trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2865 dnia: Marzec 13, 2009, 12:17:05 am »
Łał, Shana jest świetna. Ostatni raz tak miałem z Code Geass, że oglądam całą serię przez jedną noc, zapominając o śnie i sikaniu. Będę musiał przegryźć sobie kabel sieciowy, żeby odejść od ekranu. To jak powtórne odnalezienie przyjemności w seksie, czy coś w tym stylu. Mam nadzieję, że wiecie, co czuję.

BTW. Gdzie się podziały te haremówki, gdzie centralny nieszczęśnik miał do wyboru dwie moe. Dzisiaj pół tuzina to minimum a o rekordzistów tłucze się ich ze 30. Wolę nie myśleć, dokąd to zmierza.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2866 dnia: Marzec 13, 2009, 09:38:57 am »
A te himitsu-haruki i inne akikany ? W hentajach często są dwie, bo nie starczy OAVki na sceny z większym stadkiem. Chyba żeby brał wszystkie naraz...

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2867 dnia: Marzec 13, 2009, 02:39:57 pm »
A ja z ciekawości zobaczyłem o co ten hałas i zacząłem oglądać Code Geass i się tak zastanawiam, o co ten hałas, tzn. nic się nie zmieniło. Przereklamowana seria - to pewne, mam tylko nadzieję, że im dalej tym będzie ciekawiej. Na razie na przymus obejrzałem 5 odcinków i mam 2 tygodnie przerwy... Zabrałem się za Xamd'a - ciekawsze, ale też jakoś wybitne nie jest i odkryłem Hare+Guu, które pochłonąłem w kilka dni.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2868 dnia: Marzec 13, 2009, 02:47:11 pm »
Cytuj
mam tylko nadzieję, że im dalej tym będzie ciekawiej
Ano, ta seria zaczyna się głupkowato, ale później pnie się w górę, że nie można się oderwać.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2869 dnia: Marzec 13, 2009, 04:21:02 pm »
Wszyscy tak zachwalali serię Toradora, więc się wziąłem. Po połowie wrażenie jak najbardziej pozytywne - takie brakujące ogniwo między School Rumble i Haruhi  ;-) Mam tylko mały problem z seyu. Słyszę Taigę, zamykam oczy i widzę Shanę...
I'd like to be a tree

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2870 dnia: Marzec 13, 2009, 04:50:28 pm »
Cytuj
Słyszę Taigę, zamykam oczy i widzę Shanę...
To masz niezłą percepcję; ja sobie codziennie plułem w brodę, jak oglądałem Cowboya Bebopa i słyszałem Faye.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2871 dnia: Marzec 13, 2009, 08:50:34 pm »
Cytuj
Wszyscy tak zachwalali serię Toradora, więc się wziąłem. Po połowie wrażenie jak najbardziej pozytywne - takie brakujące ogniwo między School Rumble i Haruhi   Mam tylko mały problem z seyu. Słyszę Taigę, zamykam oczy i widzę Shanę...
Toradora? Chyba znajdę sobie coś lepszego do oglądania...

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2872 dnia: Marzec 13, 2009, 09:40:45 pm »
A ja dalej się uwsteczniam i oglądam coraz starsze pozycje. Przynajmniej czuć w nich jakąś świeżość pomysłów.

Praktycznie kończę już Space Adwenture Cobra. Prosta przygodówka opowiadająca o kosmicznym piracie i jego różnych przygodach. Oglądając to miałem ciągłe skojarzenia z Bondem (te z Moorem). Podobna stylistyka, zachowanie bohatera, nawet niektóre sceny jakby żywcem wyjęte z filmu o agencie 007.
Bardzo przyjemnie się to ogląda, szczególnie pierwsze kilkanaście odcinków łączących się fabularnie.
Jak na razie mając tyle dobrych pozycji nie zamierzam wracać na łono aktualnie wychodzących tytułów i będę oglądał same starocie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2873 dnia: Marzec 13, 2009, 09:41:07 pm »
Toradora? Chyba znajdę sobie coś lepszego do oglądania...

