Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3120 dnia: Maj 10, 2009, 11:25:53 am »
Zamiast śmieszna powiedziałbym przyjemna seria. Nie powodowała u mnie wybuchów śmiechu ale miło mi się ją oglądało. Bardzo sympatyczne bohaterki.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3121 dnia: Maj 10, 2009, 11:31:09 am »
Zamiast śmieszna powiedziałbym przyjemna seria. Nie powodowała u mnie wybuchów śmiechu ale miło mi się ją oglądało. Bardzo sympatyczne bohaterki.
Nieliczne sceny, ale jednak były, a nawet takie które mogą przestraszyć.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3122 dnia: Maj 10, 2009, 01:42:10 pm »
Seria owszem dość śmieszna :). Wampirzyca w Kartonie wymiata :D.
Ogólnie czasami dobrze sobe obejrzeć takie bezfabułowe twory...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3123 dnia: Maj 10, 2009, 02:01:32 pm »
W jakim kartonie ? To wcale nie było śmieszne. Najlepsze te straszne sceny z nią były.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3124 dnia: Maj 10, 2009, 02:24:06 pm »
Seria owszem dość śmieszna :). Wampirzyca w Kartonie wymiata :D.

Dobre było, ale wilkołaczyca w deszczu była lepsza :D
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 02:27:42 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3125 dnia: Maj 10, 2009, 02:34:52 pm »
Dobre było, ale wilkołaczyca w deszczu była lepsza :D
A najlepszy cenzurowany tentacl + wilkołaczyca.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3126 dnia: Maj 10, 2009, 03:30:34 pm »

By thewyspa at 2009-01-29

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3127 dnia: Maj 10, 2009, 06:26:07 pm »
Muszę przyznać że to był PECH. Tak byłem pozytywnie nastawiony po I odcinku Zettai Karen Children, a okazało się taką porażką że 7 odcinków (na 51) ledwo obejrzałem. Głupie, dziecinne i to wszystko co oferuje to anime. Ja rozumiem, że ono jest przeznaczone dla dziewczynek chodzących do podstawówki no, ale bez przesady. W tym anime nie było NIC poważnego. Praktycznie każda akcja połączona z durnymi żarcikami, minami i co jeszcze gorsze 3 główne bohaterki to niby najsilniejsze esperki (7 poziom), a miałem ich dosyć bo były nic nie warte i denerwujące już po kilku odcinkach. Skoro tylko one miały 7 poziom to niby jak mógł istnieć wróg którego by nie mogły pokonać lub miały z nim duże trudności. To jakiś absurd pomijając to że w tym anime nie było żadnego poważnego wroga i fabuła całej tej bajki polegała na walce esperów i antyesperów (tj zwykłych ludzi) choć to raczej "zwykli ludzie" nienawidzili esperów, a nie odwrotnie. Ja tylko chciałem poważniejszy klimat i dobre walki. Jakby to było to raczej na pewno by mi się spodobało.
Jednym słowem strasznie denerwujące i niedorzeczne anime dla podstawówki, którego nie da się oglądać dla fabuły bo jej tam nie zauważyłem.
Niestety nie da się opisać tępoty tego anime. To trzeba obejrzeć.
Ocena 1/10

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3128 dnia: Maj 10, 2009, 06:52:46 pm »
Cytuj
Jednym słowem strasznie denerwujące i niedorzeczne anime dla podstawówki, którego nie da się oglądać dla fabuły bo jej tam nie zauważyłem.
Niestety nie da się opisać tępoty tego anime. To trzeba obejrzeć.
Dobre!
Ja jutro albo po jutrze będę gunslingierki 2 ogladał, na razie tylko 8 ep. :-?
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 06:56:34 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3129 dnia: Maj 10, 2009, 06:56:52 pm »
Teraz lepiej? :-?

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3130 dnia: Maj 12, 2009, 12:02:09 am »
Skączyłem pierwszą serie Galaxy Angel i szczerze nie wiem jak dorobiło się to czterech serii.Niby nie jest to takie złe:momentami można się pośmiać a niektóre dziewczęta są kawaii ale naprawdę nic specjalnego.Była cała masa lepszych anime które zakończyły się na jednej serii.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3131 dnia: Maj 12, 2009, 08:26:07 am »
Obejrzałem DearS i muszę przyznać, że nawet mi się podobało. anime opowiada a świecie, w którym ufo rozbiło się w Japonii. W spodku była rasa którą ludzie nazwali DearS (skrót od Dear Friends). Jest to rasa złożona z samych bishów i moe panienek. W trakcie transportu jednego wadliwego kosmity ciężarówka miała wypadek, podczas którego DearS wypadł z samochodu. Po pewnym czasie znajduje go pewien uczeń liceum i prowadzi do domu (po drodze kosmita oznajmia, że jest on jej panem, a one niewolnikiem). Po pewnym czasie okazuje się, że w odróżnieniu od innych przedstawicieli swojej rasy sen osobnik nic nie umie i bohater musi jej wszystko tłumaczyć. Ogólnie jest to ecchi komedia romantyczna podobna do Chobits. Ogląda się to bardzo przyjemnie. A nauczycielka głównego bohatera wymiata  :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3132 dnia: Maj 12, 2009, 01:45:37 pm »
Obejrzałem Koihime Musou TV - DVD. Pod pewnym sensem się zawiodłem, ale za to było bardzo sympatyczne więc przyjemnie się oglądało. Opening wyjątkowo dobrze wyszedł, a ending bardzo śmieszny. Ogólnie to takie przygodowe anime z fajnym ecchi i to takim, że pokazywali wszystko oprócz tego co japońce wg prawa muszą zamazywać nawet na DVD.
Kreska jakiejś wysokiej jakości nie jest, ale brzydka też nie, szczególnie ładne krajobrazy.
8/10

