trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3480 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:55:48 pm »
No to spróbuj pooglądać wspomniane przeze mnie już Mary Bell albo Saint Tail dla walk. Oczywiście gdybyś oglądał cokolwiek sprzed 2000 roku.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3481 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:57:44 pm »
No to spróbuj pooglądać wspomniane przeze mnie już Mary Bell albo Saint Tail dla walk. Oczywiście gdybyś oglądał cokolwiek sprzed 2000 roku.
Znowu nie zrozumiałeś co to znaczy "takie anime". Nanoha jest dla trochę starszych widzów niż te dziecinne magical girl dla dzieci z przedszkola.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3482 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:10:18 pm »
Ach, tak. Czyli wniosek jest oczywisty: wciąż jeszcze nie dorosłem do oglądania Nanohy, bo jednak póki co bardziej bawią mnie te magical girls dla przedszkolaków. Dobrze że wreszcie ktoś mi to uświadomił.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3483 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:23:27 pm »
Nic takiego nie napisałem. Są po prostu bardziej przesłodzone magical girl i te bardziej poważne. Nanoha jest na pewno z tych drugich. Oczywiście zbyt brutalnych scen nie ma bo to anime dla młodszych widzów.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3484 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:54:38 pm »
No wiesz... Jeśli dla ciebie scena
Spoiler: pokaż
chlastania batem skutej Fate
nie jest "zbyt brutalna", to ja wysiadam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 03:28:25 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3485 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:08:23 pm »
No wiesz... Jeśli dla ciebie scena chlastania batem skutej Fate nie jest "zbyt brutalna", to ja wysiadam.
No dali coś dla urozmaicenia więc to chyba nic złego.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 03:41:34 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3486 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:19:08 pm »
Cytuj
No wiesz... Jeśli dla ciebie scena
Spoiler: pokaż
chlastania batem skutej Fate nie jest "zbyt brutalna"
, to ja wysiadam.
Tej sceny mocno nie lubię...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 05:45:21 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3487 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:33:26 pm »
No dali coś dla urozmaicenia więc to chyba nic złego.
Ładne mi urozmaicenie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3488 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:58:19 pm »
Obejrzałem na razie kilka odcinków Erementar Gerad i takie sobie jak na razie, ale to jest niesamowicie DZIECINNE i proste anime. Po 5 odcinkach stwierdzam że to GNIOT i jeśli ten beznadziejny klimat i całkowity brak poważnych scen się utrzyma dłużej to ten shit wyląduje w koszu bo pustych anime bez fajnych postaci i emocji nie mam zamiaru oglądać.
Poza tym główny bohater (Coud) widział w 6 odcinku Ren owiniętą ręcznikiem po kąpieli i już się zachowuje gorzej niż zwierzak bo nawet spojrzeć normalnie nie może tylko wstydzi się PANICZNIE jak jakiś niedorozwój i UCIEKA przed nią. To jest naprawdę niesamowicie głupie takie bzdury pokazywać w relacjach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 05:34:37 pm wysłana przez anfan »

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3489 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:13:48 pm »
Erementar Gerad to jedno z tych anime w których twórcy w 90 % olali to co było w mandze i zrobili coś innego z teoretycznie tymi samymi postaciami-teoretycznie bo ten sam to jest wygląd postaci i imię,resztę zmieniono.Każdy wie jak kończą się takie zabiegi.Radzę ci Anfan przestań to oglądać bo potem nie będzie lepiej a samo zakończenie jest wprost żałosne.W całym anime jest jeden dobry wątek i jak nie trudno się domyślić jest to te 10% z mangi.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3490 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:25:50 pm »
Erementar Gerad to jedno z tych anime w których twórcy w 90 % olali to co było w mandze i zrobili coś innego z teoretycznie tymi samymi postaciami-teoretycznie bo ten sam to jest wygląd postaci i imię,resztę zmieniono.Każdy wie jak kończą się takie zabiegi.Radzę ci Anfan przestań to oglądać bo potem nie będzie lepiej a samo zakończenie jest wprost żałosne.W całym anime jest jeden dobry wątek i jak nie trudno się domyślić jest to te 10% z mangi.   
Tylko ja już tak mam, że jak zacznę jakieś anime oglądać to za wszelką cenę chciałbym je obejrzeć do końca np dlatego Ai Yori Aoshi do końca oglądałem i inne też poza paroma wyjątkami. Bo tak naprawdę to anime, które mi się BARDZO spodobały było niewiele (może z kilkadziesiąt).
A mangę jak pisałem nie czytam.
A muszę przyznać że to anime MA NAJGŁUPSZE SCHEMATY i denerwujące postacie więc jest DNEM.
Na przykład w 9 odcinku. Jak trzeba być głupim producentem żeby takie postacie tworzyć z wypranym mózgiem.
Już 100 razy lepsze jest takie zachowanie jak dziewczynka nachyla się nad ciężko rannym żołnierzem i pyta się "czy nic panu nie jest" itp.
Bo na głupotę Erementar Gerad to cierpliwości nie mam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 08:30:33 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3491 dnia: Czerwiec 17, 2009, 10:58:31 pm »
Zacząłem oglądać yokazura quartet i powiem że porywu w tym nie ma, ale da się oglądać jak narazie.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3492 dnia: Czerwiec 18, 2009, 09:23:36 am »
Warto sięgnąć po You're Under Arrest ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3493 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:12:00 am »
Ale muszę po 15 odcinkach powiedzieć że Erementar Gerad to nie jest anime dla nastolatków, a jedynie dla jakiś dzieciaków bo tak żałośnie płytkiego i pustego anime dawno nie widziałem. W H2O były postacie obrzydliwe bo wredne i odpychające, w Rental Magica strasznie nudne a w Erementar błaznujące na każdym kroku więc też odpychające. Przecież postacie w tym anime to zwykłe BŁAZNY komediowe, ale co najgorsze wybitnie mi nie pasują do tego serialu. Mam nadzieję że żadna recenzja tego nie ocenia wyżej niż 3/10 podobnie jak H2O bo ma zawyżoną ocenę przez zwierzątka tanuki (bo z anime tj III sezon Minami coś takiego się dowiedziałem że to jakieś zwierzęta tanuki).
Tales of The Abyss to było arcydzieło w porównaniu z tym bo tamta fabuła i postacie były świetne, a tutaj kompletne dno.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3494 dnia: Czerwiec 18, 2009, 01:24:30 pm »
Warto sięgnąć po You're Under Arrest ?
Warto!
Ale mówię tu a serii z 96 i OVA z 94 roku bo te oglądałem. Jeśli podobał ci się klimat z Ah! My Goddess to tytuł też ci się spodoba, jest mniej romansu za to więcej akcji. I nie ma żadnych nadprzyrodzonych mocy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 09:02:44 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.