trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3465 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:14:50 pm »
Może jego imię i nazwisko było w tomi mangi "Jak czytać Death Note" W tym ostatnim tomie autor wyjaśniał najbardziej skomplikowane akcje

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3466 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:37:22 pm »
Byłoby to z jego strony nieskończenie głupie posunięcie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3467 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:41:31 pm »
W sumie może to i jednak dobrze pozostał tajemniczy do końca.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3468 dnia: Czerwiec 15, 2009, 08:18:34 pm »
Nie oglądałem anime do końca ani nie czytałem mangi ale prawdziwe imię L można znaleźć choćby w wikipedi wpisując "death Note L" a brzmiało one
Spoiler: pokaż
L Lawliet
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3469 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:50:40 pm »
Obejrzałem Slayers E-R i jak dla mnie lepsze było niż poprzedni revolution, ale ostatni ep lipny bo zrzynka z poprzednich części. Wogule śmieszna sprawa z mazoku(ta jego pani- ciekawe kto to skoro to xelos było powiedziane że jest prawie najlepszy z mazoku) którzy wysłali xelos'a by pokonał ich lorda, a nie powinno raczej być tak by byli oni zadowoleni?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3470 dnia: Czerwiec 16, 2009, 11:00:03 pm »
Obejrzałem Slayers E-R i jak dla mnie lepsze było niż poprzedni revolution, ale ostatni ep lipny bo zrzynka z poprzednich części. Wogule śmieszna sprawa z mazoku(ta jego pani- ciekawe kto to skoro to xelos było powiedziane że jest prawie najlepszy z mazoku) którzy wysłali xelos'a by pokonał ich lorda, a nie powinno raczej być tak by byli oni zadowoleni?
W tym sezonie nie było ani jednej dobrej walki, a w pierwszym były świetne i w dodatku z ładną piosenką. Poza tym bohaterowie byli pokazani bez swoich kombinezonów co jest dużą zaletą.
I sezon 8/10 , a II 5/10

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3471 dnia: Czerwiec 16, 2009, 11:18:48 pm »
Poza tym bohaterowie byli pokazani bez swoich kombinezonów co jest dużą zaletą.

Jakich kombinezonów? W czym to zaleta?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3472 dnia: Czerwiec 17, 2009, 04:17:04 am »
Po pierwszym sezonie Nanohy. Lekki zawód - magujące loli mają być słodkie aż do bólu zębów (jak Mary Bell albo Saint Tail), a Nanoha nie jest. Zatem bez fajerwerków i sikania po nogach, ale też i bez krzywienia się. Ot, taka sobie seryjka na jeden raz, którą każdy szanujący się lolifan skonsumować powinien. Tym bardziej że kończy się bardzo zacnie, aż się wzruszyłem.
Jutro seria druga...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3473 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:13:45 am »
Lepiej uważaj co piszesz o Fate i nanoha bo ONI cię dorwą(tak jestem elementem tej organizacji...)
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=36928&page=1012