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3133 dnia: Maj 12, 2009, 03:28:09 pm »
Macross F vel Frontier. Wcale porządna seria, muszę to przyznać! Normalnie przy scifi/space/mecha anime psioczył bym na olewczy stosunek do realizmu, ze szczególnym wskazaniem na prawa fizyki, ale nowy Macross jest tak dobrze wyreżyserowany, że nawet się nad tym nie zastanawiałem. Za główny atut uznał bym coś, co można od biedy nazwać "intensywnością" anime - dla przykładu intensywne są Gits S.A.C., Cowboy Bebop i Code Geass w tym sensie, że twórcy cały czas zalewają odbiorcę falami bodźców (przede wszystkim fabularnych), tak, że widz musi się trochę wysilić by to wszystko uporządkować. Po przeciwnej stronie umieścił bym Noir mające to do siebie, że nic tam się nie dzieje i chce się walić głową w stół. Oczywiście nie każde anime, które wymaga jakiejś aktywności mózgowej (przynajmniej ode mnie) jest z gruntu dobre, musi to być wykonane z pomysłem, żeby nie wyszło takie Final Fantasy Advent Children, gdzie owszem dzieje się sporo, ale to akcja strasznie sztuczna i chaotyczna. Akurat Macross F potrafi wywołać iluzję prawdopodobieństwa zdarzeń, tak, że ogląda się to z autentyczną ciekawością. Istnieją pewne wymuszenia fabularne w stylu student-kumpel głównych bohaterów, który w wolnym czasie wymyślił sobie rewolucyjną technologię, mającą potencjał wywrócenia do góry nogami całego świata, ale to już znamy z CG i możemy jakoś takie szczegóły przełknąć. Rzecz w tym, że to tylko jeden z wielu, wielu wątków i nie powoduje zakwestionowania całości.

Aaa, no i kreska!  :) IMO bardzo dobre połączenie grafiki 3d z rysunkiem, budzi respekt krótko mówiąc.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3134 dnia: Maj 12, 2009, 03:42:32 pm »
Macross F vel Frontier. Wcale porządna seria, muszę to przyznać! Normalnie przy scifi/space/mecha anime psioczył bym na olewczy stosunek do realizmu, ze szczególnym wskazaniem na prawa fizyki, ale nowy Macross jest tak dobrze wyreżyserowany, że nawet się nad tym nie zastanawiałem. Za główny atut uznał bym coś, co można od biedy nazwać "intensywnością" anime - dla przykładu intensywne są Gits S.A.C., Cowboy Bebop i Code Geass w tym sensie, że twórcy cały czas zalewają odbiorcę falami bodźców (przede wszystkim fabularnych), tak, że widz musi się trochę wysilić by to wszystko uporządkować. Po przeciwnej stronie umieścił bym Noir mające to do siebie, że nic tam się nie dzieje i chce się walić głową w stół. Oczywiście nie każde anime, które wymaga jakiejś aktywności mózgowej (przynajmniej ode mnie) jest z gruntu dobre, musi to być wykonane z pomysłem, żeby nie wyszło takie Final Fantasy Advent Children, gdzie owszem dzieje się sporo, ale to akcja strasznie sztuczna i chaotyczna. Akurat Macross F potrafi wywołać iluzję prawdopodobieństwa zdarzeń, tak, że ogląda się to z autentyczną ciekawością. Istnieją pewne wymuszenia fabularne w stylu student-kumpel głównych bohaterów, który w wolnym czasie wymyślił sobie rewolucyjną technologię, mającą potencjał wywrócenia do góry nogami całego świata, ale to już znamy z CG i możemy jakoś takie szczegóły przełknąć. Rzecz w tym, że to tylko jeden z wielu, wielu wątków i nie powoduje zakwestionowania całości.
Aaa, no i kreska!  :) IMO bardzo dobre połączenie grafiki 3d z rysunkiem, budzi respekt krótko mówiąc.
Noir tak poza tym też było bardzo udane. W porównaniu z jego późniejszą imitacją to bardzo dobre anime.
A Macross Frontier na pewno wizualnie i dźwiękowo to klasa sama w sobie i od większości przeciętnych anime ogromna różnica dzieli go pod tym względem. A fabuła też przemyślana i ciekawa. Zakończenie mogło być rozstrzygnięte, ale tak też jest dobrze.