trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3135 dnia: Maj 12, 2009, 07:30:37 pm »
Obejrzałem DearS i muszę przyznać, że nawet mi się podobało. anime opowiada a świecie, w którym ufo rozbiło się w Japonii. W spodku była rasa którą ludzie nazwali DearS (skrót od Dear Friends). Jest to rasa złożona z samych bishów i moe panienek. W trakcie transportu jednego wadliwego kosmity ciężarówka miała wypadek, podczas którego DearS wypadł z samochodu. Po pewnym czasie znajduje go pewien uczeń liceum i prowadzi do domu (po drodze kosmita oznajmia, że jest on jej panem, a one niewolnikiem). Po pewnym czasie okazuje się, że w odróżnieniu od innych przedstawicieli swojej rasy sen osobnik nic nie umie i bohater musi jej wszystko tłumaczyć. Ogólnie jest to ecchi komedia romantyczna podobna do Chobits. Ogląda się to bardzo przyjemnie. A nauczycielka głównego bohatera wymiata  :D

O ile Chobits było ok, tak tutaj po dwóch odcinkach byłem absolutnie na innej planecie. Zamieszkanej przez zażenowanych ludzi, lol. Nie no, naprawdę straszna seria.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3136 dnia: Maj 12, 2009, 08:56:59 pm »
Jak wyżej.

Człowiek myślał, że jeżeli kreska jest na poziomie to i seria jakiś poziom będzie reprezentować, ale niestety człowiek się mylił. Ani to ciekawe, ani fabuła nie zachwyca, a samą animacją czy grafiką człowiek żyć nie może.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3137 dnia: Maj 12, 2009, 11:49:59 pm »
Ai Yori Aoshi po dwóch odcinkach super. Aoi to taki wspaniały przykład idealnej przyszłej żony (przynajmniej po dwóch odcinkach).
"Robiłam wszystko co w mojej mocy by zostać twoją żoną, Kaoru".
"Chcę dla ciebie sprzątać"
"Chcę robić dla ciebie pranie"
"Chcę dla ciebie gotować"
"Chcę robić dla ciebie wszystko o co poprosisz"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3138 dnia: Maj 13, 2009, 02:40:05 am »
A zagra z nim w Contrę?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3139 dnia: Maj 13, 2009, 05:00:58 am »
Aoi to taki wspaniały przykład idealnej przyszłej żony

Idealne japońskiej żony - gupi ci Japończycy, co? Tylko u nich takie bzdury jak żony-niewolnice.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3140 dnia: Maj 13, 2009, 09:54:07 am »
Idealne japońskiej żony - gupi ci Japończycy, co? Tylko u nich takie bzdury jak żony-niewolnice.
Tyle że to anime całkiem na poważnie nie jest, a jej zachowanie się wyróżnia więc to żadna norma.
I trochę śmiesznie piszesz jakbyś nie rozumiał o co w tym chodzi.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3141 dnia: Maj 13, 2009, 10:04:19 am »
Ale żona-niewolnica (pewne przejaskrawienie) to jednak jest w Japonii na poważnie (teraz się kobiety dopiero buntują). A że rzadko zdarza Ci się pisać ironicznie to wybacz, że nie poznałem od razu i potraktowałem co na pisałeś serio :)

ps. te "śmieszne pisanie" zapożyczyłem w prostej linii od Ciebie :)

