trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3360 dnia: Maj 31, 2009, 02:07:42 pm »
No i obejrzałem 110 epków Legend of the Galactic Heroes. Co tu dużo mówić... piękne, piękne anime- polecam każdemu, kto potrafi docenić rozmach, z jakim ta historia została opowiedziana.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3361 dnia: Maj 31, 2009, 02:33:39 pm »
Jestem w okolicach 40 odcinka i mimo że oglądam najwyżej kilka odcinków tygodniowo to raczej próba wydłużenia sobie przyjemności  :lol:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3362 dnia: Maj 31, 2009, 02:48:23 pm »
Film to pomieszane kilka wątków z początku, z dodaną jedną postacią z dalszej części fabuły. To serio poboczne wątki, a główna historia nie została w ogóle ruszona, więc musiałbym Ci całość opowiedzieć, byś wiedział jak to się skończy. Zrób wyjątek i weź się za manhwe.
Może jakieś spojlery napiszesz. Nie ma potrzeby całości opowiadać lecz tylko co się stało z dwoma głównymi bohaterami i o czym był ten główny wątek ?

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3363 dnia: Maj 31, 2009, 10:49:37 pm »
Zacząłem oglądać Soul Eater i muszę  przyznać, że nawet mi się spodobało. Fenomenalne nie jest, ale za to anime ciekawie łączy akcję z elementami szkoły średniej  :D No i Black Star wymiata. Taki jakby Naruto z ADHD

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3364 dnia: Maj 31, 2009, 11:01:12 pm »
A ja obejrzałem Mai Otome 0. Jak ktoś widział Mai Otome lecz nie widział 0 to musi to obejrzeć bo jest to historia dziejąca się przed serią tv.
Zalety:
- bardzo dobre i efektowne walki (najlepsze z całego Otome)
- całkiem ładna kreska
- brak cenzury
Wady:
- krótkie
- zbyt wcześnie się kończy fabuła bo oczekiwałem, że więcej pokarzą.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3365 dnia: Czerwiec 01, 2009, 05:28:12 am »
Zacząłem oglądać Soul Eater i muszę  przyznać, że nawet mi się spodobało. Fenomenalne nie jest, ale za to anime ciekawie łączy akcję z elementami szkoły średniej  :D No i Black Star wymiata. Taki jakby Naruto z ADHD

Najlepsze sceny walki kosą jakie mi było dane oglądać :) A moją faworytką jest Blair w obu postaciach ;)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3366 dnia: Czerwiec 01, 2009, 07:15:02 am »
A mnie właśnie Black Star denerwował :)
za to Maka + Soul wymiatali


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3367 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:44:57 am »
A ja obejrzałem Mai Otome 0. Jak ktoś widział Mai Otome lecz nie widział 0 to musi to obejrzeć bo jest to historia dziejąca się przed serią tv.
Dziwna sprawa nie słyszałem o tym. Trzeba będzie obejrzeć.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3368 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:33:11 pm »
Toshokan Sensou - kiedyś ominąłem to anime i zapomniałem o nim, ale ostatnio przeczytałem rozdział mangi i przyznam, że bardzo mi się to spodobało. Ktoś mógłby się trochę wypowiedzieć o anime?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3369 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:39:30 pm »
Ogląda się bardzo przyjemnie. Pewnie ze względu na fakt, że nacisk położono jednak na relacje międzyludzkie, a nie militarną stronę konfliktu. Wszystkiego jest w sam raz: dramatyzmu (ale nie forced), wątków komediowych, polityki, walk, kaskaderskich wyczynów, nawet odrobinka love story się znajdzie. Do tego raczej ciekawy scenariusz - nieczęsto mamy okazję obserwować konflikty militarne na tle bibliotecznym, że tak powiem. No i jest Sawashiro Miyuki jako Shibasaki. Czyż trzeba większej zachęty?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3370 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:47:12 pm »
Nie trzeba :) Dzięki, biorę się za oglądanie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3371 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:48:39 pm »
Toshokan Sensou - kiedyś ominąłem to anime i zapomniałem o nim, ale ostatnio przeczytałem rozdział mangi i przyznam, że bardzo mi się to spodobało. Ktoś mógłby się trochę wypowiedzieć o anime?
Wilku jak lubisz takie bajeczki bez realizmu to oglądaj.
Jak dla mnie głupkowate i bajkowe. Ten romans też jest beznadziejny. Ale żeby nie było tak źle to powiem, że anime da się obejrzeć bo np ładnej jakości kreska.
Może ci się spodoba bardziej niż mi.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3372 dnia: Czerwiec 01, 2009, 03:51:53 pm »
Jest też jednoodcinkowa OAVka, gdzie ważną rolę odgrywa pewna głuchoniema dziewczynka.
Co do samej serii, traktowanie na poważnie wojny między siłami biblioteki a cenzorami mija się z celem. W Valkirii nie przypadł ci sposób prowadzenia walk to tutaj wygląda on jeszcze gorzej, oni mają bitwy które trwają od 16:00 do 18:30, podczas których nikt nie ginie, nawet litościwy snajper strzela w broń zamiast w człowieka. Mniej więcej :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3373 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:18:42 pm »
Mnie naprawdę ciekawi jak można H2O Footprints in the Sand ocenić na więcej niż 5/10. To anime jest niesamowicie denerwujące i niedorzeczne.
I co to w ogóle za bzdura z tym przenoszeniem odpowiedzialności na innych lecz w tym przypadku to jeszcze bardziej absurdalne bo przecież główna bohaterka nie zrobiła nic złego ? Czy może zrobiła ?
Byłem naprawdę bardzo pozytywnie nastawiony do tego anime (zresztą jak do każdego przed oglądaniem) lecz tą niesamowitą dawkę głupoty co zaserwowali już praktycznie od początku w żadnym stopniu nie można zaakceptować.
A to idiotyczne samobójstwo na pokaz to dopiero szczyt głupoty i bezsensowności tego anime.
Już o wiele logiczniejsze było wskrzeszanie.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3374 dnia: Czerwiec 02, 2009, 07:24:58 am »
Oglądał ktoś Higashi no Eden ? Fajne to to?