W kategorii komedii romantycznych? Trudno będzie choć pewnie coś się znajdzie.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2874 dnia: Marzec 13, 2009, 10:04:26 pm »
Właśnie skończyłem oglądać Magikano. Anime opowiada o chłopaku mieszkającym z 3 siostrami, który w drodze ze szkoły widzi dziewczynę, która przygląda mu się z drugiej strony ulicy i nagle niespodziewanie znika. Następnego dnia w szkole okazuje się, że jest ona nową uczennicą w jego klasie. A gdy wraca do domu okazuje się, że pracuje u niego jako pokojówka. Po pewnym czasie okazuje się, że jest ona czarodziejką i została przeklęta. Musi zrobić z głównego bohatera prawdziwego mężczyznę albo całkowicie straci straci swoją moc. Okazuje się także, że jego siostry i niektóre koleżanki ze szkoły też nie są do końca zwykłe. W całej rodzinie tylko główny bohater nie ma żadnej mocy i istnienie magii jest przed nim ukrywane, a jeśli był światkiem jakiś magicznych zdarzeń jego pamięć jest wymazywana (najczęściej ciosami wielkimi młotami w głowę).
Jest to kolejna haremowa komedia romantyczna z magią w tle. Serię nawet przyjemnie się ogląda i nawet nie przeszkadza, że i tak wiadomo co się wydarzy.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2875 dnia: Marzec 13, 2009, 10:14:48 pm »
Cytuj
Właśnie skończyłem oglądać Magikano. Anime opowiada o chłopaku mieszkającym z 3 siostrami, który w drodze ze szkoły widzi dziewczynę, która przygląda mu się z drugiej strony ulicy i nagle niespodziewanie znika. Następnego dnia w szkole okazuje się, że jest ona nową uczennicą w jego klasie. A gdy wraca do domu okazuje się, że pracuje u niego jako pokojówka. Po pewnym czasie okazuje się, że jest ona czarodziejką i została przeklęta. Musi zrobić z głównego bohatera prawdziwego mężczyznę albo całkowicie straci straci swoją moc. Okazuje się także, że jego siostry i niektóre koleżanki ze szkoły też nie są do końca zwykłe. W całej rodzinie tylko główny bohater nie ma żadnej mocy i istnienie magii jest przed nim ukrywane, a jeśli był światkiem jakiś magicznych zdarzeń jego pamięć jest wymazywana (najczęściej ciosami wielkimi młotami w głowę).
Oryginalne.

A ja właśnie skończyłem pierwszy sezon Shany. Chwila oddechu i biorę się za drugi.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2876 dnia: Marzec 14, 2009, 08:31:30 am »
A ja z ciekawości zobaczyłem o co ten hałas i zacząłem oglądać Code Geass i się tak zastanawiam, o co ten hałas, tzn. nic się nie zmieniło. Przereklamowana seria - to pewne, mam tylko nadzieję, że im dalej tym będzie ciekawiej. Na razie na przymus obejrzałem 5 odcinków i mam 2 tygodnie przerwy... Zabrałem się za Xamd'a - ciekawsze, ale też jakoś wybitne nie jest i odkryłem Hare+Guu, które pochłonąłem w kilka dni.
A niby kto tą serię przereklamował ?
Jeśli fani anime ją reklamują to najlepiej gdyż duża popularność świadczy o tym że jest świetna.
Jak oglądasz to anime to nie rób żadnych przerw, ale najlepiej obie serie w kilka dni musisz obejrzeć.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2877 dnia: Marzec 14, 2009, 08:31:30 am »
W kategorii komedii romantycznych? Trudno będzie choć pewnie coś się znajdzie.
Jakby dali normalne postacie, a nie jakieś wyprane z realności to może i by było fajne, a tak to nędzny shit.
Jak na komedię wcale nie śmieszy.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2878 dnia: Marzec 15, 2009, 01:23:32 pm »
009-1 - już na starcie widać, że seria wielki potencjał ma i (imo) niemal doszczętnie go marnuje... Mamy zimną wojnę, podział świata na dwa bloki i zmagania szpiegów. Nie chodzi mi nawet o to, że sporo tam cyborgów i śmiesznej broni, a podpisanie traktatu pokojowego ma się odbyć na księżycu. Taki kicz jest do przyjęcia, buduje nawet swoisty klimacik. Ale całkowicie sztampowy projekt (zarówno charakteru, jak i wyglądu) postaci aż bije po oczach (tak samo jak ogromne cyce bałnsujące przy każdej możliwej okazji)... 
I'd like to be a tree

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2879 dnia: Marzec 17, 2009, 10:46:17 pm »
Zaliczyłem Shanę! Oba sezony. Co ja teraz będę robił?
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.