trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3225 dnia: Maj 19, 2009, 06:26:57 pm »
A jeśli chodzi o to co w Ai Yori Aoshi nie było takie złe i działało na korzyść anime. To na pewno początek gdyż był zachęcający i całkiem sympatyczny tj około 2 odcinki. Poza tym o głównej fabule było w ostatnim odcinku tj 24 lecz tylko I połowa. Enishi mnie zawiodło bo powinno w większości dotyczyć głownego wątku.
A jeszcze co do zalet.
Odcinek specjalny Aoi Mikołaj mi się podobał. To chyba jedyny z jakąś magią będący zarazem wprowadzeniem do anime.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3226 dnia: Maj 19, 2009, 06:53:48 pm »
Gunslinger girl Il tearino- no dobra jestem po 8 odcinkach wydanych u nas. Design postaci uległ zmianie i o ile na okładce wyglada to super o tyle w stosunku do poprzedniej serii jest raczej gorzej ale też dos cszybko przywykłem do niej więc to raczej tylko to ze przedtem była inna i tyle. dziewczyny nadal są super i nadal jestem fanem Trieli. fabuła te zjest interesująca i dobrze że jest wiecej o nasze parze robiącej bomby a i Pinokio jest ciekawą postacią. Muzyka trzyma poziom, jest bardzo dobra. Teraz czekam na ostatnie odcinki. ;-)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3227 dnia: Maj 19, 2009, 08:02:50 pm »
Podziwiam. Jak dla mnie to już nie te same bohaterki. Milcząca Etta zamieniła się w wyszczekaną gówniarę i już tylko to wystarczyło, abym porzucił oglądanie po 10 minutach pierwszego odcinka. Nie wspomnę też o zmianie niektórych seiyuu, co także dość dramatycznie wpłynęło na efekt końcowy. Jeśli o mnie chodzi, to chyba najbardziej nieudana kontynuacja ever. Jedynym elementem który broni się doskonale jest muzyka. Ale to trochę za mało, żebym mógł uznać serię za zjadliwą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3228 dnia: Maj 19, 2009, 08:42:16 pm »
Podziwiam. Jak dla mnie to już nie te same bohaterki. Milcząca Etta zamieniła się w wyszczekaną gówniarę i już tylko to wystarczyło, abym porzucił oglądanie po 10 minutach pierwszego odcinka. Nie wspomnę też o zmianie niektórych seiyuu, co także dość dramatycznie wpłynęło na efekt końcowy. Jeśli o mnie chodzi, to chyba najbardziej nieudana kontynuacja ever. Jedynym elementem który broni się doskonale jest muzyka. Ale to trochę za mało, żebym mógł uznać serię za zjadliwą.
Ja zobaczyłem parę klatek z I odcinka i wyłączyłem. Tak wstrętnej kreski w porównaniu z I sezonem dawno nie widziałem. Kojarzy mi się z tym co zrobili w Genshiken.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3229 dnia: Maj 19, 2009, 08:49:44 pm »
Owszem. Ale widzisz, Genshiken przynajmniej broni się fabularnie. A w Il Teatrino nie znalazłem absolutnie niczego (poza muzyką, no ale to za mało) co mogłoby mnie przyciągnąć do ekranu na dłużej.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3230 dnia: Maj 19, 2009, 09:41:57 pm »
Rozpocząłem oglądanie Tears to Tiara i chwilowo jest O.K. W oczy rzuca się ze całkowicie zmienili wyglądy kilku postaci i prawie całkowicie wszystkich innych.Dziewczęta ,w stosunku do gry,mają dużo więcej ubrań na sobie.Żołnierze imperium nie wyglądają już jak rzymscy legioniści tylko jak europejscy rycerze.Poza tym anime ,chwilowo,wiernie oddaje grę.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3231 dnia: Maj 19, 2009, 10:11:57 pm »
Hatsukoi Limited

 Szkolne romansidło ecchi komedyjka - oglądam sobie po odcinku, dwa jak się nudzę. Obejrzałem póki co 3 i stwierdziłem, że chyba porzucę

ALE CZWARTY MA TAKIE STĘŻENIE INCEST PERWERSJI BRAT-SIOSTRA ŻE ZOSTAJĘ  :shock:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3232 dnia: Maj 19, 2009, 10:29:49 pm »
Rozpocząłem oglądanie Tears to Tiara i chwilowo jest O.K. W oczy rzuca się ze całkowicie zmienili wyglądy kilku postaci i prawie całkowicie wszystkich innych.Dziewczęta ,w stosunku do gry,mają dużo więcej ubrań na sobie.Żołnierze imperium nie wyglądają już jak rzymscy legioniści tylko jak europejscy rycerze.Poza tym anime ,chwilowo,wiernie oddaje grę.   
A ja rozpocznę jak będzie w całości bo to jedno z tych anime co muszę obejrzeć. Z tego co wiem jest na podstawie eroge.
Hatsukoi Limited

 Szkolne romansidło ecchi komedyjka - oglądam sobie po odcinku, dwa jak się nudzę. Obejrzałem póki co 3 i stwierdziłem, że chyba porzucę

