Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 475842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3615 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:07:24 am »
Po dłuższej przerwie znów wziełem sie za Rahxephon.
Ale nie wiem czy wytrzymam tyle ekpów... niby coś tam tajemnica i człowieka nawet ciekawi co i jak ale... nie wiem to wszystko jakieś bez ładu i składu...
nie 1szy raz mam takie wrażenie ale tutaj niby fabuła ok itp ale... sam nie wiem.
Czy macie czasami wrażenie iż dana scena po prostu tu nie pasuje choć przecież mamy jakiś ciąg fabularny która ona kontynuuje? Ja takie mam przy oglądaniu tego...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3616 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:29:10 am »
Chyba wiem co masz na myśli. W niektórych nowszych seriach jak najbardziej - niby dzieje się coś co jest logicznym następstwem tego co wydarzyło się do tej pory, ale po prostu nie da się tego przełknąć. Ogólnie nowe serie cierpią na jakiś straszliwy syndrom skracania, niedopowiedzeń i uproszczeń. A to wszystko bierze się chyba z faktu coraz częstszego usiłowania wciśnięcia w 13 odcinków X tomów mangi.
Sorry za nieskładną wypowiedź, ale od wielu godzin przez cały czas jestem na nogach.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3617 dnia: Lipiec 04, 2009, 08:43:35 am »
Obejrzałem Akane-iro ni Somaru Saka OVA i czuję się oszukany bo pisało w tytule Hardcore. Niestety nic tam ciekawego nie było. No owszem minimalnie pokazali więcej niż w serii TV, ale w dalszym ciągu to nic.
Poza tym anime ma bardzo denerwujące postacie i ta OAV nie jest wcale lepsza. Szkoda, bo naprawdę głupie zachowania psują to anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3618 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:37:58 pm »
Higashi no Eden
- oh, dobre anime; dawno widziałem tak składnie poprowadzoną fabułę i tak fajnie zbudowany klimat. Oby tylko nie skopali tego na końcu, choć chyba tu akurat siłą anime są postacie i zdarzenia z nimi związane, niż sama tajemnica. Tak więc biorę się za drugą połowę animca.

btw. świetny opening.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3619 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:43:53 pm »
Kuknij sobie jeszcze klipy do pełnej wersji, oba mnie pozamiatały. Poza tym na singlu jest rewelacyjny 10-minutowy psychodeliczny remix, który też polecam. Z daleka zalatuje Amorphousem Androgynousem, czyli dugim aliasem gości od Future Sound of London, do których osobiście się modlę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3620 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:46:34 pm »
Macademi Wasshoi! chciałem obejrzeć. Miałem już przygotowane odcinki, ale wygląd postaci mnie zniechęcił. Wszystkie okropnie wyglądają więc nawet nie wiem czy to fajne bo nie chciało mi się na to patrzeć.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3621 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:57:42 pm »
Tales of the abyss  - postacie, fabuła, porządek, inne sprawy ciekawe wszystko fajnie, ale... zabrakło tego czegoś i jakoś tak ni jak to się ogląda by najmniej do 22 epa, bo od tego momentu dostaje power up'a i jest ok. - ciekawe doznanie  :p

Death note movie - koszmar  :shock:
Death note movie 2: last name - no i to jest coś udało im się w miarę przyzwoitości powiem więcej, że nie które inne rozwiązania w porównaniu do oryginału bardzo dobrze wyszły, a sam koniec nie wiem czy nie lepszy niż w oryginale bo nie ma tam jakiś następców tzn tam gdzie(25ep) 3/4 ludzi odpada przy oglądaniu animca  właśnie w tym filmie tam zakończyli to i to w inny sposób.

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3622 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:35:51 pm »
Eureka 7

Zastanawiam się, kiedy ostatnio widziałem tak dobre sci-fi. Diebuster może, ale to zdecydowanie inna para kaloszy.
Mimo tego, że nic na to po pierwszym odcinku nie wskazywało - 14-letni, denerwujący, Naruto-podobny bohater, chara design jak z One Piece, skysurfujące mechy transformujące się w samochody wyścigowe... to seria spodobała mi się strasznie. Jakkolwiek japońska by nie była (każdy jest bratem/
siostrą/córką każdego, koniec świata pod koniec i inne rzeczy w których Japończycy się lubują).

Oryginalna historia Bones (Rahxephon, Wolf's Rain, Xam'd: Lost Memories), ze wszystkimi tego stwierdzenia własnościami. Tak, nawet ten denny filler, rysowany przez asystentów się znalazł.
Ale jest też intrygujący świat, którego tajemnice odkrywane są przez te 50 odcinków. Są postacie, które dorastają w trakcie trwania serii (i do których człowiek też dorasta). I ogólnie, jest wszystko to, co potrzeba, żeby się przez te 50 odcinków nie nudzić.

