trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3300 dnia: Maj 27, 2009, 04:44:47 pm »
A czyż właśnie nie o to w tym animcu chodzi?

Chodziło o to, że siostrzyczka mu zjechała na ręcznym. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3301 dnia: Maj 27, 2009, 05:18:53 pm »
MOŻE JA SIĘ NIE ZNAM, ale przykład z 5 odcinka White Album.
Jakaś młoda piosenkarka (Rina) poszła kupić komuś papierosy i podstawiony dziennikarz zrobił zdjęcie. Jak oni mogę takie bzdury wciskać (jej była menadżerka), że coś takiego rujnuje karierę, trzeba się tłumaczyć itp. Nie wiem czy japońce naprawdę aż takie nienormalne są, ale coś takiego nie ma sensu. Co z tego że była niepełnoletnia. Takie rzeczy nie mają większego, negatywnego wpływu na karierę piosenkarki.
Takie drobne skandale są korzystne raczej.
Jakie to jest denerwujące jak takie drobnostki podnoszą do rangi nie wiadomo jakiej.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3302 dnia: Maj 27, 2009, 05:55:19 pm »
Fajnie że sam to napisałeś, że być może się nie znasz. Wierz mi, że za takie byle co naprawdę można sobie zrujnować karierę. Mogła być nawet pełnoletnia, ale np. fani nie życzą sobie aby ich gwiazdka paliła. Jedna z członkiń nieistniejącej już dwuosobowej grupy W (należącej do Hello! Projectu, czyli stajni odpowiedzialnej m.in. za Morning Musume) wyleciała przede wszystkim właśnie za papierosy. A miała wtedy już dobrze po 20-tce.
Nie będę nawet mówił czym może skończyć się przyłapanie z jakimś facetem na choćby zwykłym trzymaniu się za ręce. Takie afery też już przerabiałem i zwyczajnie szkoda mi tych dziewczyn.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 05:58:35 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3303 dnia: Maj 27, 2009, 06:32:40 pm »
Fajnie że sam to napisałeś, że być może się nie znasz. Wierz mi, że za takie byle co naprawdę można sobie zrujnować karierę. Mogła być nawet pełnoletnia, ale np. fani nie życzą sobie aby ich gwiazdka paliła. Jedna z członkiń nieistniejącej już dwuosobowej grupy W (należącej do Hello! Projectu, czyli stajni odpowiedzialnej m.in. za Morning Musume) wyleciała przede wszystkim właśnie za papierosy. A miała wtedy już dobrze po 20-tce.
Nie będę nawet mówił czym może skończyć się przyłapanie z jakimś facetem na choćby zwykłym trzymaniu się za ręce. Takie afery też już przerabiałem i zwyczajnie szkoda mi tych dziewczyn.
Po pierwsze fani to nie jest jednolita masa, która tak samo myśli. To że niektórzy (szczególnie głupie szmatławce) krytykują to nie znaczy, że prawdziwie skutki będą negatywne i zaszkodzą w karierze.
Prywatne życie nie ma nic do życia publicznego (nie powinno mieć) i osobę się ocenia za to jaka jest na scenie i w telewizji, a nie czy prywatnie pali papierosy, ma chłopaka itp. Jak się jakimś fanom nie podoba to niech se znajdą inną co postępuje po ich myśli.
Te słodko-głupie gwiazdki w Japonii może są inne. Ale to jest nie do pomyślenia żeby zabronić komuś mieć np chłopaka bo to zaszkodzi w karierze, nie spodoba się fanom itp bzdury.
Z papierosami tak samo.
PS:
Po 7 odcinku życzę śmierci Yuki. No jaka głupia postać. Idzie sobie, ktoś ją specjalnie nadepnął, pociągnął za włosy, a ta kretynka nie reaguje i nawet nie pozwala zareagować innym.
No niech ktoś ją zabije.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 07:13:43 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3304 dnia: Maj 27, 2009, 07:16:29 pm »
Zgadzam się z tobą, dla mnie też jest to cokolwiek nienormalne. Cenię muzyka/wykonawcę za to jak wykonuje swój zawód, nie obchodzi mnie jego życie prywatne. Ale nie zapominaj że mówimy o Japonii, a tam i ludzie, i kultura, zwyczaje i obyczaje inne.
A co do jednolitej masy - jak pokazały niedawne wypadki z Kannagi, więcej jest jednak "szczególnie głupich szmatławców", jak to raczyłeś ich określić, mają większą siłę przebicia. I wielkie kompanie/producenci przede wszystkim z nimi się liczą, bo to oni są dla nich siłą napędową rynku (czytaj: dostarczycielami gotówki).
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3305 dnia: Maj 27, 2009, 07:43:05 pm »
Chodziło o to, że siostrzyczka mu zjechała na ręcznym. :idea:

A brat jednej zrobił ręką, a drugiej oralnie.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3306 dnia: Maj 27, 2009, 08:16:14 pm »
Żal, żal, żal - tak można powiedzieć o tym gości momentami w shuffle, ale fakt faktem jeśli patrząc wstecz to był bardzo fajny odcinek z nauczycielko.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3307 dnia: Maj 27, 2009, 08:32:11 pm »
Już zamknełem ten temmat ale to było silniejsze ode mnie... :-?
Anfan czy jest cos w kulturze japończykow co ci się podoba i co nie krytykujesz? :doubt:

By nie spamowac dodam że robie przymiarki do Spice and wolf, bo artworki wymiatają a OAv był przyjemny poza tą muzyczką na początku przez kturą miałem ochotę się pokroić...(taka sielska country miusik do sceny w tawernie)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3308 dnia: Maj 27, 2009, 08:49:37 pm »
Nie chce cię martwić, ale w animcu znajdziesz więcej takich klimatów muzycznych. I czekaj, oglądałeś ten nowy OVA PRZED serią TV?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3309 dnia: Maj 27, 2009, 08:53:53 pm »
Już zamknełem ten temmat ale to było silniejsze ode mnie... :-?
Anfan czy jest cos w kulturze japończykow co ci się podoba i co nie krytykujesz? :doubt:
Mi się prawie wszystko podoba lecz nie lubię postaci, które na przezwisko nie odpowiadają (czyli nie reagują). Na uderzenie nie oddają (nie reagują). Jak ktoś im robi na złość nie reagują. Przejmują się wszystkim, dają się innym osobom i to nie istotne czy starszym podporządkowywać (no chyba że to jakiś przełożony itp). Czyli ktoś może powiedzieć, że pewne zachowania wynikłe z ich beznadziejnej kultury zachowań.
White Album ma trochę tych denerwujących cech.
Oglądałem poprzednio Kannagi  i Sekirei i były rewelacyjne choć na siłę też bym mógł napisać co było denerwujące,  ale jak pisałem prawie wszystko mi się podoba w anime bo staram się takie oglądać.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3310 dnia: Maj 27, 2009, 09:03:18 pm »

By nie spamowac dodam że robie przymiarki do Spice and wolf, bo artworki wymiatają a OAv był przyjemny poza tą muzyczką na początku przez kturą miałem ochotę się pokroić...(taka sielska country miusik do sceny w tawernie)

Oglądaj śmiało.Naprawdę warto,jedno z lepszych anime ostatnich lat.Przynajmniej dla mnie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3311 dnia: Maj 28, 2009, 12:18:17 am »
Jako że to już żadna nowość, piszę o tym tutaj. Tak sobie oglądam z zapałem ten Cross Game, niby wszystko fajnie, ale zauważyłem coś bardzo ciekawego. Po drugim odcinku myślałem sobie, że ta Aoba to taka zimna suka, przenigdy jej nie polubię. Tymczasem jestem właśnie po odcinku siódmym i z przeogromnym zdumieniem nagle zdałem sobie sprawę, że obecnie wprost ją uwielbiam. Kiedy i w jaki sposób zaszła tak skrajna przemiana - nie mam pojęcia. Może to świadczyć tylko o mistrzowskim kunszcie autora.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 12:23:51 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3312 dnia: Maj 28, 2009, 04:42:37 pm »
To KATASTROFA. To już trzecie pod rząd anime nie dokończone. Wpierw Kannagi, potem Sekirei i teraz White Album bez zakończenia.
A co do samego anime. Lubicie harem całkowicie na poważnie, bez absolutnie żadnego fanserwisu, bez komedii i w melancholijnym nastroju ?
Jeśli tak to wam się spodoba bo ja powiem, że dziwne to anime jest. Mogło by być bardziej realistyczne, ale nie było tak źle choć przegięli z dramatyzmem, który był wymuszany na siłę.
Postacie też mało rozwinięte i jakaś szczątkowa fabuła tj po trochu o każdym.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3313 dnia: Maj 28, 2009, 05:22:37 pm »
To nie oglądaj anime na podstawie niedokończonych mang. Tyle zachodu jest ze sprawdzeniem co zamierzasz oglądnąć? Tak trudno sprawdzić czy anime nie jest na podstawie mangi i czy ta manga aby nie jest niedokończona?
To banalny rzecz.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3314 dnia: Maj 28, 2009, 05:27:45 pm »
Mang ? A to nie jest na podstawie gry ? Bo jest gra White Album.