Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3105 dnia: Maj 09, 2009, 10:47:33 am »
Najlepsze są walki za pomocą magii lub magicznych broni. Te inne to byle co i są nudne.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3106 dnia: Maj 09, 2009, 11:43:27 am »
Najlepsze są walki za pomocą magii lub magicznych broni. Te inne to byle co i są nudne.
Bo nie ma błyskawic kolorków ani wybuchów atomowych?

Niezapomniane były walki z OAVki Kenshina, jedne z najlepszych pojedynków na miecze w anime, no i Stranger Mukou Hadan, szczególnie jeden pojedynek z wykorzystaniem yari.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3107 dnia: Maj 09, 2009, 11:47:08 am »
Ganossa nie pisz jak dziecko. Podałem tylko jeden przykład, a i tak wszystko zależy od wykonania bo jak zrobią płytkie, głupie anime to nic mu nie pomoże.
W Kenshin też były fajne te pojedynki, ale zbyt smutne te oavki były.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3108 dnia: Maj 09, 2009, 12:09:10 pm »
Właśnie.
Chodzi o sposób realizacji i przedstawienia walki. Bo nawet przy jako takim zachowaniu praw fizyki i bez wykorzystania super mocy, ekipa może stworzyć takie sceny walki przy których szczęka opada.
Co do wpływu, nawet dobrych, scen walk, na poprawę miałkości fabularnej też się zgodzę ale jeśli jest to coś kilkuodcinkowego to mogę się przemęczyć.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3109 dnia: Maj 09, 2009, 12:18:17 pm »
A jest coś takiego że anime z odcinka na odcinek powinno być lesze bo jeśli wczesne odcinki są lepsze od dalszych to bardzo źle to świadczy o anime. Idealny przykład to Aru Majutsu no Index.
Ja lubię długie, dobre i efektowne pojedynki np 2 odcinkowe.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3110 dnia: Maj 09, 2009, 12:52:10 pm »
Właśnie.
Chodzi o sposób realizacji i przedstawienia walki. Bo nawet przy jako takim zachowaniu praw fizyki i bez wykorzystania super mocy, ekipa może stworzyć takie sceny walki przy których szczęka opada.
Racja w tym właśnie rzecz polega.Tylko chyba mniej jest tych rzeczywistych walk zazwyczaj stawia się na przynajmniej minimalną fantazję.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3111 dnia: Maj 09, 2009, 03:10:39 pm »
Walki w Fate i Shanie - gdzieś już o tym czytałem... kilka razy...

Połowa Noeina. Dziwne to zarówno graficznie, jak i treściowo (zawsze radziłem sobie z kwantówką, ale to, co tam się dzieje...). Postaci raczej średniawe (dziewczyna z obrożą i mocą Neo + jeden emo w dwóch osobach), ale nie powiem - ogląda się przyjemnie. Niektóre walki, chociaż dziwne, są całkiem niezłe. IMO takie tam średnie+ anime.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3112 dnia: Maj 09, 2009, 10:35:04 pm »
Tak, zacząłem oglądać Special A i powiem, że narazie ciekawie takie anime bez wyszukanej fabuły itd. Jedyna rzecz która rzuca się w oczy to kilometrowe nogi. 

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3113 dnia: Maj 09, 2009, 11:06:05 pm »
Zettai Karen Children po pierwszym odcinku jestem, a anime dosyć długie. Po prostu rewelacja. Grafika bardzo wysokiej jakości, fajna muzyka i oczywiście mahou shoujo. Na razie nic nie mogę powiedzieć, ale po I odcinku super.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3114 dnia: Maj 09, 2009, 11:06:32 pm »
A ja ogladam teraz OAV Memories Off(Memories Off,Memries Off 2, Memories Off 3.5,Memories Off 5) czaiłem się długo by je dostac i nareszcie jest moje...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3115 dnia: Maj 09, 2009, 11:11:52 pm »
Co do napisów to dziwadło Besamir zostawia wszystkie ataki po angielsku jak jakiś pajac, a każdy wie że nazwa ataku to zarazem jego opis lub działanie.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3116 dnia: Maj 10, 2009, 05:55:18 am »
Dobra dobra anfan jak tam sobie chcesz, ale seria ma 51 ep więc powodzenie ja odpadam w przedbiegach, dla mnie to za wiele.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3117 dnia: Maj 10, 2009, 10:59:55 am »
Oglądał ktoś Renkin San-kyuu Magical Pokaan ? Bardzo śmieszna komedia bez praktycznie żadnej fabuły.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3118 dnia: Maj 10, 2009, 11:01:10 am »
Oglądał ktoś Renkin San-kyuu Magical Pokaan ? Bardzo śmieszna komedia bez praktycznie żadnej fabuły.


Oglądał - i mam podobne, bardzo pozytywne, wrażenia.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3119 dnia: Maj 10, 2009, 11:04:42 am »
Oglądał - i mam podobne, bardzo pozytywne, wrażenia.
Co prawda nie wszystkie odcinki są jednakowo śmieszne, ale niektóre miały rewelacyjny humor np pierwsza część I odcinka i pierwsza część 9 odcinka (te tentacle to było genialne). I te odcinki o wampirze również. Wiele innych też zresztą.
Za to speciale już jakby słabsze.

 

anything