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3142 dnia: Maj 13, 2009, 11:23:19 am »
Anime Ai Yori Aoshi jakoś zmęczyłem do końca,ale było to bardzo dawno temu, dziś pewnie nie dał bym rady.Mangi nie dałem rady przeczytać.Aoi jest przesłodzona i w jednym miejscu cały odcinek/chapter(dosłownie-to nie jest żadne wyolbrzymienie)powtarza jak to ona nie kocha Kaoru,jak to nie chce być z nim,jak to za nim nie tęskniła te wszystkie lata,czego to dla niego nie zrobi. A jak się w jednym odcinku rozchorowała to przeprasza go za to ze się rozchorowała-nie wiem czemu ale to robi.I tak całe anime/mangę.
Mamy inne dziewczyny.Nawet kilka.Wszystkie są kawaii i wszystkie kochają głównego bohatera.Kaworu nie zauważa tego przez całe dwie serie.W mandze ,zanim przestałem ją czytać, doszło w końcu do momentu w którym Kaworu dowiedział się ze Tina go kocha ale anime kończy się a Kaworu nie ma pojęcia ze kobiety z którymi mieszka pod jednym dachem przez kilka lat coś do niego czują.
Kiedyś mi się ta seria podobała ale było to kilka lat temu na początku mojej znajomości z anime.Teraz uważam to za słodką ale nudną,schematyczną,pozbawioną jakiej kol wiek akcji  i sensu haremówkę której zdecydowanie nikomu bym nie polecił.5/10.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3143 dnia: Maj 13, 2009, 12:28:18 pm »
Anime Ai Yori Aoshi jakoś zmęczyłem do końca,ale było to bardzo dawno temu, dziś pewnie nie dał bym rady.Mangi nie dałem rady przeczytać.Aoi jest przesłodzona i w jednym miejscu cały odcinek/chapter(dosłownie-to nie jest żadne wyolbrzymienie)powtarza jak to ona nie kocha Kaoru,jak to nie chce być z nim,jak to za nim nie tęskniła te wszystkie lata,czego to dla niego nie zrobi. A jak się w jednym odcinku rozchorowała to przeprasza go za to ze się rozchorowała-nie wiem czemu ale to robi.I tak całe anime/mangę.
Mamy inne dziewczyny.Nawet kilka.Wszystkie są kawaii i wszystkie kochają głównego bohatera.Kaworu nie zauważa tego przez całe dwie serie.W mandze ,zanim przestałem ją czytać, doszło w końcu do momentu w którym Kaworu dowiedział się ze Tina go kocha ale anime kończy się a Kaworu nie ma pojęcia ze kobiety z którymi mieszka pod jednym dachem przez kilka lat coś do niego czują.
Kiedyś mi się ta seria podobała ale było to kilka lat temu na początku mojej znajomości z anime.Teraz uważam to za słodką ale nudną,schematyczną,pozbawioną jakiej kol wiek akcji  i sensu haremówkę której zdecydowanie nikomu bym nie polecił.5/10.   
Nie pisz takich bzdur skoro tego nie obejrzałem. Że schematyczne to prawda bo już po 2 pierwszych odcinkach było niestety sporo takich scenek.
Za to opening po prostu rewelacyjny. Jeden z najlepszych jakie słyszałem.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 12:44:20 pm wysłana przez anfan »

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3144 dnia: Maj 13, 2009, 01:56:18 pm »
No dobra może się trochę zapędziłem z spoilerami ale nie wyjawiłem raczej nic czego byś się nie domyślił.Choćby to że pozostałe dziewczyny zakochają się w Kaworu jest raczej do przewidzenia prawda?  ;-)
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3145 dnia: Maj 13, 2009, 09:17:12 pm »
OMFG, 25 odcinek Suzumiya Haruhi-chan zmiażdzył mnie totalnie.
Ten opening z niby erogry po prostu cudny, widać rękę KeyAni :D





« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 09:26:15 pm wysłana przez Knurek »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3146 dnia: Maj 13, 2009, 11:18:05 pm »
Powiem w skrócie bo jestem na 10 odcinku. I taki mały przykład głupoty tego anime. Aoi przyszła na jego uniwersytet poszukać go. Jacyś studenci zadają jej kilka normalnych pytań (bo się wyróżnia w tym kimonie), a ona się krępuje i mówi przepraszam jak skończona kretynka i ucieka. Rozumiem że to by było normalne jakby miała poważne problemy psychiczne, ale żeby nie umieć powiedzieć coś w stylu szukam kogoś, albo dwoma słowami odpowiedzieć co innego jest niesamowite. A jakby jeszcze doliczyć scenki z większości wcześniejszych odcinków (czy to z fretką czy okularnicą, czy z wpadaniem innych osób w pewnych sytuacjach) to już niewiele brakuje temu anime to tytułu najgłupszego anime z co najmniej pierwszej piątki.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3147 dnia: Maj 14, 2009, 01:22:09 pm »
Ja  już pisałem nie jest to zbyt ciekawe anime.Manga nie jest lepsza.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3148 dnia: Maj 14, 2009, 01:27:38 pm »
OMFG, 25 odcinek Suzumiya Haruhi-chan zmiażdzył mnie totalnie.
Ten opening z niby erogry po prostu cudny, widać rękę KeyAni :D






Co do 25 odcinka. Opening to jedynie jakieś przedstawienie postaci na tle jakiegoś rytmu i to bez żadnej piosenki. I ten opening jest dla ciebie cudny ? To mnie rozśmieszyłeś.
A w środku jak zwykle to wstrętne SD i głupie scenki. Jednym słowem nie warto oglądać.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3149 dnia: Maj 14, 2009, 03:26:57 pm »
A w środku jak zwykle to wstrętne SD i głupie scenki. Jednym słowem nie warto oglądać.
Nie oglądajcie serii, której głównym motywem są humor i SDki, bo tam jest humor i są nawet SDki!!!

Popieram Knurka, opening zaiste dobry, jak i cały 25 ep :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!