Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2715 dnia: Luty 04, 2009, 11:09:21 pm »
Obejrzałem Tale of Melodies. Po prostu żal takiego anime.
aż z ciekawości spytam, czy to nie dawno czasem te anime zachwalałeś jakoś bardzo wzruszające i ogólnie wypas? ale mogę się mylić z innym tytułem.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2716 dnia: Luty 04, 2009, 11:15:05 pm »
Cytuj
Uuu, Frej, zechcesz się podzielić doświadczeniami ?
AUTO REFLEKSJA! wyrysowac ci schemat? ;-) Sam sobie to zaserwuj a nie żerujesz tylko na gotowcach. :idea:

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2717 dnia: Luty 04, 2009, 11:26:08 pm »
Nie o to chodzi, zabrzmiało tak jakbyś miał jakieś doświadczenia z zakresu zabijania z miłości i takich tam... ;-)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2718 dnia: Luty 05, 2009, 08:43:24 am »
Co do EF Melodies to na obrazkach wszystko ładnie pokazali i nie tylko wygląd Yuuko po torturach, ale oczywiście scenki erotyczne wszystkich par, a najwięcej było z Yuuko i Yu-kun. Erogame dużo lepsze od tego beznadziejnego anime i zakończenie w formie filmu (tak jak openingi) też było świetne w porównaniu z anime.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2719 dnia: Luty 05, 2009, 11:35:58 am »
Shikabane Hime: Aka - no, od razu widać, że GAINAX, ba nawet ci sami ludzie, co położyli łapska na animacji w Gurrenie. Nie widziałem jeszcze wszystkiego, ale już dało się odczuć jak miotają się autorzy między wymogami fabuły a chęcią wprowadzenia żywiołowej akcji. Realia współczesnej japońskiej metropolii nie pasują do pojedynków Zwłoczej Księżniczki z trupimi monstrualnościami. A, błąd, zapomniałem o tym, że wszystko jest tylko tłem dla problemu dojrzewania prawdziwego głównego bohatera:D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2720 dnia: Luty 05, 2009, 12:13:20 pm »
aż z ciekawości spytam, czy to nie dawno czasem te anime zachwalałeś jakoś bardzo wzruszające i ogólnie wypas? ale mogę się mylić z innym tytułem.

jest melodies i memories


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2721 dnia: Luty 05, 2009, 02:58:41 pm »
Cytuj
Co do EF Melodies to na obrazkach wszystko ładnie pokazali i nie tylko wygląd Yuuko po torturach, ale oczywiście scenki erotyczne wszystkich par, a najwięcej było z Yuuko i Yu-kun. Erogame dużo lepsze od tego beznadziejnego anime i zakończenie w formie filmu (tak jak openingi) też było świetne w porównaniu z anime.
Dostrzegam pewne rożnice pomiędzy eroge a anime. I w anime nie brakowało mi wcale scen ero ani tez widoku obitej Yuuko. :neutral:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2722 dnia: Luty 05, 2009, 07:11:44 pm »
Dostrzegam pewne rożnice pomiędzy eroge a anime. I w anime nie brakowało mi wcale scen ero ani tez widoku obitej Yuuko. :neutral:
Tylko zauważ że w Memories coś pokazali między 2 parami. Ale to że nie pokazali jak wyglądała Yuko już jest głupotą. Poza tym w anime pokazała się w kościele (znaczy nie pokazali), a w grze na dachu szkoły. Pożegnanie w anime było na dachu szkoły, a w grze w kościele. Już gorzej nie mogli tego pozmieniać. Wszystko na odwrót.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2723 dnia: Luty 05, 2009, 07:22:27 pm »
Wszystko na odwrót.

Widocznie twórcy uznali że tak będzie lepiej.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2724 dnia: Luty 06, 2009, 08:37:54 pm »
Widocznie twórcy uznali że tak będzie lepiej.
To jak widać była to pomyłka ich życia bo anime było dużo gorsze niż Ef Memories.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2725 dnia: Luty 06, 2009, 10:31:25 pm »
taka sprawa jest, przez  przypadek włączył mi się clannad AF  i widziałem go z 10s 16epka, i co mi się  rzuciło? a rzuciła mi się w oczy brutalna grafika 3d która ni jak pasuje do tego i bardziej graficznie przypomina grę niż anime. i pytanie takie czy w wszystkich epkach tak zrobili?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2726 dnia: Luty 06, 2009, 10:34:03 pm »
Spokojnie, to tylko krótkie wstawki które i tak nie pojawiają się w każdym odcinku.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2727 dnia: Luty 06, 2009, 10:39:12 pm »
no to dobrze, bo jak by zrobili w tym stylu to nie wiem...........

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2728 dnia: Luty 06, 2009, 10:48:37 pm »
Tylko ten robocik jest w 3D. Laseczka jest już normalna, a do tego prześlicznie animowana.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2729 dnia: Luty 06, 2009, 11:22:50 pm »
Ga Rei Zero jak dla mnie jedno z najlepszych anime jakie widziałem, podoba mi się styl, rys fabularny, muzyka do tego dochodzi pierwszy ep i zakonczenie, szkoda ze smutne mam nadzieje ze bedzie drugi sezon gdzie ktos tego zasranego kindra skruci o glowę bo serdecznie go znienawidziłem.