trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3600 dnia: Czerwiec 28, 2009, 11:00:12 pm »
Ga rei zero - przyjemnie się ogląda, ale po za tym to średnie jedynie bardzo wspaniały był 9ep. Za to przy chyba 11 śmiech mnie ogarnął kiedy to kobieta inwalidka na wózku doładowanym zaczęła nim wywijać i bić się.

Plus za to można dodać że co jak co ale dużo osób zostaje zabitych. Jak np. na samym początku na grupa w czerwonych kombinezonkach(lubiłem ich).
A no  i jeszcze muzyka była prze krasna.
No jasne że to perełka. Szkoda, że bardzo mało tak rewelacyjnych anime.

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3601 dnia: Czerwiec 29, 2009, 06:07:09 pm »
Haruhi Suzumiya 2 #3.

O. Mój. Boże.
To już nawet nie jest shounen-ai, to już nawet nie są hinty yaoicowe, Itsuki się po prostu bezczelnie dobiera do Kyona.
Kanon pairing, jak dla mnie. :)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3602 dnia: Czerwiec 29, 2009, 09:06:19 pm »
Cytuj
Itsuki się po prostu bezczelnie dobiera do Kyona.
Coraz mniej mam chęci by to ogladac...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3603 dnia: Czerwiec 29, 2009, 10:30:49 pm »
Chyba obejrzę Special A, ale jaka ta kreska jest WSTRĘTNA. Co się tam dzieje z kreską, że nogi i ręce to patyki o tej samej grubości ?
Tak przynajmniej na na początku widzę.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3604 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:43:14 am »
Chyba obejrzę Special A, ale jaka ta kreska jest WSTRĘTNA. Co się tam dzieje z kreską, że nogi i ręce to patyki o tej samej grubości ?
Tak przynajmniej na na początku widzę.

No tak, też mnie to na początku irytowało ale potem to nie przeszkadza. Wręcz mogę powiedzieć że ładna ta kreska oraz po za główną bohaterką ciekawe postaci - dosyć. Ogółem bardzo mi się podobała seria szczególnie 19ep chyba.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3605 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:37:22 pm »
No i po Edenie. Poszczególne odcinki miały moc, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Końcówka może i mnie nie zawiodła, jednak spodziewałem się czegoś mocniejszego. Teraz czekam na filmy  ;-)
Rzadko oglądam nowości, ale akurat w tym wypadku było warto.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3606 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:58:49 pm »
midori no hibi -
6- Niezłe (Ciekawe)
przyjemnie się ogląda.


Tales of abyss - pierwsze epy wręcz kopały mnie bym nie oglądał na szczęście potem jest lepiej ale ten wrzut pozostaje zwany repliko luka.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 06:51:28 pm wysłana przez Jackal »

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3607 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:03:52 pm »
Takamura mistrzem świata.

Naprawdę, jeśli komuś kiedykolwiek będzie brakowało testosteronu, Hajime no Ippo (i manga i świetna Madhouse'owa adaptacja) dają go taką dawkę, że człowiek zaczyna chodzić po ścianach.

W dodatku Hajime no Ippo HD to Hajime no Ippo z przynajmniej dwukrotnie większą dawką testosteronu.
No, jeszcze by się jakiś lepszy monitor przydał, no na 17 calowym CRT to i tak tego nie widać. :P

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3608 dnia: Lipiec 03, 2009, 03:07:03 am »
16 epków toradory pod rząd

nie mam mózgu - mam wakacje

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3609 dnia: Lipiec 03, 2009, 03:19:35 pm »
Koniec ZZ Gundama. Całkiem ciekawa seria, której połączenie z Z i W nieudolnie kalkuje 00 (ach, te oznaczenia  ;-)). Teraz pełnometrażowy Odwet Chara. Film świetny, ale nie kupujcie polskiego wydania. Jakość obrazu i tłumaczenia to kpina (posty anfana są mądrzejsze i bardziej przejrzyste...). Pora zacząć rozglądać się za Gundamem V :D
I'd like to be a tree

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3610 dnia: Lipiec 03, 2009, 05:08:28 pm »
Jakoś nigdy się nie przemogłem...

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3611 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:41:48 pm »
Ja Gundam Winga na hyperze oglądałem, wówczas bardzo przypadł mi do gustu, ale wtedy oglądałem tylko to co w TV było, za dużo tytułów do porównania nie miałem :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3612 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:45:47 pm »
Ja Gundam Winga na hyperze oglądałem, wówczas bardzo przypadł mi do gustu, ale wtedy oglądałem tylko to co w TV było, za dużo tytułów do porównania nie miałem :P
Ja tak samo. Na hyperze oglądałem i to nawet więcej niż raz łącznie z filmem kinowym. W tamtym czasie bardzo mi się podobało bo i tak nic lepszego nie było z seriali animowanych. Obecnie jak sam decyduję co obejrzeć to raczej bym tego nie wybrał.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3613 dnia: Lipiec 03, 2009, 08:22:17 pm »
Wing uznawany jest za jednego ze słabszych Gundamów ever. Sam przez zapaść dysku obejrzałem raptem kilkanaście odcinków (zachwycony nie byłem, ale seria i tak wydała mi się lepsza niż 00).
Gundamy jako takie są naprawdę fajne, pod warunkiem, że człowiek załapie i polubi obowiązującą w nich konwencję (to temat na inny, dłuugi wykład). Ludzi najczęściej odstrasza ilość odcinków (ja właśnie kończę pierwszą "sagę", która składa się z 7 [w tym 3 po ok 50ep] serii i 4 filmów, przed sobą "sag" mam jeszcze kilka), wiek co poniektórych serii (pierwsza seria  zaczęła się w 1979 r. i, jak można się spodziewać, w dzisiejszych czasach Oskara za kreskę/animację by nie dostała) i, co tu dużo ukrywać, nie wszyscy lubią anime z MECHami (choć w innych seriach średnio je trawię).

Przynajmniej mam jakiś cel w życiu - obejrzeć wszystkie Gundamy [co z moim łączem potrwa wieki] - potem mogę umrzeć  :p
I'd like to be a tree

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3614 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:09:44 pm »
Cytuj
Przynajmniej mam jakiś cel w życiu - obejrzeć wszystkie Gundamy [co z moim łączem potrwa wieki] - potem mogę umrzeć
No grunt to miec jakiś cel.

 

anything