trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2655 dnia: Luty 02, 2009, 09:17:25 pm »
Cytuj
skoro "Nie byli bratem i siostrą po krwi, więc nie ma problemu" to ja odpadam, reszty też nie mam zamiaru komentować.
Co ci się nie podoba to przecierz zastało powiedziane w anime a z twojej odpowiedzi wnioskuje że niby napisałem cos z palca wyciągnietego. :neutral:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2656 dnia: Luty 02, 2009, 09:38:52 pm »
Seria nie ma zakończenia chyba dlatego że mangi jeszcze nie skończyli a twórcy nie chcieli się bawić w fillery i wybrali przerwę.
Co do samej serii, początek i zakończenie trzyma poziom, środek był najsłabszy. Momentami nie wiedziałem czy kręcą fillery czy odcinki na podstawie mangi. Bohaterowie byli nieciekawi i było ich mało jak na serię 103 odcinkową, fabuła też nie powalała. Jedyny ciekawy moment który pamiętam do dzisiaj to walka kapitanów pod koniec. Szkoda że nie dostali oni więcej czasu antenowego.
Jeżeli chodzi o tasiemce to seria przegrywa szybciej niż gołota z naruto czy bleachem.
Co ty za bzdury piszesz. Anime było ciekawe w 80% odcinków.
100 odcinków to żaden tasiemiec po pierwsze.
To anime już samą jakością kreski i animacji pokazuje wysoki poziom o doskonałej muzyce już nawet nie wspominając.
Najlepsze była druga połowa i część odcinków z pierwszej.
Bohaterowie to najmocniejsza strona anime. I tak przykładowo Lenale była bardzo fajna. Niestety trochę zachowanie Allena denerwowało. Nienawidzę postaci w anime, które pozwalają się ciągle przezywać i to nie istotne czy to jego mistrz czy jakiś kolega.
Dla mnie to jest tak u japońców głupie, że szkoda pisać.
Co do walki kapitanów to tyle pokazali co i nic, ale można się domyślić że Allenowi i Lenale już niewiele brakuje żeby dorównać w sile generałom.
Bo jak mówili gdy ktoś osiągnie 100% synchronizacji to zostaje generałem.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2657 dnia: Luty 02, 2009, 10:47:17 pm »
Co ty za bzdury piszesz.

Już nie chciałem prychać, więc siedziałem cicho, ale skoro tak wyszło to... Zgadzam się w większości z anfanem, od siebie dodam że z tego co pamiętam, generałowie to była zupełnie inna liga porównując do Allena czy Lenalee. I jak na moje gusta D.Gej-men przebija narutoblicze.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2658 dnia: Luty 03, 2009, 05:37:07 am »
Od Naruciaków czy Bleachy na pewno jest lepszy, ale do Soul Eatera trochę mu brakuje.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2659 dnia: Luty 03, 2009, 08:09:26 am »
Cytuj
Frey, nie wypowiadaj się za kobiety. Nie o gwałcie i nie o orgazmie.
A czemu nie sznasa ze sie mylę to tylko 50%, a nie sądzę bym się za bardzo mylił.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2660 dnia: Luty 03, 2009, 08:37:21 am »
mam ochotę życzyć Ci, żeby ktoś Cię zgwałcił, żebyś zweryfikował swoje poglądy...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2661 dnia: Luty 03, 2009, 08:41:45 am »
On jest facetem, a to znaczna różnica w tych sprawach. W każdym razie EOT, bo to nie miejsce do takich rozważań.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2662 dnia: Luty 03, 2009, 09:57:32 am »
Co ci się nie podoba to przecierz zastało powiedziane w anime a z twojej odpowiedzi wnioskuje że niby napisałem cos z palca wyciągnietego. :neutral:

Mi nie chodzi o fakt ich pokrewieństwa tylko o stwierdzenie "więc nie ma problemu" to mnie odrzuciło.

generałowie to była zupełnie inna liga porównując do Allena czy Lenalee. I jak na moje gusta D.Gej-men przebija narutoblicze.
Co do walki kapitanów to tyle pokazali co i nic, ale można się domyślić że Allenowi i Lenale już niewiele brakuje żeby dorównać w sile generałom.
Bo jak mówili gdy ktoś osiągnie 100% synchronizacji to zostaje generałem.

Pisząc o generałach nie chodziło mi o ich wysoki poziom czy skuteczność ale o fakt że walki z nimi były efektowne, miłe dla oka czy ucha jak to było przy śpiewie broni Crossa. To że jakiś egzorcysta ma niski poziom nie musi oznaczać że jego broń nie jest efektowna.
To anime już samą jakością kreski i animacji pokazuje wysoki poziom o doskonałej muzyce już nawet nie wspominając.

