Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3270 dnia: Maj 24, 2009, 01:35:50 pm »
Początkowo chciałem to oglądać ale prostacki styl polskich napisów (tak przynajmniej pisał w ocenach) i brzydka kreska w stylu bajeczek na cartoon network mi się nie podobała.
Teraz oglądam Sekirei DVD i ilość nagości jest niesamowita (przynajmniej po 3 odcinkach), ale anime się fajnie ogląda i jest ładne.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3271 dnia: Maj 24, 2009, 09:19:36 pm »
Skończyłem Special A i bardzo mi się podobało(pomijają jedno rzecz). Jeśli ktoś lubi tego typu rzeczy to na pewno mu się spodoba. Ładnie jest także dobrana musyka do op i end a szczególnie do drugiego opa.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3272 dnia: Maj 24, 2009, 09:40:46 pm »
Skończyłem Special A i bardzo mi się podobało(pomijają jedno rzecz)

Ależ to średnio-słabe było, urgh.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3273 dnia: Maj 24, 2009, 09:45:00 pm »
Czy oglądał ktoś Infinite Ryvius? Ciekaw jestem waszych opinii zanim sam obejrzę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3274 dnia: Maj 24, 2009, 09:46:42 pm »
Ależ to średnio-słabe było, urgh.
A to jak tam kto lubi. Mi przypadły postacie do gustu.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3275 dnia: Maj 24, 2009, 09:48:03 pm »
Czy oglądał ktoś Infinite Ryvius? Ciekaw jestem waszych opinii zanim sam obejrzę.
Oglądałem i to w wersji hardsub Basaki.
Anime rewelacyjne mimo że zazwyczaj takich klimatów nie lubię to dzięki ciekawym postaciom (których było dużo i to obu płci) i fabule uważam to anime za jedno z najlepszych. Jak dla mnie praktycznie bez wad tj grafika, fabuła i nawet oprawa dźwiękowa wliczając w to op i ed się wyróżnia bardzo pozytywnie.


Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3276 dnia: Maj 25, 2009, 09:12:17 am »
Czy oglądał ktoś Infinite Ryvius? Ciekaw jestem waszych opinii zanim sam obejrzę.

Znajomy mi kiedyś powiedział, że miał szczerą ochotę każdego bachora przełożyc przez kolano i lać póki mu rozum do głowy nie wróci.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3277 dnia: Maj 25, 2009, 10:05:05 am »
Oglądał ktoś Sekirei DVD ?. Anime świetne, że w jeden dzień je obejrzałem bez problemu. Drugi sezon powinien być na pewno gdyż było bez rozstrzygnięcia choć zrobili zakończenie jednego wątku.
Fajny opening, kreska też nie była zła. Trochę mało walk więc na to można narzekać, ale za to niewiarygodnie dużo nagości. Ikkitousen to było nic w porównaniu z tym. Nawet walki były chwilami w samych majtkach (a nie tylko bieliźnie) i nie mieli żadnego problemu z bardzo częstym pokazywaniem tych dużych piersi i nie tylko.
8/10

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3278 dnia: Maj 25, 2009, 10:26:43 am »
Drugi sezon powinien być na pewno gdyż było bez rozstrzygnięcia choć zrobili zakończenie jednego wątku.
Manga na podstawie której robią anime dopiero powstaje i trzeba dodać że powstaje BARDZO wolno.Autorowi wyraźnie nigdzie się nie spieszy bo często robi sobie przerwy nawet na kilka tygodni.Zatem nie wieadomo kiedy zrobią drugi sezon bo od momentu w którym końcy się anime manga nie zrobiła dużych postępów.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3279 dnia: Maj 25, 2009, 10:47:36 am »
Manga na podstawie której robią anime dopiero powstaje i trzeba dodać że powstaje BARDZO wolno.Autorowi wyraźnie nigdzie się nie spieszy bo często robi sobie przerwy nawet na kilka tygodni.Zatem nie wieadomo kiedy zrobią drugi sezon bo od momentu w którym końcy się anime manga nie zrobiła dużych postępów.

Czyli anime miało być reklamówką mangi. No to niedobrze bo sądziłem, że szybko to dokończą. Lecz można powiedzieć, że to podobnie jak w Claymore tylko tam już przerwa jest dużo większa.
Ale Sekirei to naprawdę się wyróżniał ilością nagości.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3280 dnia: Maj 25, 2009, 11:57:31 pm »
Shuffle! - ciekawe dosyć, ale i denerwujące już nie pamiętam kiedy to ostatnio oglądałem tak liczono haremówkę. No nic zobaczymy co dalej będzie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3281 dnia: Maj 26, 2009, 07:19:52 am »
Ale Sekirei to naprawdę się wyróżniał ilością nagości.


I niczym więcej. Do zaorania.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3282 dnia: Maj 26, 2009, 07:42:02 am »
I niczym więcej. Do zaorania.
Bzdury sądzę, że piszesz. Było to bardzo przyjemne w odbiorze anime, a największą wadą jest brak kontynuacji bo tak na dobrą sprawę jakby się miało naprawdę dziać to co mówili to anime by było wzruszające lecz aż się nie chce w to wierzyć żeby mogło być.
Jak oglądam anime takiego typu to zawsze przecież nagość traktuje się jako dodatek, a nigdy jako najważniejszy element nawet jeśli było jej bardzo dużo. Niszczenie ubrań podczas walk to jeden z fajniejszych elementów tego anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3283 dnia: Maj 26, 2009, 07:59:13 am »
To jeden z głupszych elementów jakiegokolwiek anime.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3284 dnia: Maj 26, 2009, 08:16:34 am »
To jeden z głupszych elementów jakiegokolwiek anime.
Jeden z lepszych elementów, ale jak ty tego nie rozumiesz to niech tak pozostanie bo tłumaczyć ci tego nie będę.
W Ikkitousen to też było świetne.

 

anything