ALE CZWARTY MA TAKIE STĘŻENIE INCEST PERWERSJI BRAT-SIOSTRA ŻE ZOSTAJĘ  :shock:
Widziałem I odcinek i przez chwilę mi się podobał, ale niestety znów się zaczęły te najgłupsze schematy i stało się denerwujące.
Ale prawdopodobnie obejrzę to jak oglądałem Ichigo 100%.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3233 dnia: Maj 19, 2009, 10:42:32 pm »
Dziewczęta ,w stosunku do gry,mają dużo więcej ubrań na sobie.
He? Co konkretnie masz na myśli? Przecież one nie przebrały się ani razu od sześciu odcinków. No chyba że usiłujesz powiedzieć, że w grze są rozebrane.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3234 dnia: Maj 20, 2009, 05:27:08 am »
Rozpocząłem oglądanie Tears to Tiara i chwilowo jest O.K. W oczy rzuca się ze całkowicie zmienili wyglądy kilku postaci i prawie całkowicie wszystkich innych.Dziewczęta ,w stosunku do gry,mają dużo więcej ubrań na sobie.Żołnierze imperium nie wyglądają już jak rzymscy legioniści tylko jak europejscy rycerze.Poza tym anime ,chwilowo,wiernie oddaje grę.  

Design w grze, oprócz Riannon, uważam za porażkę, za to Riannon w anime wygląda pretensjonalnie. Grę sobie odpuściłem, a anime bardzo przyjemnie mi się ogląda. Ogólnie to nie wiem co im się stało, że do gry wrzucili taki dziwny i imo brzydki design.

Niestety brak przebierania się to bolączka wielu anime gdzie na to po prostu kasy szczędzą :/ Ja tam niesamowicie cenię takie drobiazgi jak różne stroje a czasami aż nie mogę wytrzymać gdy bohater gania cały czas w tym samym łachu (vide Zero no Tsukaima - normalnie się pochorowałem)

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3235 dnia: Maj 20, 2009, 08:18:35 am »
Design w grze, oprócz Riannon, uważam za porażkę, za to Riannon w anime wygląda pretensjonalnie. Grę sobie odpuściłem, a anime bardzo przyjemnie mi się ogląda. Ogólnie to nie wiem co im się stało, że do gry wrzucili taki dziwny i imo brzydki design.

A o jakiej wersji gry mówisz? Na PC czy konsolę? Bo jak dla mnie to różnica ogromna i uważam, że postacie z wersji na PC wyglądają w miarę porządnie.
W grze na PC chyba było, że Arawn miał w szafie komplet czarnych płaszczy więc trudno powiedzieć czy nie zmieniał ubrania  :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3236 dnia: Maj 20, 2009, 08:41:18 am »
Wersja PC. Skoro mówisz, że tam w miarę wyglądało, to wolę nie myśleć nawet o wersji na konsolę...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3237 dnia: Maj 20, 2009, 09:07:26 am »
Niestety brak przebierania się to bolączka wielu anime gdzie na to po prostu kasy szczędzą :/ Ja tam niesamowicie cenię takie drobiazgi jak różne stroje a czasami aż nie mogę wytrzymać gdy bohater gania cały czas w tym samym łachu (vide Zero no Tsukaima - normalnie się pochorowałem)
A ja lubię jak zwracają uwagę na paznokcie. Zauważ że bardzo często wyglądają tak samo jak reszta palców, a zawsze powinny być zaznaczone.
A do ubrań to oczywiście też masz w części rację.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3238 dnia: Maj 20, 2009, 10:17:57 am »
Design w grze, oprócz Riannon, uważam za porażkę, za to Riannon w anime wygląda pretensjonalnie. Grę sobie odpuściłem, a anime bardzo przyjemnie mi się ogląda. Ogólnie to nie wiem co im się stało, że do gry wrzucili taki dziwny i imo brzydki design.

Uważam podobnie.Postacie w grze wyglądały albo brzydko albo dziwnie(poza Gaiusem który był O.K.) i w anime prezentują się lepiej.Gra sobie chyba też odpuszczę już i tak nie grałem w nią od chyba dwóch tygodni.Sceny pedofilii którymi wypełniona jest ta gra skutecznie mnie do niej zrażają.Tłumaczenie ze jest to kilkuset letnie elfki mało mnie obchodzi dopóki są zbudowane jak dwunastolatki(w jednym wypadku nawet chyba mniej).
 
Niestety brak przebierania się to bolączka wielu anime gdzie na to po prostu kasy szczędzą :/ Ja tam niesamowicie cenię takie drobiazgi jak różne stroje a czasami aż nie mogę wytrzymać gdy bohater gania cały czas w tym samym łachu (vide Zero no Tsukaima - normalnie się pochorowałem)

Jest to tak popularny syndrom ze już dawno się przyzwyczaiłem.

No chyba że usiłujesz powiedzieć, że w grze są rozebrane.

Niektóre pół rozebrane.W anime w pełni ubrane.Zresztą w grze zrzucały ciuchy co chwilę.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2009, 10:31:18 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3239 dnia: Maj 20, 2009, 10:29:45 am »
Cytuj
.Sceny pedofilii którymi wypełniona jest ta gra skutecznie mnie do niej zrażają.Tłumaczenie ze jest to kilkuset letnie elfki mało mnie obchodzi dopóki są zbudowane jak dwunastolatki(w jednym wypadku nawet chyba mniej).
 

Fakt, że to było przegięcie.0
W grze na PC Gaius wyglądał jak generał rzymski, a nie machał mieczem jak bohater Berserka.

 

anything