Ja nie pamiętam o kresce miesiąc, dwa po obejrzeniu serii, chyba że była powalająca jak np w Seirei no Moribito. Tutaj była ona normalna, nie wybijała się specjalnie.

100 odcinków to żaden tasiemiec po pierwsze.
Jesteś pewny że na 100 odcinkach się skończy ? Dla mnie 100 ep to już tasiemiec.

Bohaterowie to najmocniejsza strona anime. I tak przykładowo Lenale była bardzo fajna. Niestety trochę zachowanie Allena denerwowało.

Zgodzę się z tym że bohaterowie to najmocniejsza strona bo w sumie dzięki nim (głównie dzięki generałom + Lenale) pamiętam o tym anime ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2663 dnia: Luty 03, 2009, 11:00:46 am »
Cytuj
Mi nie chodzi o fakt ich pokrewieństwa tylko o stwierdzenie "więc nie ma problemu" to mnie odrzuciło.
Bilogicznie nie ma problemu, społecznościowo też.
Cytuj
mam ochotę życzyć Ci, żeby ktoś Cię zgwałcił, żebyś zweryfikował swoje poglądy...
Nie podejrzewam zeby ktoś Ciebie zgwałcił aczkolwiek może siemylę no to mi przykro mnie chodzi o to ze mozna nie wiadomo jak nie chciec ale z czasem ciało ulegnie, tak mnie sie wydaje siłąwoli raczej boddzcow nie zatrzymam.
No dobra niech bedzie EOT i tak na zawsze będziecie mną już gardzicz powodu tego co myślę. Cant be helped.

Mam inne pytanie warto zainteresowac sie Clannadem?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2664 dnia: Luty 03, 2009, 11:10:32 am »
Tak jak pisałem, masz blade pojęcie o bodźcach kierujących kobietami i kobiecym orgazmem. Ale tu musisz uwierzyć kobietom na słowo, bo dowodu dać się nie da. A jak nie uwierzysz, to mam tylko nadzieję, że nie stwierdzisz kiedyś, iż nie ma sprawy, że się opiera, bo na pewno to zacznie prędzej czy później sprawiać jej przyjemność.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2665 dnia: Luty 03, 2009, 11:34:15 am »
Mam inne pytanie warto zainteresowac sie Clannadem?

Zdecydowanie tak.

Z recenzji na azunime.pl:
"Jest to serial ciepły i sympatyczny, a co ważniejsze, zawarty w nim humor, którego twórcy wyraźnie nie żałowali, każdemu poprawi nastrój. "


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2666 dnia: Luty 03, 2009, 12:32:21 pm »
Zdecydowanie tak.

Z recenzji na azunime.pl:
"Jest to serial ciepły i sympatyczny, a co ważniejsze, zawarty w nim humor, którego twórcy wyraźnie nie żałowali, każdemu poprawi nastrój. "
Można obejrzeć, ale to nic świetnego.
Humor jest niepotrzebny gdyż bardziej mi odpowiadało Air i Kanon bo były poważne w o wiele większym stopniu.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2667 dnia: Luty 03, 2009, 01:07:35 pm »
Frej, Clannada możesz spróbować i raczej nie będziesz tego żałował.
Szysz, faceci odczuwają gwałt tak samo mocno, tylko w trochę inny sposób. Czytałem o tym trochę. Panuje przekonanie, że w normalnych warunkach mężczyzn się praktycznie nie gwałci, jako że sami zgwałceni mają dużo większe opory przed powiedzeniem o tym komukolwiek niż kobiety.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2668 dnia: Luty 03, 2009, 03:04:26 pm »
wiem, kochany, wiem, dlatego też tego życzyłam - to tylko odwrotna strona obrazka. Ciało ulega, owszem, ale jest to naturalna reakcja obronna przeciw otarciom, a niesmak i obrzydzenie do samej czynności praktycznie wykluczają wystapienie orgazmu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn (bo to, że ejakulacja jest równoznaczna z orgazmem to też mit).



a Clannad ma dobre momenty, trzeba przyznać.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2669 dnia: Luty 03, 2009, 03:07:07 pm »
Cytuj
a Clannad ma dobre momenty, trzeba przyznać.
Jeszcze jedno pytanie czy to w tym anime jest to dziewczyna z skrzydełkami czy to kanon, bo nijak nigdy nie umiem tych anime odroznic. :neutral: