trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3000 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:34:50 pm »
Dlatego ja dałem sobie spokój z Basilisk bardzo wcześniej, ale zanim rzuciłem serię zobaczyłem ostatni ep w którym pokazali kartkę
Spoiler: pokaż
z wykreślonymi nazwiskami wszystkich zabitych
Wtedy wiedziałem że dobrze zrobiłem :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3001 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:39:22 pm »
Tylko nie zrozum mnie źle bo ja to anime bardzo wysoko oceniam tj 8/10 gdyż uważam że było oryginalne i wysokiej jakości pod praktycznie każdym względem, szczególnie graficznym. Przynajmniej ja oglądałem wersję DVD dużo lepszą niż dtv.
Lecz ten nastrój przygnębienia jest niesamowity po tym anime. Coś jak po Bokurano. Szczególnie że obejrzałem w 2 DNI.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3002 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:03:23 pm »
To anime ma wiele plusów, rzecz w tym że nie jest złe tylko za bardzo przygnębiające. Były w nim świetne walki, historia i bohaterowie dlatego wolałem nie oglądać dalej :P
Ja preferuję inne pozycje, bardziej nastawione na "i żyli długo..."


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3003 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:12:53 pm »
To anime ma wiele plusów, rzecz w tym że nie jest złe tylko za bardzo przygnębiające. Były w nim świetne walki, historia i bohaterowie dlatego wolałem nie oglądać dalej :P
Ja preferuję inne pozycje, bardziej nastawione na "i żyli długo..."
Ale nie wiedziałeś że tak skończy jeśli z tą historią zetknąłeś się po raz pierwszy w anime. Mogłeś się domyślać, ale nie wiedziałeś.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3004 dnia: Kwiecień 21, 2009, 07:42:33 pm »
Jestem zrozpaczony .
Kurde właśnie skończyłem 3ci sezon "Zero no Tsukiama" i co?! Jedna tsundere wystarczy ażebym czekał na nowy sezon jakiegoś średniaka...
Nie wiedziałem iż ze mną aż tak źle ;(
Spoiler: pokaż
Przez te trzy sezony z "chowańca" po wyznawali sobie miłość, ożenili się a dalej ich relacje ruszyły się minimalnie do przodu ale ja i tak sobie myślę "więcej".
Zawiodłem się tym iż na sezon pojawia się tylko 1 lub 2 zabawki z naszego świata a ja dalej chce więcej! Ba co tylko zacznie się tylko pieprzna scena to ktoś im przerywa a ja chce więcej!


Mało tego połknąłem to w rąbane 3 dni czyli wychodzi po 12 odcinków dziennie a dawno tego nie robiłem O.o
Coś ze mną nie tak i moje uzależnienie od Tsundere tego chyba nie wyjaśni ;(

HELP ME AND GIVE ME GOOD TSUNDERE ANIME NOW !!!!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3005 dnia: Kwiecień 21, 2009, 08:00:54 pm »
Ta tsundere z Tsukaima nawet w części nie jest taka ciekawa jak ta Toradory. Ale prawdę mówiąc to jak odbierasz postać to w większości może wynikać z całego odbioru anime, a nie ma co ukrywać że Tsukaimia (wszystkie sezony) to co najwyżej przeciętne anime.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3006 dnia: Kwiecień 21, 2009, 08:04:03 pm »
Ta tsundere z Tsukaima nawet w części nie jest taka ciekawa jak ta Toradory.

A co z Shaną ? Czyżby anime miało nową królową ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3007 dnia: Kwiecień 23, 2009, 04:53:57 pm »
Jestem zrozpaczony .
Kurde właśnie skończyłem 3ci sezon "Zero no Tsukiama" i co?! Jedna tsundere wystarczy ażebym czekał na nowy sezon jakiegoś średniaka...
Nie wiedziałem iż ze mną aż tak źle ;(
Spoiler: pokaż
Przez te trzy sezony z "chowańca" po wyznawali sobie miłość, ożenili się a dalej ich relacje ruszyły się minimalnie do przodu ale ja i tak sobie myślę "więcej".
Zawiodłem się tym iż na sezon pojawia się tylko 1 lub 2 zabawki z naszego świata a ja dalej chce więcej! Ba co tylko zacznie się tylko pieprzna scena to ktoś im przerywa a ja chce więcej!


Mało tego połknąłem to w rąbane 3 dni czyli wychodzi po 12 odcinków dziennie a dawno tego nie robiłem O.o
Coś ze mną nie tak i moje uzależnienie od Tsundere tego chyba nie wyjaśni ;(

HELP ME AND GIVE ME GOOD TSUNDERE ANIME NOW !!!!



spoko mam tak samo ;D




I na ch*j się gapisz...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3008 dnia: Kwiecień 23, 2009, 05:01:47 pm »
Obejrzałem Clannad. Przekonało was to anime ? To znaczy kwestia dwóch światów ? Przez całe anime ciągnęli jedną wersję, a potem przez jeden odcinek zmienili wszystko, ale ja bym tego za dobre zakończenie nie uznał.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3009 dnia: Kwiecień 23, 2009, 05:38:38 pm »
a nie ma co ukrywać że Tsukaimia (wszystkie sezony) to co najwyżej przeciętne anime.


Nie ma co ukrywać-jest to prawda.Ale przeciętne anime też się niekiedy przyjemnie ogląda.Tsukaima ma potencjał tylko ten potencjał nie jest w ogóle  wykorzystywany.Gdyby poprawić to i owo mogło by to być całkiem mocne anime.Kolejne sezony pokazują że autorzy nie zamierzają jednak nic zmieniać.A to że te ,wtórne,sezony się sprzedają świadczy już o widzach.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3010 dnia: Kwiecień 24, 2009, 03:22:00 am »
Zastanawia mnie czy istnieje anime o gorszej kresce niż Soul Eater, kojarzy mi się z amerykańskimi kreskówkami na CN. Fabuła też tam pasuje.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3011 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:09:24 am »
A i oczywiście. W Soul Eaterze efekt jest zamierzony i choć seria wybitnie mi nie podeszła, to oprawa graficzna... Dziwna, lekko surrealistyczna i w sumie ciekawa ;) Czego nie można powiedzieć o pewnych gniotach pokroju Grenadiera albo Yumerii...
I'd like to be a tree

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3012 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:34:16 am »
Zastanawia mnie czy istnieje anime o gorszej kresce niż Soul Eater, kojarzy mi się z amerykańskimi kreskówkami na CN. Fabuła też tam pasuje.

Ciekawe czy istnieje anime o lepszej animacji niż Soul Eater, który przez 51 epeków utrzymuje naprawdę wysoki poziom. Kreska - sorry anfan, nie ma wielkookich moe.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3013 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:41:15 am »
Krova ty naprawdę myślisz, że znasz mój gust. Napisałem tylko jaka jest kreska i z czym się kojarzy, a nie to że anime jest gniotem.
Ogólnie jednak wolę kreskę innego rodzaju, która jest ładna.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3014 dnia: Kwiecień 24, 2009, 02:02:05 pm »
Dobrze, że napisałeś o guście, bo znowu by ktoś pomyślał, że piszesz prawdy absolutne i by się załamał, że podoba mu się brzydka kreska.