Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2700 dnia: Luty 04, 2009, 12:47:08 pm »
Po udanej sesji z qmplem uczcić udaną sesję i zaczęliśmy oglądać Gundam Seed ( jego pierwsza seria anime więc ma do niej pewien sentyment). W zasadzie to nie ma co pisać o tym anime. Typowe walki wielkich robotów. Kto widział to wie o co chodzi. Kto nie widział nie musi  :D

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2701 dnia: Luty 04, 2009, 04:41:31 pm »
Final Fantasy Unlimited  - oglądał ktoś może to anime ? dobrze zrobione jest? bo  nie zbyt ciekawe się zapowiada

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2702 dnia: Luty 04, 2009, 06:33:14 pm »
Final Fantasy Unlimited widziałem i mi sie podobało.Jestem fanatykiem sagi FF,moje ulubione ff4 i ff8 przeszłem po cztery razy tylko ff7 i ff12 po jeden raz, więc ja patrze na ten serial w trochę inny sposób nie wiem co powiedzą o tym anime ci którzy w grę nie grali.Nie nawiązuje ono bezpośrednio do żadnej części gry ale fan wyłapie kilka smaczków.W każdym razie jak ktoś oglądał Advent Children i oczekuje czegoś podobnego to raczej się zawiedzie bo tu mamy mocno baśniowy styl-coś trochę jak "Spirit Away" taka bajka dla dzieci którą mogą jednak z powodzeniem obejrzeć też dorośli.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2703 dnia: Luty 04, 2009, 06:40:34 pm »
kurde więc się zabiorę za to. ale fakt ff7 ta cześć co do życia powracał sepherid to wypas była, a reszta grafika efekty zadbane o dosłownie najmniejszy szczegół jest nie bywałe. wieżyc się nie che że coś takiego jest zrobione moment gdy padał deszcz no po prostu kosmos

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2704 dnia: Luty 04, 2009, 06:42:09 pm »
IMHO pozycja typowo dla fanatyków FF, którzy łykną wszystko co ma tę plakietkę na sobie. Osobiście rzygnąłem po trzech odcinkach - zbyt infantylne jak dla mnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2705 dnia: Luty 04, 2009, 06:49:18 pm »
Nie zgodzę się z powyższą wypowiedzą ,za odcinanie kuponów i robienie kasy na fanach może być uważane może takie advent Children które nie porusza ani jednego wątku który nie pochodził by z gry.Unlimited przedstawia historie niewiele mającą cokolwiek wspólnego z grami wiec nie wiem czy to takie robienie kasy na plakietce.A że mocno infantylne jest to anime to inna sprawa.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2706 dnia: Luty 04, 2009, 06:57:27 pm »
Tytuł jest wspólny, mistrzu - tytuł. Rzesze fanów (w tym kilku moich kumpli) rzuciło się na to anime tylko dlatego, że nazywa się Final Fantasy. Zaciskali zęby przy oglądaniu, ale dzielnie jechali do końca - no bo to przecież FF, a prawdziwy FFan nigdy sobie nie odpuszcza.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2707 dnia: Luty 04, 2009, 07:05:13 pm »
Jedyne co jest warte uwagi jeżeli chodzi o filmy i anime z serii Final Fantasy to Final Fantasy VII Last Order. Jednoodcinkowa OAV-ka w której jest pokazany incydent w Nibelheim znany z gry.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2708 dnia: Luty 04, 2009, 07:10:39 pm »
W pełni zgadzam się z przedmówcą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2709 dnia: Luty 04, 2009, 07:16:29 pm »
Ga-Rei Zero strasznie kiczowate, ale jak na razie da się oglądać. No i plusik za pierwszy ep.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2710 dnia: Luty 04, 2009, 07:19:16 pm »
Jeśli ktoś oglądał jakieś anime (jakiekolwiek) tylko dla tytułu to żal mi go.

Wracając do FFU- ja obejrzałem bo  urzekł tam baśniowy styl  którego dziś za często się nie spotyka, i jest to opowieść drogi a takie bardzo lubię, ale jest to przy tym dość schematyczna i stosunkowo infantylna opowieść.

Co do filmów FF jako ogól to faktycznie są cienkie w stosunku do gier takie Advent Children to w sumie jeden ciąg teledysków pozbawiony jakiejś większej fabuły(choć fakt że od strony wizualnej spoko) ,FFU jest to opowieść przeznaczona głownie dla młodszego widza a te OVA na podstawie FF5 (nie pamiętam tytułu) nie widziałem ale podobno też niezbyt ciekawe.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2711 dnia: Luty 04, 2009, 07:23:21 pm »
last order no ba to było świetne, ale adventet children (z lektorem) to już nie to zupełnie co innego. było też jeszcze taki wstęp z dvd 25minutowy jak walczyli chyba razem cloud i ten jego kumpel co niby na początku lepszy był, a potem nie wiem z skąd się wziął jakimś typek z pif pafem i poleciał lać się z z tym wielkim czymś
Jeśli ktoś oglądał jakieś anime (jakiekolwiek) tylko dla tytułu to żal mi go.

racja  :neutral:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2712 dnia: Luty 04, 2009, 09:28:09 pm »
Obejrzałem Tale of Melodies. Po prostu żal takiego anime. Co oni z nim zrobili. Po prostu dno. Ledwo to obejrzałem. Ocena 6/10 z litości. Owszem widziałem gorsze, ale w porównaniu z I serią jest nieudane. Postaci było mało, były nudne. Z kolorami już pogłupieli całkowicie. 10 odcinek cały bez kolorów. To specjalnie było ?
Historia Yuko nie była wzruszająca, a przeraźliwie głupia. Taka żałosna masochistka. A scenka z samochodem to już brak słów na głupotę twórców anime.
Nawet nie pokazali jak wygląda jej ciało tylko gadała o tym w kilkunastu określeniach. Co to miało być, cenzura ?
W grze to przynajmniej ładnie wyglądało i wiele scen było inaczej i lepiej pokazanych.
Zobaczcie jak wyglądało w grze. O wiele lepiej.
Spoiler: pokaż



Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2713 dnia: Luty 04, 2009, 09:57:21 pm »
Cytuj
Obejrzałem Tale of Melodies. Po prostu żal takiego anime. Co oni z nim zrobili. Po prostu dno. Ledwo to obejrzałem. Ocena 6/10 z litości. Owszem widziałem gorsze, ale w porównaniu z I serią jest nieudane. Postaci było mało, były nudne. Z kolorami już pogłupieli całkowicie. 10 odcinek cały bez kolorów. To specjalnie było ?
:-?
Mnie sie podobało...
Cytuj
Ga-Rei Zero strasznie kiczowate, ale jak na razie da się oglądać. No i plusik za pierwszy ep.
:-?
Mnie sie podoba...
"Will you kill someone you love, because of love?"- i auto refleksja.

kara no kyoukai 5- całe anime jest zakręcone ale w tym odcinku to juz chyba przedobrzyli. :neutral:

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2714 dnia: Luty 04, 2009, 10:10:48 pm »
Mnie sie podoba...

Nie powiedziałem że mi się nie podoba... przynajmniej na razie.

"Will you kill someone you love, because of love?"- i auto refleksja.

Uuu, Frej, zechcesz się podzielić doświadczeniami ? :eek:

 

anything