Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2760 dnia: Luty 13, 2009, 07:55:02 am »
POLECAM They Are My Noble Masters. Właśnie oglądam w wersji Uncensored i jest rewelacyjne. Już dawno nie oglądałem takiej świetnej komedii.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2761 dnia: Luty 13, 2009, 08:50:45 am »
Vexille- słyszałem raczej niezbyt pochlebne wypowiedzi..., i tak w zastanawiam sie czemu?

Banalna i płytka fabuła - tu wszystko da się przewidzieć i nic nie zaskakuje, do tego naprawdę nieciekawa reżyseria, sporo pretensjonalnych i nędznie nakręconych scen, nudni i sztampowi bohaterowie. W połączeniu ze średnią animacją daje mierny efekt. Film był w miarę do ataku na tą willę - potem tendencja zniżkowa do totalnie tragicznej końcówki. Obiektywnie może i będzie 6/10, ale ja akurat więcej wymagałem od tego filmu, dlatego 4/10.

Btw. oglądałem Biohazard: Degeneration - pierwsze wrażenie podobne jak przy Vexille, ale graficznie dużo słabsze. A reszta - postacie, fabuła... reżyseria, jest grubo poniżej akceptowalnych standardów. 3/10

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2762 dnia: Luty 13, 2009, 09:12:00 am »
Kakurenbo
Krótki (25min.) film o tym że zabawa w chowanego może skończyć się bardzo źle. Liczyłem że będzie bardziej trzymał w napięciu, może gdyby trwał 60, 100minut efekt byłby lepszy. Zakończenie rozczarowało mnie podobny motyw był już w
Spoiler: pokaż
matrixie, tutaj dzieci wykorzystywane są jako "baterie".
Akurat mnie ono rozczarowało.
spodziewałem się więcej, 6/10

obejrzałem jeszcze tekkonkinkreeta, może później napiszę więcej ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, więcej takich pozycji
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2009, 09:16:34 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2763 dnia: Luty 13, 2009, 11:10:05 am »
Cytuj
POLECAM They Are My Noble Masters. Właśnie oglądam w wersji Uncensored i jest rewelacyjne. Już dawno nie oglądałem takiej świetnej komedii.
Gra była super ale o tym napisze gdzie indziej kiedy  bede miec wiecej czasu, a ty daj info na pm co bym sie nie zaszukał.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2764 dnia: Luty 13, 2009, 08:10:10 pm »
Pumpkin Scissors. Fajne anime stylizowane na realia Europy 1918, ale w alternatywnym settingu, więc możemy się tylko domyślać, że państwo o którym mowa to Cesarstwo Niemieckie, bo słowo pisane jest po niemiecku.  :) Ogólnie nawet ciekawa fabuła, ale im bliżej końca, tym lepiej widać, że brak już trochę świeżych pomysłów i autorzy chcą skończyć. Niemniej przyjemnie się oglądało, bohaterowie okazali się wyrastać poza stereotypy, np. wiecznego podrywacza, czy księżniczki, która nie zważa na swoje pochodzenie i zstępuje do plebejuszy, muzyka o dziwo jest zauważalna podczas oglądania, a to już poważny komplement, do oprawy graficznej też nie mogę się przyczepić. Najbliższym anime pod wieloma względami jest FMA, choć w PS nie ma elementów nadprzyrodzonych. No, przesadziłem, główny bohater to piechur wyspecjalizowany w zwalczaniu czołgów za pomocą pistoletu.  :D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2765 dnia: Luty 14, 2009, 03:22:37 pm »
Gra była super ale o tym napisze gdzie indziej kiedy  bede miec wiecej czasu, a ty daj info na pm co bym sie nie zaszukał.
Wiadomo że gra to eroge lecz w anime niektóre postacie są fajne, a niektóre niestety denerwujące. I niestety znowu pierwsze odcinki były świetne, a później robią się coraz bardziej głupkowate i denerwujące.
I te parodie. Parodiują bardzo znane anime i jak zwykle wcale to nie jest śmieszne. Parodie to chyba najgłupsza rzecz w anime lecz niestety nie tylko to było nieśmieszne w tym anime.
Ta siostra główna bohaterka to ma być parodią Kaede z Shuffle, ale żadnego pozytywnego efektu to nie ma bo ani nie jest śmieszna ani straszna w przeciwieństwie do oryginału.
Warto to anime obejrzeć dla kilku fajnych scenek i to wszystko lecz tylko wersję bez cenzury.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2766 dnia: Luty 15, 2009, 04:25:16 pm »
Vexille- słyszałem raczej niezbyt pochlebne wypowiedzi..., i tak w zastanawiam sie czemu? Oglada sieprzyjemnie grafika jest dobra tylko czasami cholernie zbyt ostra przez co miejscami razi, rewelacyjnie im wyszły tła i i walka fajna. Mam tez zastrzezenia co do postaci nie są złe ale podobnie ja w filamach z hollywood strasznie mało o nich przez co odniosłem wrazenie ze zasadniczo to jak statysci. fabuła nie jest zła nie jest rewelacyjna, aczkolwiek sam pomysł i jego przedstawienie juz lepiej. Taaaak jak dla mnie 7,5/10 w porywach dobrego samopoczucia nawet 8.

