Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3510 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:40:58 pm »
I że ty tego jeszcze nie wiesz. Często w I odcinku wiele się dzieje gdyż to celowy zabieg żeby przyciągnąć widza.
W większości anime to zauważyłem.

Hmmmmmmmm no tyle to wiem, ale.... ale zazwyczaj jest to w postaci(chodzi o te zaciekawienie widza w pierwszym epie) jakiejś ciekawie zapowiadającej się historii lub walki, mocy itd itd. A ładnie streszczonej historii w 1 epku(tak to wyglądało) to jeszcze nie spotkałem.

Jest jeszcze lepiej.
Wspaniale.  Więc dobrze wybrałem.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3511 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:42:13 pm »
Lovely Complex nawet chciałem obejrzeć, ale Super Deformed mnie zniechęciło. Poza tym to Shoujo więc jest duże ryzyko że będzie bardzo głupie. Dlatego nie zdecydowałem się to oglądać.
Ale ocena wysoka  na anidb.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5053

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3512 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:47:09 pm »
Lovely Complex nawet chciałem obejrzeć, ale Super Deformed mnie zniechęciło. P

Hmmm powiem że jakoś mi to nie przeszkodziło w oglądaniu.  Bardzo przyjemnie się ogląda.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3513 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:56:06 am »
Obejrzałem Tsubasa Shunraiki i wygląda na to że teraz tylko czeka FINAŁ i jestem ciekaw kiedy będzie.
Strasznie to jest wszystko przeciągane jeśli chodzi o czas ukazywania się anime. Wcześniejsze oavki były trzy, a teraz już tylko dwie. Ale muszę przyznać że bardzo fajne i przyjemnie się oglądało. Muzyka jak zwykle świetna, wiele się wydarzyło i wyjaśniło więc ocena 9/10.
Niestety wygląda to wszystko na takie wyrwane z kontekstu jakby żal im było zrobić więcej odcinków bo teraz to jedynie mają czas na krótkie wspomnienia o niektórych ważnych wydarzeniach.
Dwie długie serie TV żałośnie zrobili bo rozciągnęli na siłę zbieranie piórek, a oavki odwrotnie bo są skrócone w maksymalnym stopniu z ominięciem bardzo wielu wątków.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3514 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:11:44 pm »
Po 13 epku - bardzo jo twoja mac dobre.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3515 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:43:26 am »
Kto miał nieszczęście oglądać Pumpkin Scissors ?
Rozumiem, że anime lekko SciFi no, ale takich bzdur jakie tam zobaczyłem nie można niczym usprawiedliwić. No i znowu główna bohaterka i bohater beznadziejni i irytujący. Nie wiem jak komukolwiek mogła by się ona skojarzyć z Saber (FSN) gdyż ma inny charakter, a ta sama Seiyu jeszcze o niczym nie świadczy. Główny bohater to dobrotliwy, nieśmiały olbrzym czyli obrzydlistwo charakteru.
Poza tym liczyłem że będzie poważniejsze, a dostałem anime tylko takie udające.
No i ważna cecha w tym anime to ogromna sztuczność i nierealność tego gniotu przewijająca się prawie przez wszystkie odcinki, a kilka ostatnich to już takie dno, że trzeba obejrzeć żeby zrozumieć.
Sądziłem że skoro postacie są DOROSŁE to twórcy mają choć trochę oleju w swoich biednych główkach i nie zrobią głupkowatego anime jak w wielu produkcjach dla nastolatków. Niestety bardzo się pomyliłem bo w tym przypadku dorosłe postacie O NICZYM NIE ŚWIADCZĄ bo dziecinada i głupota podobna jak w wielu anime z młodszymi.
Żeby teraz tylko ktoś nie pomyślał, że mi sceny komediowe przeszkadzały. Po prostu sceny komediowe pod postacią śmiesznych słów lecz mądrych czynów są najczęściej na poziomie czyli np różne żarty słowne, ale nigdy w takim anime nie można zaakceptować tej głupoty zachowań zarówno w scenach bez akcji jak i tych drugich. Nie wiem czy japońce nie umieją czy nie chcą inteligentnych anime zrobić bo zastanawia mnie czy głupota anime i brak logiki świadczy o tym co jego twórcy mają w głowie.
Ode mnie 3/10.

Następne anime co obejrzę spodziewam się, że wreszcie będzie dużo lepsze.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3516 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:09:10 pm »
oglądam sobie evangeliona, nawet fajny, nie wiem czy wiecie

Offline Niuniek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3517 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:20:19 pm »
evangelion bardzo bardzo bardzo fajny.

