Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3495 dnia: Czerwiec 18, 2009, 01:40:57 pm »
Warto!
Ale mówię tu a serii z 96 i OVA z 94 roku bo te oglądałem. Jeśli podobał ci się klimat z Ah! My Goddess to tytuł też ci się spodoba, jest mniej to więcej akcji. I nie ma żadnych nadprzyrodzonych mocy.

dzięki, właśnie o ta mi chodziło.  51 odcinków serii TV - do końca sesji odpuszczę sobie, ale potem... :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3496 dnia: Czerwiec 18, 2009, 02:00:53 pm »
Trigun
Jedyne co w nim nie lubię to widoczny przeskok pomiędzy anime na podstawie mangi a resztą odcinków wymyślonych przez scenarzystów.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3497 dnia: Czerwiec 18, 2009, 02:04:00 pm »
dzięki, właśnie o ta mi chodziło.  51 odcinków serii TV - do końca sesji odpuszczę sobie, ale potem... :D
Najpierw obejrzyj 4 odcinki OAVki bo tam jest cały początek historii. Seria jest ciągiem dalszym.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3498 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:08:19 pm »
Avellana napisała:
Cytuj
"Wątki komiczne obecne są przez większość czasu, ale żarty pozostają na poziomie – nie ma też zgrzytów przy przejściach od gagów do momentów poważniejszych. Nadużywany w ostatnich latach fanserwis obecny jest tu w bardzo małych ilościach i nie narusza nigdzie granic dobrego smaku (darowano sobie choćby możliwe podteksty, towarzyszące „połączeniu” człowieka i Eden Raida).
Erementar Gerad przypomniał mi, czym powinno być anime: barwną opowieścią o przygodach sympatycznych bohaterów. Właśnie o coś tak prostego jest ostatnio coraz trudniej i stąd wysoka ocena dla tej serii."
O Boże co to za bzdury tam piszą. W tym gniocie był fanserwis ? A niby gdzie ? Przecież to anime dla małych bachorów więc nic w nim takiego nie będzie.
Anime powinno być barwne (powinna dodać bardzo płytkie) i o przygodach sympatycznych bohaterów ? Co to za bzdury. Te anime nad którym się trzeba zastanowić i mają głębszą fabułę są dużo lepsze (oczywiście jak wszystko ma logiczne wyjaśnienie).
To skrytykowane na tej śmiesznej stronce Witchblade było wielokrotnie lepsze od tego gniota. Sekirei tym bardziej było  sympatyczne.
Niech cały Internet się dowie, że oceniam to anime 2/10 bo to shit który mi dwa dni zmarnował.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3499 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:39:02 pm »
Cytuj
Niech cały Internet się dowie, że oceniam to anime 2/10 bo to shit który mi dwa dni zmarnował.

sprytna zemsta

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3500 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:43:43 pm »
A ja anfanowi zazdroszczę, też chciałbym mieć takie problemy, że ktoś w internecie ma inne zdanie niż ja. Okropne :(


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3501 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:45:33 pm »
Niech cały Internet się dowie, że oceniam to anime 2/10 bo to shit który mi dwa dni zmarnował.
:eek:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3502 dnia: Czerwiec 18, 2009, 10:39:38 pm »
Powiem dla zmiany tematu że kilka lat temu ( około 2-3) oglądałem anime Rozen Maiden, a dzisiaj sobie kilka odcinków przejrzałem na szybko i bez wątpienia stwierdzam, że muzyka tam to ARCYDZIEŁO bo taki nastrój jaki tworzy to bardzo rzadko się zdarza. Ogólnie II sezon lepszy niż I lecz końcówka I bardzo smutna. Na szczęście w II wszystko wyszło dobrze. Ulubiona lalka to chyba jak większości osób więc nie trzeba mówić kto to był. Natomiast uważam że niepotrzebnie powstało Ouverture bo jak to oglądałem po obu seriach to trochę popsuło mi klimat i jakoś nie interesowały mnie te wyjaśnienia jak to się zaczęło.
Ale ogólnie anime bardzo dobre, a muzyka i openingi rewelacyjne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 10:43:05 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3503 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:03:11 pm »
Yozakura Quartet - polecam to tym co lubią popatrzeć na normalne rzeczy w sensie zachowań ludzi. W tym animcu nie znajdują się czysto wyżyłowane zachowania jak to miało miejsce w shuffle wręcz przeciwnie wszystko ku mojemu zdziwieniu był takie,...takie... normalne aż chciało się oglądać pomimo nie wyszukanej fabule czy czymś.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3504 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:11:17 pm »
Natomiast uważam że niepotrzebnie powstało Ouverture bo jak to oglądałem po obu seriach to trochę popsuło mi klimat i jakoś nie interesowały mnie te wyjaśnienia jak to się zaczęło.
Dla mnie bardzo dobrze ze powstało i jeśli chodzi o mnie to było rewelacyjne i bardzo mnie interesowało jak to wszystko się zaczęło.Ale jak zawsze mawiam gusta są różne.
 
