw reakcji ale nie spodziewam sie niczego specjalnego.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 07:25:49 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2634 dnia: Luty 01, 2009, 07:31:03 pm »
Cytuj
Stringendo & Accelerendo Ultimatum Sera
Czytałem mangę na podstawie której powstało anime i muszę przyznać, że kreska była bardzo dobra.
Jeśli anime w miarę utrzymało ten poziom to może się skuszę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2635 dnia: Luty 01, 2009, 07:35:36 pm »
Cytuj
Czytałem mangę na podstawie której powstało anime i muszę przyznać, że kreska była bardzo dobra.
Podaj swe źrodło bo po 3 odcinku o tytule prolog i epilog odniosłem wrazenie że czegos brakuje bo nie mogłem tego poskładac. :-?

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2636 dnia: Luty 01, 2009, 07:47:15 pm »
Jest mi wiadomo o dwóch tomach autorstwa YUKI SETO i nie jestem do końca pewny czy nie wyszedł trzeci.
Jak chcesz linki to na PM

Znalazłem płytkę z tym. Animacja grejtna. Pierwsza akcja i motyw ze zrzucaną gumką mnie rozbroiły   :D
Ciekawi mnie jak zrobili w anime scenki w barze i przebieralni  8)

Szkoda tylko, że wersja censored. Niby nic ale jednak trochę przyjemności zabiera  ;-)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2637 dnia: Luty 01, 2009, 07:51:05 pm »
Cytuj
Jak chcesz linki to na PM
No dawaj!
Cytuj
Pierwsza akcja i motyw ze zrzucaną gumką mnie rozbroiły

Ja miałem szczeko opad po akcji w pociągu tego sie nie spodziewałem.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2638 dnia: Luty 01, 2009, 08:12:34 pm »
A przy okazji jak nazywa się ten hentai z tentaclami o którym wspominałeś na początku  ;-)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2639 dnia: Luty 01, 2009, 08:21:48 pm »
Cytuj
A przy okazji jak nazywa się ten hentai z tentaclami o którym wspominałeś na początku
Magical Girl Ai 2- na razie widziałem pierwszy odcinek i jest super az nie doszedłem do koncowki gdzie miała miejsce akcja o ktorej pisałem wczesniej, z tego co wiem o grze to tentacl ale mimo wszystko chciałbym w niego zabrac ale sie boję...