Powiem szczerze, odczucia po skończeniu serii dużo lepsze niż w przypadku Xam'da.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 08:40:26 pm wysłana przez Knurek »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3623 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:41:24 pm »
Macademi Wasshoi! chciałem obejrzeć. Miałem już przygotowane odcinki, ale wygląd postaci mnie zniechęcił. Wszystkie okropnie wyglądają więc nawet nie wiem czy to fajne bo nie chciało mi się na to patrzeć.

Załatw sobie wersję bez cenzury i oglądaj - poroniona ale całkiem imo śmieszna komedia. Przynajmniej mnie pierwszy epek rozbawił miejscami do łez, a potem jakoś tak wyszło, że nie oglądałem dalej :p

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3624 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:48:40 pm »
Załatw sobie wersję bez cenzury i oglądaj - poroniona ale całkiem imo śmieszna komedia. Przynajmniej mnie pierwszy epek rozbawił miejscami do łez, a potem jakoś tak wyszło, że nie oglądałem dalej :p
No właśnie miałem wersję DVD, ale już usunąłem. Jak pisałem wszystkie postacie to jakieś mini ludki, a nie lubię jeśli jest ich nadmiar.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3625 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:55:52 pm »
Załatw sobie wersję bez cenzury i oglądaj - poroniona ale całkiem imo śmieszna komedia. Przynajmniej mnie pierwszy epek rozbawił miejscami do łez, a potem jakoś tak wyszło, że nie oglądałem dalej :p
No popatrz, to tak jak ze mną. Ale raczej nie zamierzam nadrabiać. :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3626 dnia: Lipiec 05, 2009, 09:06:19 pm »
Naszła mnie ochota znowu obejrzeć Ippatsu Kikimusume. Rzadko zdarza mi się oglądać tytuł który potrafi mnie aż tak rozbawić. Ten absurdalny humor naprawdę potrafi poprawić człowiekowi nastrój.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3627 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:50:10 pm »
Tak odnośnie Green Green. To było to jedno z wcześniejszych anime i w tamtym czasie mało jeszcze o tym wiedziałem i z powodu wolnego internetu i ogólnie warunków do oglądania nie było zbyt dobrze bo miałem odtwarzacz DVD, a nie komputer jak teraz.
I te kilka lat temu jak oglądałem Green Green polskiej grupy ASG-A to bardzo mi się spodobało, a ta kontynuacja pod postacią eroanime też była fajna choć nie tak ciekawa jak seria TV. Dzisiaj obejrzałem po kilku latach ten odcinek Erolutions i jednak nazywanie go hentai jest beznadziejne. Może typowe ecchi to nie jest, ale również żadne typowe hentai. To takie raczej bardzo delikatne eroanime z dwoma fajnymi scenkami erotycznymi. Trochę szkoda, że ta druga scena została dużo gorzej pokazana niż pierwsza to znaczy nic praktycznie nie pokazali, a mogli przynajmniej tak jak pierwszą.
Ale ogólnie jak ktoś obejrzał serię TV to jako kontynuację to też może obejrzeć bo to jest jakby taki odcinek na pocieszenie po smutnym zakończeniu serii TV.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3628 dnia: Lipiec 07, 2009, 04:23:14 pm »
Tym razem dwa filmy pełnometrażowe ze świata Gundama (a Universal Century) - Odwet Chara i F91. Największa różnica w stosunku do serii - animacja. Gdyby wszystkie serialowe walki były tak dynamiczne... Rozmarzyłem się  ;-)
Pierwszy film jest świetny (jednak ze skopanym zakończeniem), jednak mało komu będzie dane go obejrzeć, bo jest mocno powiązany z pierwszą w historii serią Gundama. Drugi zaś stanowi samodzielną historię, więc obejrzeć może go każdy, jednak... Lepiej zacząć od czegoś innego, co by się do Gundamów nie zrazić...
I'd like to be a tree

Offline KAAana

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3629 dnia: Lipiec 07, 2009, 07:34:08 pm »
W tej chwili ogląda 07 GHOST, pełno bishonenów, fabuła powoli się rozwija... jak narazie to mi się podoba, może dlatego że kreska jest super ^^
Poza tym ostatnio oglądałam Clannada, fajne :) i wciągające anime, chociaż na początku mi się nie podobało.
hmm... ale pare dni temu oglądnęłam HETALIĘ i uśmiałam się do łez... Włochy i Niemcy są genialni a Chibitalia jest sweeeeeeeeet :P

 

anything