Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3555 dnia: Czerwiec 25, 2009, 06:27:55 pm »
Nudny. Nudny jak diabli. Co z tego że śliczny.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3556 dnia: Czerwiec 25, 2009, 06:29:42 pm »
Nudny. Nudny jak diabli. Co z tego że śliczny.
polecam "Beyond the clouds"... identyczna kreska a historia ciekawsza :)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3557 dnia: Czerwiec 25, 2009, 06:33:04 pm »
Cytuj
Nudny. Nudny jak diabli. Co z tego że śliczny.
Czy ja wiem czy nudny..., ale wolałbym raczej cos radośniejszego, bo teraz to źle się czuje.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3558 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:17:57 pm »
:-? :neutral:
Nie możesz tego zrozumieć. No trudno, widocznie zbyt skomplikowane to dla ciebie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 07:26:15 pm wysłana przez anfan »

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3559 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:41:17 pm »
Nie możesz tego zrozumieć. No trudno, widocznie zbyt skomplikowane to dla ciebie.


Nie, to po prostu ty znowu napisałeś coś bardzo głupiego. To że parodiowane są inne serie absolutnie nie równa się temu, że autorzy są leniwi i nie mają siły wymyślić własnych pomysłów (jak to ująłeś)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3560 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:48:41 pm »
Nie, to po prostu ty znowu napisałeś coś bardzo głupiego. To że parodiowane są inne serie absolutnie nie równa się temu, że autorzy są leniwi i nie mają siły wymyślić własnych pomysłów (jak to ująłeś)
Nie musi się równać, ale przecież może mieć coś z tym wspólnego więc co się czepiasz :)
Lubię komedie bardziej inteligentne albo trochę oryginalniejsze, a parodii innych anime bardzo nie lubię.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3561 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:57:09 pm »
To pisz od razu, że po prostu nie lubisz takowych parodii. Tamto zdanie najzwyczajniej nie miało sensu, co też Frey Ikari zauważył i skomentował emotkami.

Parodiowanie innych anime jest często wyjątkowo wesołym zabiegiem i ukłonem w stronę fanów danych serii.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3562 dnia: Czerwiec 25, 2009, 08:19:19 pm »
To pisz od razu, że po prostu nie lubisz takowych parodii. Tamto zdanie najzwyczajniej nie miało sensu, co też Frey Ikari zauważył i skomentował emotkami.

Parodiowanie innych anime jest często wyjątkowo wesołym zabiegiem i ukłonem w stronę fanów danych serii.
Prawdę mówiąc jest wiele parodii i żartów, które znają tylko Japończycy, ale uważam że głupotą jest parodiować anime bo zazwyczaj marnie to wychodzi.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3563 dnia: Czerwiec 25, 2009, 08:31:59 pm »
Może i zazwyczaj nie wychodzi. Ale ja oglądałem akurat takie które całkiem mi się podobały.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3564 dnia: Czerwiec 25, 2009, 11:08:40 pm »
12 odcinek Inukami to arcydzieło. Najlepszy ze wszystkich do tej pory, całkowita zmiana klimatu i bardzo pozytywne zaskoczenie.
13 również.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 12:10:30 am wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3565 dnia: Czerwiec 26, 2009, 06:47:49 am »
dzieki skrzydlaty za wyjaśnienie, ja osobiscie lubię parodie bo mnie smieszą czego nie mogę powiedzieć o komediach.(dziwne co nie?)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3566 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:29:06 am »
polecam "Beyond the clouds"... identyczna kreska a historia ciekawsza :)

Tam przede wszystkim była jakaś historia, a dzięki zakończeniu stawiam tą pozycję ponad 5cm gdzie były  historie powiązane ze sobą uczuciami bohaterów. Jednak pierwsza część 5cm na prawdę mnie wzruszyła, mimo tego że była nudna, cholernie nudna :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3567 dnia: Czerwiec 26, 2009, 01:57:15 pm »
Młode pokolenie to juz tylko nastawione jest na matrixy i wybuchy albo komedie ktore nijak nic śmiesznego w sobie nie mają... :-?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3568 dnia: Czerwiec 26, 2009, 02:15:48 pm »
Najsłabszą stroną w Inukami są polskie napisy. Tłumacz jest leniem bo nawet korekty mu się nie chciało zrobić, ma poważne problemy z angielskim i trudności w logicznym formułowaniu zdań. On wiele zdań tłumaczy w kolejności wyrazowej jak są po angielsku. To już chyba największy nieuk powinien wiedzieć, że tak się nie robi. A jak widzę na ANSI że jego napisy mają ocenę BDB. To jest :sad:
Ale anime jest rewelacyjne i coraz bardziej mi się podoba.


Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3569 dnia: Czerwiec 26, 2009, 08:39:20 pm »
Skończyłem oglądać Tenchi Muyo. W jakich kolejnościach powinno się oglądać następne serie?

 

anything