Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3165 dnia: Maj 14, 2009, 05:29:06 pm »
O dziwo Ikkitousen mi się podobał (choć z fabuły trzeciej serii mało co zrozumiałem ale miała inne zalety) ale mam słabość do tego typu serii bo Tenjou Tenge też mi się nieźle oglądało a teraz Aikiego sobie czytam.
A Kanokon i tak uważam za kiepskie.
Co do pojęcia o gatunku to mam i nawet w hentaiah widziałem lepsze gagi niż tu.
Ja zawsze uważałem że lepsze ecchi są te gdzie oprócz ecchi anime ma np walki jak w Ikkitousen (zresztą w Kanokon też były) lub inne elementy, że nie tylko ecchi pozostało w anime. A w hentajach zazwyczaj humor jest beznadziejny i w ogóle nie śmieszny.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3166 dnia: Maj 14, 2009, 05:37:28 pm »
Tak,ale ja nie uważam że Kanokon zalicza się akurat do tego typu.

Cytuj
A w hentajach zazwyczaj humor jest beznadziejny i w ogóle nie śmieszny.
A mnie akurat bardziej śmieszyło np. takie Alignment You! You! albo Dragon Pink.

Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3167 dnia: Maj 14, 2009, 05:41:01 pm »
Tak,ale ja nie uważam że Kanokon zalicza się akurat do tego typu.
A mnie akurat bardziej śmieszyło np. takie Alignment You! You! albo Dragon Pink.
A widziałeś Vixens ?
Najsympatyczniejsze (najśmieszniejsze) soft hentai jakie widziałem.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=3246

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3168 dnia: Maj 14, 2009, 05:58:13 pm »
Jeśli się nie mylę to chyba na podstawie jakiejś magi U-jina.
To jeśli ci się podobało to mogę polecić Tales Trilogy.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3169 dnia: Maj 14, 2009, 06:02:07 pm »
Jeśli się nie mylę to chyba na podstawie jakiejś magi U-jina.
To jeśli ci się podobało to mogę polecić Tales Trilogy.
Widziałem i też było bardzo śmieszne. Niestety obecnie coraz większe shity (oprócz wyjątków) są wśród hentai i jedynym ich celem jest głupia reklama (lub według mnie antyreklama) gry choćby Cartagra, Sora no Iro, Mi Tamashii Nin, After. I te wszystkie gnioty to w większości dzieło Milky.

« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 06:06:21 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3170 dnia: Maj 14, 2009, 06:07:09 pm »
Właśnie znalazłem płytkę. Masz rację, całkiem fajny tytuł. Szczególnie pierwszy epizod.

Cytuj
Niestety obecnie coraz większe shity (oprócz wyjątków)
Ja mam takie zdanie nie tylko o tym konkretnym gatunku ale to jest moja bardzo osobista opinia i wynika ze spaczonego gustu więc proszę na nią nie zwracać uwagi.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 06:16:23 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3171 dnia: Maj 14, 2009, 06:10:37 pm »
Hmm oglądam sobie soul eater'a i zauwarzyłem iż wsadzają tam sporo różniastych smaczków ale
Spoiler: pokaż
Czarnobyl  :shock:

Oczywiście nie dosłownie ale jeżeli "betonowa trumna", laleczka, diabelski młyn czy ruski czołg nie są odniesieniem do czarnobyla to nie wiem do czego :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3172 dnia: Maj 14, 2009, 06:11:38 pm »
Właśnie znalazłem płytkę. Masz rację, całkiem fajny tytuł. Szczególnie pierwszy epizod.
Ja mam takie zdanie nie tylko o tym konkretnym gatunku ale to jest moja bardzo osobista opinia i wynik ze spaczonego gustu więc proszę na nią nie zwracać uwagi.
A ostatni o wampirku gorszy ? Albo drugi o karierze w pewien sposób ? Według miały podobny poziom.
A czy obecnie również anime są gorsze to zapewne część prawdy też w tym jest.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3173 dnia: Maj 14, 2009, 06:18:54 pm »
Ta "betonowa trumna" to zawsze może być aluzja do ś.p. Stadionu X-lecia. Może to jakaś apokaliptyczna wizja Polski po 3 wojnie światowej  :shock:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3174 dnia: Maj 14, 2009, 08:37:21 pm »
12 odcinek Ai Yori Aoshi - no po prostu brak słów. Ten idiota się krępuje i przeprasza Aoi za to że jego przyjaciółka (o kilka lat młodsza) go z zaskoczenia pocałowała. Takie typy powinny być wytępione z anime. Dlaczego nigdy nie mogą normalnie powiedzieć o co chodzi tylko się miotają jak liście na wietrze. To anime ma tak wiele takich głupkowatych denerwujących scenek jak mało które. Po prostu PRAWIE ZERO NATURALNOŚCI ZACHOWAŃ (bo nie wierzę że Japończycy są tak upośledzeni jak to pokazują w anime).

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3175 dnia: Maj 14, 2009, 09:08:41 pm »
bo nie wierzę że Japończycy są tak upośledzeni jak to pokazują w anime.

Bywają.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3176 dnia: Maj 14, 2009, 09:09:00 pm »
12 odcinek Ai Yori Aoshi [narzekanie]
To po kiego to oglądasz?
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3177 dnia: Maj 14, 2009, 09:22:07 pm »
Hmm oglądam sobie soul eater'a i zauwarzyłem iż wsadzają tam sporo różniastych smaczków ale
Spoiler: pokaż
Czarnobyl  :shock:

Oczywiście nie dosłownie ale jeżeli "betonowa trumna", laleczka, diabelski młyn czy ruski czołg nie są odniesieniem do czarnobyla to nie wiem do czego :D


Hmm, nice find - obejrzałem całego Soul Eatera (w tym i ten odcinek) ale na to szczerze mówiąc nie wpadłem

ps - może by tak te rewelacyje do wątku SE przerzucić... ?

Jak się rozkręcicie to pewnie przerzucę.
Mi.

« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 09:24:59 pm wysłana przez Miranda »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3178 dnia: Maj 14, 2009, 09:58:05 pm »
13 odcinek - kolejny przykład głupoty głównego bohatera. On pracuje (w kilku pracach) żeby szybko zarobić pieniądze i kupić coś Aoi mimo że nikt tego od niego nie oczekuje, ale żeby jeszcze było głupsze to oczywiście mało co wychodzi tak jak on by chciał i tego co chciał kupić nie było. On się spóźnia na przyjęcie wszyscy się martwią itp. A żeby jeszcze były gorzej to te idiotyczne odcinki są dzielone pojedynczo i wszystko jest tak bardzo sztucznie robione pod każdy odcinek. Mogli by przynajmniej kilka połączyć. Nigdy bym nie sądził że to anime będzie takim bezwartościowym i strasznie denerwującym gniotem.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3179 dnia: Maj 14, 2009, 10:22:53 pm »
13 odcinek -
Wielka w tobie siła.
Stawiasz opór wszystkiemu i oglądasz dalej.
Mam nadzieje że nie rzucisz tej serii.


hmmmmmm tak sobie jeszcze myślę, że chyba z reguły animce są takie(tzn zawierające takie głupkowate zachowania). Więc oglądasz to bo chcesz coś udowodnić czy jednak może to lubisz(jak ja)?
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 10:26:51 pm wysłana przez Jackal »

 

anything