trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3345 dnia: Maj 30, 2009, 09:47:50 am »
A ja mam w planach obejrzeć anime, które powinno być wreszcie lepsze ( i nawet seria tv ma dźwięk 5.1) od tych gniotów totalnych jak Rental Magica i H2O. Nie sądziłem, że producent ZEXCS robi takie śmiecie.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3346 dnia: Maj 30, 2009, 09:54:17 am »
A jaki tego tytuł?

A w  tym my noble masters to mniej więcej od którego epa robi się z tego gniot?

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3347 dnia: Maj 30, 2009, 10:06:57 am »

A w  tym my noble masters to mniej więcej od którego epa robi się z tego gniot?
To zależy od którego zaczniesz  :D
A tak na serio to bardzo poważnie zaczął mnie irytować gdzieś tak już od 4 odcinka.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3348 dnia: Maj 30, 2009, 10:11:06 am »
A w  tym my noble masters to mniej więcej od którego epa robi się z tego gniot?
Jak pojawiła się nowa postać (może nie nowa bo już wcześniej była) i zrobiła z głównego bohatera swojego sługę. I tak już do końca było słabo.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3349 dnia: Maj 30, 2009, 10:17:52 am »
Jackal nie słuchaj ich bo sie nie znają. :lol: ;-)
Mnie tam sie podobało szczegolnie parodiowanie innych anime. xD

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3350 dnia: Maj 30, 2009, 11:00:29 am »
A tak na serio to bardzo poważnie zaczął mnie irytować gdzieś tak już od 4 odcinka.
Jak pojawiła się nowa postać (może nie nowa bo już wcześniej była) i zrobiła z głównego bohatera swojego sługę. I tak już do końca było słabo.
No to nie na razie mi się podoba bardzo(a jestem już około 9epa), może teraz zacznie się zmieniać jak wkroczyła ta nowa postać.
Wbrew sobie jest zupełnie inaczej niż mówiliście. Zamiast oklepanych postaw które to miałem w shuffle to mam zupełnie nieprzewidywalne zachowania których dotychczas nie widziałem tzn. na początku dana postać zachowuje się standardowo a po chwili mamy 180 stopni i zupełnie inna postawa(co jest zrobione bardzo dobrze).


Mnie tam sie podobało szczegolnie parodiowanie innych anime. xD
No to nie powiem było ciekawe  8), ale moment gdy wchodzi Ren do pokoju i tam widzi w łóżku schare i to myui jest rozwalające.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3351 dnia: Maj 30, 2009, 11:04:14 am »
No to nie na razie mi się podoba bardzo(a jestem już około 9epa), może teraz zacznie się zmieniać jak wkroczyła ta nowa postać.
Wbrew sobie jest zupełnie inaczej niż mówiliście. Zamiast oklepanych postaw które to miałem w shuffle to mam zupełnie nieprzewidywalne zachowania których dotychczas nie widziałem tzn. na początku dana postać zachowuje się standardowo a po chwili mamy 180 stopni i zupełnie inna postawa(co jest zrobione bardzo dobrze).

No to nie powiem było ciekawe  8), ale moment gdy wchodzi Ren do pokoju i tam widzi w łóżku schare i to myui jest rozwalające.
Właśnie tylko scenki ecchi były dobre i całkiem fajna Shinra i ta blondynka loli. Pozostałe postacie mało warte i co gorsze w większości denerwujące.
Musisz być bardzo cierpliwy, że takie głupie postacie ciebie nie denerwują. Te w Shuffle były wszystkie sympatyczne, a tu tak nie jest.
Oczekuję anime ecchi gdzie nikt nie uderzy głównego bohatera.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3352 dnia: Maj 30, 2009, 11:06:02 am »
Mnie się podobała też parodia Fate/Stay night, gdy Ren udaje Archera (ta bitwa z flagami) :eek:

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3353 dnia: Maj 30, 2009, 11:13:42 am »
Mnie się podobała też parodia Fate/Stay night, gdy Ren udaje Archera (ta bitwa z flagami) :eek:
Nie przypominam sobie muszę luknąć jeszcze raz. Albo moment z tymi nożami z shuffle(dobrze że prędzej obejrzałem bo tak nawet bym nie wiedział o co tam chodzi).
Musisz być bardzo cierpliwy, że takie głupie postacie ciebie nie denerwują. Te w Shuffle były wszystkie sympatyczne, a tu tak nie jest.
W nie których rzeczach jestem cierpliwy racja, ale po prostu też nie wszystkie zachowania mnie drażnią. Mnie jedynie miażdżą osoby które zamiast brać to co dobre to wybierają i biegają za jakimś wybrakowanym towarem tak jakby dla zasady.  Jedyne właśnie w shuffle gościu podratował się w moich oczach, tym że wybrał gościówkę którą wytypowałem.


Oczekuję anime ecchi gdzie nikt nie uderzy głównego bohatera.
Ikkitousen takie było(chyba), no ale to już ogladałeś.




PYTANIE nr.3:
Czy może kojarzycie jakieś w miarę dobre anime w którym są parodie innych(prócz gintama)?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3354 dnia: Maj 30, 2009, 11:16:53 am »
Mnie się podobała też parodia Fate/Stay night, gdy Ren udaje Archera (ta bitwa z flagami) :eek:
A mi się NIE podobało jak ta głupia siostra głównego bohatera udaje Kaede z Shuffle.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3355 dnia: Maj 30, 2009, 11:39:55 am »
Może dlatego mi się nie podobało bo nie załapałem tych parodii, ale nic dziwnego bo nie oglądałem parodiowanych tytułów. No może z wyjątkiem Fate ale to też nie do końca i niewiele z niego pamiętam bo mi się nie podobał. Excel Saga, CB chara Go Nagai World i Ten Little Gall Force, ale to starocie i trzeba znać jeszcze starsze starocie żeby załapać kontekst, poza tym są to parodie, że tak powiem totalne.
Z nowszych to spodobały mi się Lingerie Senshi Papillon Rose i Puni Puni Poemi
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3356 dnia: Maj 30, 2009, 06:14:20 pm »
Armored Trooper Votoms: The Last Red Shoulder - uwielbiam takie starocie. MECHy na wrotkach, brak 3D i brak Shinjego - same plusy  :p
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3357 dnia: Maj 30, 2009, 10:40:53 pm »
Skończyłem oglądać nobelsów i ocenił bym je wysoko, zasługuje na to. No a teraz spróbuje co mi pokaże NGE - w sumie nie wiem czego się spodziewać.
---uuuuła nieźle  8)
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2009, 11:40:35 pm wysłana przez Jackal »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3358 dnia: Maj 31, 2009, 01:21:51 pm »
Obejrzałem film Shin Angyou Onshi i całkiem fajne zwłaszcza że najbardziej lubię przygodowe anime. Tylko to jest wycinek historii. Wiecie może co się wydarzyło dalej po filmie ? Gdzie mógłbym to przeczytać. Głównie interesuje mnie zakończenie czyli co się z nimi stało ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3359 dnia: Maj 31, 2009, 01:28:57 pm »
Film to pomieszane kilka wątków z początku, z dodaną jedną postacią z dalszej części fabuły. To serio poboczne wątki, a główna historia nie została w ogóle ruszona, więc musiałbym Ci całość opowiedzieć, byś wiedział jak to się skończy. Zrób wyjątek i weź się za manhwe.