Ale ogólnie anime bardzo dobre, a muzyka i openingi rewelacyjne.
Święta prawda.Muzyka w tym anime to sztuka sama dla siebie.Na jednym z konwentów kupiłem oryginalny soundtrack z niego czego normalnie nigdy nie robię.Samemu anime daje 9/10.Od dawna zbieram się do mangi ale jakoś nie mogę się na razie przemóc.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3505 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:20:16 am »
OK, drugi sezon Nanohy. Scena
Spoiler: pokaż
ćwiczenia z puszką -
yesyesyes. Oby tak dalej.

Edit: chcę z tego lataną strzelankę. Nieważne - 2D or 3D. FLASH MOVE. SHOOTING MODE. Fapfapfap...

Edit2: Yuuno-kun... Chrono-kun... Fate-chan!
Chiiing!
Sprzedany. Even more fapping.
Kupuje mnie ta seria. Pomalutku, ale...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 01:48:27 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3506 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:23:33 pm »
Ja  tylko powiem może nie odnośnie anime, ale napisy polskie do I sezonu Nanohy to praktycznie ideał. Niestety do II już kto inny robił i są gorsze choć też jeszcze dobre.
Ale I sezon ma dokładnie takie tłumaczenie jakie najbardziej lubię czyli nie zostawiają tych głupich angielskich nazw tylko wszystko jest pięknie przetłumaczone łącznie z nazwami ataków, a zarazem nic nie zmyślone jak to wielu tłumaczy zmyśla sądząc że są zabawni itp. Niestety WIĘKSZOŚĆ tłumaczy zeszło na psy i zostawia sobie po angielsku wiele nazw często się tłumacząc że fani tak lubią. Nie będę używać obraźliwych słów na takie osoby bo szkoda pisać. Nie po to mają być polskie napisy żeby zostawiać sobie słówka angielskie i to bez względu na to że używają takich słów bezpośrednio w anime.
A odnośnie oglądania anime to chciałbym wreszcie obejrzeć coś dobrego bo nie mogę na nic takiego trafić, a z beznadziejnych recenzji nie korzystam, a ranking na anidb jest KŁAMLIWY gdyż shity mają tam oceny 9, a dobre anime często 6-7.
Mam co prawda kilka anime do wyboru, ale nie wszystkie są skończone.
Co sądzicie o    El Cazador de la Bruja ? Warto to mi oglądać ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 12:41:25 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3507 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:07:05 pm »
Lovely complex - (po obejrzeniu 1 epa) To chyba po raz pierwszy widzę kiedy anime mogło mieć tylko jeden ep 20miin. Rewelacyjne rozmieszczenie i umieszczenie faktów, świetnie wprowadzona fabuła oraz zostało w tych 20min umieszczone i streszczone genialnie to co w innych trwa 26ep. Hmmmmmmmmmm więc co będzie dalej?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3508 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:23:20 pm »
Lovely complex - (po obejrzeniu 1 epa) To chyba po raz pierwszy widzę kiedy anime mogło mieć tylko jeden ep 20miin. Rewelacyjne rozmieszczenie i umieszczenie faktów, świetnie wprowadzona fabuła oraz zostało w tych 20min umieszczone i streszczone genialnie to co w innych trwa 26ep. Hmmmmmmmmmm więc co będzie dalej?
I że ty tego jeszcze nie wiesz. Często w I odcinku wiele się dzieje gdyż to celowy zabieg żeby przyciągnąć widza.
W większości anime to zauważyłem.

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3509 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:23:55 pm »
Rewelacyjne rozmieszczenie i umieszczenie faktów, świetnie wprowadzona fabuła oraz zostało w tych 20min umieszczone i streszczone genialnie to co w innych trwa 26ep. Hmmmmmmmmmm więc co będzie dalej?

Jest jeszcze lepiej.