trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2955 dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:31:25 pm »
Gadka o Druadze kontratakuje

Spoiler: pokaż

Bogowie przestali strzelać bo wygrał ich wybraniec (do tego na tej wierzy była Kaya - kapłanka Ishtara, która wypełniła powierzoną przez niego misję zabicia Gilgamesha i do tego była następczynią tronu). Może i byli bogami, ale widocznie i oni mieli jakieś ograniczenia w mocy i nie mogli zniszczyć wierzy.

Widocznie Succub zobaczyła w nim sprzymierzeńca, bo też miała jakieś porachunki z bogami ( w końcu to oni zamienili druagę w potwora, a ją uwięzili), albo to ona zrobiła mu takie pranie mózgu, że stwierdził, że wszystko co było złe w jego życiu to wina bogów. A co do chibi mode u sukuba to było tak samo z Kai. Była duchem, który nie pogodził się ze śmiercią i stworzył sobie chwilowe ciało. Gdy zużyła za dużo moce (pewnie w walce z Kayą) jej ciało się kurczyło.

Co do dowódcy to on nie był na wierzy tylko w zamku Gilgamesha i kiedy Jil i spółka walczyli z jego złą wersją na wierzy on zdobył zamek w mieście i walczył ze starym królem.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2956 dnia: Kwiecień 11, 2009, 07:46:36 pm »
(Gadka o Druadze)
Spoiler: pokaż
 Taa, no właśnie. A bogowie sobie w spokoju popijali herbatkę miast prewencyjnie grzmotnąć w wieżę żeby - ewentualne zagrożenie - zniknęło.  Potem też - "przestaniemy strzelać, gdy Neeba przestanie". Naprawdę, nie kupuję zachowania tych bogów...



Tylko zobacz, Bogów przeważnie każdy chce zabić, jest masa osób którym oni przeszkadzają/wyrządzili jakąś krzywdę i taka nieśmiertelna istota żyjąca kilkaset tysięcy lat co roku zdobywa bardzo wielu potencjalnych przyszłych zabójców, przecież gdyby oni chcieli zawsze zabijać prewencyjnie każdego to po dwóch-trzech latach ludzie przestaliby istnieć


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2957 dnia: Kwiecień 12, 2009, 12:34:22 am »
(Druaga)
Spoiler: pokaż

Cytuj
Co do dowódcy to on nie był na wierzy tylko w zamku Gilgamesha i kiedy Jil i spółka walczyli z jego złą wersją na wierzy on zdobył zamek w mieście i walczył ze starym królem
No właśnie chodzi o to że był! Pani kapitan zresztą też. W dwunastym odcinku już jak najbardziej tak...

Cytuj
Tylko zobacz, Bogów przeważnie każdy chce zabić, jest masa osób którym oni przeszkadzają/wyrządzili jakąś krzywdę i taka nieśmiertelna istota żyjąca kilkaset tysięcy lat co roku zdobywa bardzo wielu potencjalnych przyszłych zabójców, przecież gdyby oni chcieli zawsze zabijać prewencyjnie każdego to po dwóch-trzech latach ludzie przestaliby istnieć
Ale ja wcalę nie proponuję by Bogowie się bawili z każdym pierwszym lepszym śmiertelnikiem który ich za cośtam przeklina. Co innego sama wieża - jak zobaczyliśmy ona była faktycznym zagrożeniem i bogowie powinni zająć się wieżą wcześniej a nie czekać aż w końcu taki Neeba się dorwie do sterów i zacznie walić z atomówek :)


Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2958 dnia: Kwiecień 12, 2009, 03:48:48 pm »
Powrót Druagi
Spoiler: pokaż
 Pod koniec 11 odcinka wszyscy spadli z wieży gdy Neeba zabrał laskę. Gdyby byli na wieży to nie musieliby chyba potem korzystać znowu z windy prawda? To nie Keleb był na szczycie. To oni byli na dole

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2959 dnia: Kwiecień 12, 2009, 04:19:00 pm »
Właśnie obejrzałem 26ty epek Tytani.
Bardzo dobra kreskówka SF, konkretna fabuła, mało gdzie można się czepiać.
Ocenę obniżyłem za nagminne kożystanie z tego, że to SF: niby nie przeszkadza, że wszystko strzela kolorowym promieniem, ale jednak jakoś po 20tu epkach zaczeło. :) Ale za to b. dobra kreska, a do fabuły w chyba tylko 3ch miejscach mam- nazwijmy to- "uwagi".

Ocena: 5-
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2960 dnia: Kwiecień 12, 2009, 08:00:07 pm »
Druaga
Spoiler: pokaż
 
Ok, o tym upadku to na śmierć zapomniałem. A raczej - mój mózg go musiał wyrzucić szybko z pamięci. Bo pomysł brutalnie zasysał na maxa - sam fakt że można było sobie spaść z tak zajed*pnej wieży bez żadnego uszczerbku dla zdrowia (nawet do wody) jest... delikatnie mało prawdopodobny. W przypadku wielu osób - to już zupełnie.
No i podróż w drugą stronę tak samo. Windą. To wpierw trzeba było przebyć taki szmat drogi (2x12 odcinków) a potem w jednej chwili wjeżdżamy sobie windą. Automagicznie działającą windą. Macki opadają.
Czy ci scenarzyści od siedmiu boleści nie zdają sobie sprawy z tego, że nawet jeśli w jakimś filmie istnieje możliwość używania magii, nie znaczy że można robić sobie dowolne przekręty nawet nie siląc się na jakiekolwiek nawet próby uwiarygodnienia danej sytuacji?!
Wielka szkoda, bo z Druagi mogłoby być naprawdę fajne anime. A tak czuję się tylko po raz kolejny gonzowned.