Chyba nawet Evangelion nie ma takiego fandomu.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3474 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:51:28 am »
Po pierwszym sezonie Nanohy. Lekki zawód - magujące loli mają być słodkie aż do bólu zębów (jak Mary Bell albo Saint Tail), a Nanoha nie jest. Zatem bez fajerwerków i sikania po nogach, ale też i bez krzywienia się. Ot, taka sobie seryjka na jeden raz, którą każdy szanujący się lolifan skonsumować powinien. Tym bardziej że kończy się bardzo zacnie, aż się wzruszyłem.
Jutro seria druga...
Jaki lolifan ? Po co takie bzdury wypisujesz ? To tak samo jakby ktoś oglądał Ikkitousen czy Sekirei dla ecchi ?
Wśród magical girl to prawdziwy hit i jak nie lubisz z tymi z podstawówki anime to nie oglądaj. Patrz na to z perspektywy charakterów i fabuły, a nie ich wieku czy wyglądu, a II sezon jeszcze lepszy niż I za to III mi się DUŻO mniej podobał poza tym tam są dorosłe lecz akcja tysiąc razy gorsza.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3475 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:09:28 pm »
Normalny lolifan, taki jak ja. Sekirei dla ecchi? Dobre porównanie - dla wielu to mogą być jedyne elementy, które utrzymały ich do końca przy ekranie. A mnie w moim wypadku utrzymała właśnie główna bohaterka i fakt że jest z podstawówki, więc odpada ci twierdzenie że nie lubię. Fabuła nawet nawet, charaktery niestety niczym nie zaskakują. I nic ci nie poradzę, ale takie serie oglądam właśnie dla wieku i wyglądu bohaterek. Taka karma. Za to cieszy fakt, że drugi sezon ma być lepszy. Zobaczymy czy się z tobą zgodzę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3476 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:17:28 pm »
Normalny lolifan, taki jak ja. Sekirei dla ecchi? Dobre porównanie - dla wielu to mogą być jedyne elementy, które utrzymały ich do końca przy ekranie. A mnie w moim wypadku utrzymała właśnie główna bohaterka i fakt że jest z podstawówki, więc odpada ci twierdzenie że nie lubię. Fabuła nawet nawet, charaktery niestety niczym nie zaskakują. I nic ci nie poradzę, ale takie serie oglądam właśnie dla wieku i wyglądu bohaterek. Taka karma. Za to cieszy fakt, że drugi sezon ma być lepszy. Zobaczymy czy się z tobą zgodzę.
Nanoha miała całkiem innych charakter niż Fate, ale dzięki temu jest fajne urozmaicenie.
Magical Girl oglądam dla dobrych, efektownych walk jak również świetnej muzyki i piosenek więc w przypadku Nanohy się nie zawiodłem.
W II sezonie jest więcej walk i są lepsze, a ostatnia walka jakby ściągnięta w 100 procentach z final fantasy.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3477 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:31:06 pm »
No jasne że miała inny. Ale chodzi o to, że te archetypy to jedne z najbardziej podstawowych, najczęściej spotykanych w anime. Mamy zatem radosną, pełną energii i dobrą na wskroś główną bohaterkę, która tryska wręcz niewinnością, a dla kontrastu dołożyli jej skrytą, introwertyczną, pokaraną przez los "przeciwniczkę". Nihil novi, panie - żeby chociaż wybijały się jakimiś innymi cechami - ot, Fate mogłaby pokazać odrobinę tsundere, a Nanoha być wstydliwa. Ale nic takiego się wydarzyło.
Piosenki jakoś specjalnie mnie nie powaliły, a z walk najbardziej podobał mi się pojedynek Nanoha vs Fate. Trzeba przyznać że bronie mają ciekawe - połączenie magii i techniki. Wypisywane nazwy ataków czy chłodzenie po dłuższym używaniu też dodawało smaczku. Ale walki to jednak nie jest powód dla których oglądam takie serie. W zasadzie niczego nie oglądam dla walk, nigdy mnie nie rzucają na kolana i mogłoby ich nie być. Ale mimo to potrafię docenić dobrze rozplanowaną walkę gdy już ją zobaczę.
Nie napisałeś z którego Final Fantasy, a ja jak na razie skończyłem tylko XI, X.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3478 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:32:12 pm »
Może niektórych zszokuję ale podoba mi się Queen's Blade. Seria jest robiona jest tylko na wyciągnięcie kasy z tytułu, fabuła jest dziurawa ja tarcza na strzelnicy (choć ogólny pomysł nie jest taki zły, widywałem znacznie gorsze) ale podoba mi się. Panienki są ładne, graficy się postarali i wyglądają tak jak na artach walki nie najwyższych lotów ale nie rażą po oczach. Porządny ecchi w nie szkolnych klimatach (w końcu bo tamte to już tak oklepany temat że zaczynam mieć awersję do szkolnych mundurków). Razi mnie trochę przerzucanie bohaterek z miejsca na miejsce nie wiadomo jak i po co ale mogę to przeboleć. No i niektóre pomysły to mnie nieźle rozbawiły. Ale przede wszystkim to ta seria mnie nie nudzi. Obejrzałem 8 odcinków i dalej mam ochotę to oglądać.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3479 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:42:00 pm »
No jasne że miała inny. Ale chodzi o to, że te archetypy to jedne z najbardziej podstawowych, najczęściej spotykanych w anime. Mamy zatem radosną, pełną energii i dobrą na wskroś główną bohaterkę, która tryska wręcz niewinnością, a dla kontrastu dołożyli jej skrytą, introwertyczną, pokaraną przez los "przeciwniczkę". Nihil novi, panie - żeby chociaż wybijały się jakimiś innymi cechami - ot, Fate mogłaby pokazać odrobinę tsundere, a Nanoha być wstydliwa. Ale nic takiego się wydarzyło.
Piosenki jakoś specjalnie mnie nie powaliły, a z walk najbardziej podobał mi się pojedynek Nanoha vs Fate. Trzeba przyznać że bronie mają ciekawe - połączenie magii i techniki. Wypisywane nazwy ataków czy chłodzenie po dłuższym używaniu też dodawało smaczku. Ale walki to jednak nie jest powód dla których oglądam takie serie. W zasadzie niczego nie oglądam dla walk, nigdy mnie nie rzucają na kolana i mogłoby ich nie być. Ale mimo to potrafię docenić dobrze rozplanowaną walkę gdy już ją zobaczę.
Nie napisałeś z którego Final Fantasy, a ja jak na razie skończyłem tylko XI, X.
No to dziwny jesteś bo takie anime ogląda się dla walk, a w Nanoha były bardzo EFEKTOWNE (oczywiście jak na tą kreskę) i w połączeniu z tą muzyką.
Co do potwora to oczywiście OGÓLNY wygląd, a nie szczegóły. A co to jest za oglądanie anime dla walk ? Zależy na ile są istotne w danym anime, ale jak widzę coś takiego, że ledwo co się zacznie i już koniec lub tylko ględzą i ględzą, a akcji nic to niedobrze się robi. Nanoha się bardzo pozytywnie wyróżniała.
Może niektórych zszokuję ale podoba mi się Queen's Blade. Seria jest robiona jest tylko na wyciągnięcie kasy z tytułu, fabuła jest dziurawa ja tarcza na strzelnicy (choć ogólny pomysł nie jest taki zły, widywałem znacznie gorsze) ale podoba mi się. Panienki są ładne, graficy się postarali i wyglądają tak jak na artach walki nie najwyższych lotów ale nie rażą po oczach. Porządny ecchi w nie szkolnych klimatach (w końcu bo tamte to już tak oklepany temat że zaczynam mieć awersję do szkolnych mundurków). Razi mnie trochę przerzucanie bohaterek z miejsca na miejsce nie wiadomo jak i po co ale mogę to przeboleć. No i niektóre pomysły to mnie nieźle rozbawiły. Ale przede wszystkim to ta seria mnie nie nudzi. Obejrzałem 8 odcinków i dalej mam ochotę to oglądać.
Po co teraz oglądasz ? Lepiej poczekać na wersję DVD. Bo na pewno to obejrzę jak się pojawi taka wersja.