A mi zostały dwa epki berserka. Już się doczekać nie mogę.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3518 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:11:01 pm »
A ja oglądam Amaenaideyo i po 5 odcinkach mam coraz bardziej TEGO DOSYĆ. No ile razy można oglądać jak durna, agresywna dziewczyna w czerwonych włosach (a to że darzy go jakimiś uczuciami NIC jej nie usprawiedliwia) bije tego głównego bohatera ? Jest ich wiele, ale to w kółko ta sama więc ma się już tego dosyć.
Jak jeszcze przez następne odcinki będzie się to powtarzać to będzie niska ocena.


Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3519 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:17:00 pm »
Twardy jesteś. Ja odpadłem po 2 odcinkach. Mnie najbardziej denerwowało, że panienki rozbierały się przed głównym bohaterem, a potem dawały mu w mordę, że widział je nago.
O ile w Love Hina to było jeszcze do zniesienia to tu to było totalnie przegięte.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3520 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:50:19 pm »
Twardy jesteś. Ja odpadłem po 2 odcinkach. Mnie najbardziej denerwowało, że panienki rozbierały się przed głównym bohaterem, a potem dawały mu w mordę, że widział je nago.
O ile w Love Hina to było jeszcze do zniesienia to tu to było totalnie przegięte.
Kiedyś o tym pisałem że jak faktycznie bohater jest zboczony lub tak się zachowa no to owszem można te dawanie w mordę usprawiedliwić.
Ale że dziewczyna sama mu pokazuje, a przez to inna go uderzy (lub ta sama) jest takim idiotyzmem że ciężko to wyjaśnić.
Tylko dlaczego w tym anime w wersji DVD jest taka cenzura jak na zdjęciach poniżej. Sądziłem, że to mocne ecchi, ale widzę że to jakieś ecchi dla dzieci i kompletne dno w tym względzie.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 11:36:44 pm wysłana przez anfan »

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3521 dnia: Czerwiec 24, 2009, 12:06:46 am »
Przecież to norma w seriach ecchi, że "kluczowe" elementy są zasłonięte. Inaczrj to by podchodziło pod hrntai.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3522 dnia: Czerwiec 24, 2009, 12:25:03 am »
Hollow no proszę nie zmyślaj. Jaka norma. W większości lepszych ecchi nie ma problemu z normalnym pokazywaniem piersi w wersji DVD, a tu o takiej mowa. Czytałem że w mandze nie było tej cenzury, a anime ocenzurowali. Poza tym takie Sekirei to ma dopiero niesamowite ecchi, Ikkitousen zresztą również. To ecchi w Amaenaideyo jest dla dzieci.

Poza tym chyba najwyższa pora wyrzucić to beznadziejne, śnieciowate anime do kosza. Tak malutkie wymagania miałem co do tego anime bo liczyłem przynajmniej na normalne ecchi lub choćby to żeby główny bohater NIE BYŁ TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ i ciągle bity przez durne, agresywne dziewczyny. Uważam że każdą tą głupią dziewczynę powinien tak samo walnąć w łeb jak ona go uderzyła.
Co prawda był często zboczony, ale to i tak przesada. Sądzę że II sezon pod tym względem się nie różni bo jeśli bicie głównego bohatera przez te baby ma być śmieszne to naprawdę ci producenci są jacyś nienormalni.
Ciekawe czy jakiegoś zboczonego japońskiego nastolatka to podnieca jak jest bity pięściami (czy inaczej) przez jakieś głupie dziewczyny mimo, że na to nie zasłużył.

TWÓRCY TEGO GNIOTA chyba pobili rekordy NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCEJ GŁUPOTY w anime bo tak odrażających postaci i śmieciowego głównego bohatera chyba z żadnego anime nie pamiętam.
Ocena 0/10 bo nawet na ecchi nie warto patrzeć.

Takie Green Green było super, a recenzja na Tanuki green green to DNO TOTALNE choć z Amaenaideyo się w części zgadzam.
Zresztą Shuffle to też jedno z najlepszych ecchi, a tam beznadziejna recenzja. Kanokon od Amaenaideyo też ze sto razy lepszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 12:43:15 am wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3523 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:16:22 pm »
To ecchi w Amaenaideyo jest dla dzieci.
:lol:

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3524 dnia: Czerwiec 24, 2009, 04:37:01 pm »
A mi zostały dwa epki berserka. Już się doczekać nie mogę.

dwa najbardziej dołujące :) ale to tylko wstęp, potem można sięgnąć po dalszą część historii. Tylko coś mangi autor skończyć nie potrafi


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"