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2961 dnia: Kwiecień 13, 2009, 09:12:23 am »
Zacząłem oglądać Xam'd Lost Memories i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest wojna, humanoidy, fajni bohaterowie i interesująca fabułą, jeżeli do końca ma to tak wyglądać to jestem jak najbardziej za (a nawet przeciw :D)
Tylko czemu Xam'd wygląda jak pokemon ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2962 dnia: Kwiecień 13, 2009, 01:56:05 pm »
Zacząłem oglądać Xam'd Lost Memories i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest wojna, humanoidy, fajni bohaterowie i interesująca fabułą, jeżeli do końca ma to tak wyglądać to jestem jak najbardziej za (a nawet przeciw :D)

Nawet bym powiedział, że im dalej w las tym lepiej (w przeciwieństwie do większości anime z wybuchowym pierwszym odcinkiem).

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2963 dnia: Kwiecień 14, 2009, 02:50:47 pm »
Próbowałem obejrzeć Dragon Ball:ewolucja ale nie dałem rady.Nawet ja mam limity swojej wytrzymałości.Amerykanie,po Godzilli i Street Fighterze,kolejny raz pokazali do czego są zdolni. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2964 dnia: Kwiecień 14, 2009, 05:13:10 pm »
Próbowałem obejrzeć Dragon Ball:ewolucja ale nie dałem rady.Nawet ja mam limity swojej wytrzymałości.Amerykanie,po Godzilli i Street Fighterze,kolejny raz pokazali do czego są zdolni. 
zgadzam się istna porażka z tego DB, ale jeśli chodzi o to godzille to była ładnie zrobiona i wogule. Amerykanie jak chcą to potrafią zrobić kawałek dobrego chleba np. matrix, fearles, spider-man, fantastic 4. Efektownie ładnie się prezentowały te filmy.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2965 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:05:17 pm »
Efektownie - tak. Ładnie - tak. Ale Doda też jest efektowna i, umówmy się, ładna. Nie każde badziewie, co się błyszczy, od razu jest arcydziełem. Niektórzy oczekują też sensownej, ciekawej fabuły i namiastki głębi.
Ale mniejsza o to.

Koniec Gundama ZZ - szału nie ma (były już dużo ciekawsze serie), ale wciąż powyżej poziomu najnowszych tworów pokroju 00.
Już niedługo koniec UC.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2966 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:27:15 pm »
Efektownie - tak. Ładnie - tak. Ale Doda też jest efektowna i, umówmy się, ładna. Nie każde badziewie, co się błyszczy, od razu jest arcydziełem. Niektórzy oczekują też sensownej, ciekawej fabuły i namiastki głębi.
Ale mniejsza o to.

Racja, to też ważne ale jeśli podchodzę do tego typu rzeczy np. godzilla to ja nie oczekuje tam głębi czy fabuły super, a bardziej spodziewam się i czekam na dobre akcje i efekty.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2967 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:57:39 pm »
ale jeśli chodzi o to godzille to była ładnie zrobiona i wogule.

Ładnie zrobiona-może,kwestia gustu.Tylko jako człowiek który oglądał wszystkie 28 japońskich filmów z godzillą stwierdzam że amerykańska "godzilla" poza tytułem nie miała nic wspólnego z japońskim pierwowzorem.Nawet potwór który występuje w filmie to nie godzilla ale jakiś napromieniowany waran.W amerykańskiej wersji potwora na końcu zabijają rakietami-śmiechu warte(japońskiej nie dała rady zabić eksplozja jądrowa).A amerykańska godzilla to pół biedy-najgorsza była chyba amerykańska wersja Street Fightera[ta z Van Damem].Ja jakimś specjalnym fanem SF nie jestem ale mniej więcej orientuje się kto jest tam kim i współczuje fanom SF którzy oglądali ten film.
Matrix czy spider-man były udane ale to są rdzenie amerykańskie produkcje a mi chodziło o amerykańskie wersje japońskich produktów.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2968 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:35:22 pm »
najgorsza była chyba amerykańska wersja Street Fightera[ta z Van Damem].Ja jakimś specjalnym fanem SF nie jestem ale mniej więcej orientuje się kto jest tam kim i współczuje fanom SF którzy oglądali ten film.

nie mówię bo nie oglądałem, ale zobaczę. A z którego roku tak około ten amerykański Street fighter z van damem? bo widziałem zwiastun jedynie coś takiego "Street Fighter: The Legend of Chun-Li"

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2969 dnia: Kwiecień 14, 2009, 08:00:59 pm »
Z którego roku to nie wiem ale jest stary-chyba z lat 90-tych.Ten z nowy o Chun Lee podobno dużo lepszy,jak będę miał w dobrej jakości to go chętnie obejrzę. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"