Vexille to jednak trochę fail jest, może to i ładne ale pamiętam że jak oglądaliśmy to w 1/4 filmu już wszyscy spali na tej kanapie. Wiem że na taki film to raczej do kina się idzie, ale 42" LCD to też lipa nie jest.

Oglądam 4 sezon Initial D. Wiecie, wyjące silniki, niemożliwe drifty po krętych górskich dróżkach, jedność człowieka z maszyną, bisze rozkminiające jak tu najwięcej mocy wycisnąć... sam seks. ;-)

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2767 dnia: Luty 15, 2009, 04:50:44 pm »
A ja kończyłem 5 odcinek Kara no Kyoukai. Odcinek ciekawy, ale te przeskoki w fabyle strasznie denerwowały i dekoncentrowały. Za to walki Shiki chyba były najlepsze w porównaniu z innymi częściami.

Offline Niuniek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2768 dnia: Luty 15, 2009, 05:20:53 pm »
Jak narazie 3 epki Green Greena mam za sobą. Jakoś jakiekolwiek określenie poza "majtkowo" mi się nie kojarzy.  ;-)

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2769 dnia: Luty 15, 2009, 05:31:46 pm »
W końcu to na podstawie majtkowej gry, a to zobowiązuje  :D

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2770 dnia: Luty 15, 2009, 05:38:57 pm »
Cytuj
Ta siostra główna bohaterka to ma być parodią Kaede z Shuffle, ale żadnego pozytywnego efektu to nie ma bo ani nie jest śmieszna ani straszna w przeciwieństwie do oryginału.
Nie wydaje mi sie by miała byc parodią ot zbiezne cechy charakteru.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2771 dnia: Luty 15, 2009, 07:05:59 pm »
Nie wydaje mi sie by miała byc parodią ot zbiezne cechy charakteru.
A oglądałeś to anime ?
Ja tego nie wymyśliłem że była parodią tylko producenci sami to chcieli pokazać.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2772 dnia: Luty 16, 2009, 07:56:25 pm »
Cytuj
Jak narazie 3 epki Green Greena mam za sobą. Jakoś jakiekolwiek określenie poza "majtkowo" mi się nie kojarzy.
Pierwsze odcinki są dla zmylenia przeciwnika. Później się rozkręci.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2773 dnia: Luty 16, 2009, 10:21:38 pm »
cyknełem pierwszy sezon genshikena - spodobało mi się..........ciekawe postacie itd i ogólnie fajnie

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2774 dnia: Luty 16, 2009, 10:36:05 pm »
Drugi jest jeszcze lepszy. Dialogi są megacelne.
Loli time is anytime and anytime is loli time.