trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3705 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:34:07 pm »
nie rozumiesz, że ja nie piszę za innych.
Nie, skądże. Ale nie kłóćmy się.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3706 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:37:41 pm »
Oczywiście że japońskie, kawałek nazywa się Reincarnation...
...a dokładniej M10 Resurrection III - Reincarnation. Ale, ale - czy wy mówicie o endingu do pierwszego Ghost in the Shell? Hmm, nawet nie wiedziałem że w japońskiej wersji to tam leci. W napisach jest bowiem utwór Briana Eno i U2 (też doskonały - Eno to klasyk bardzo staroszkolnego ambientu, swego czasu modliłem się do tego utworu), a wyżej wymieniony na soundtracku służył mi wyłącznie jako bonus.

Damn, zapomniałem się i wyszły dwa posty zamiast jednego. Co się stało z opcją usuń? Przecież nie będziemy się zwracać do moderatora z każdą taką pomyłką. Niech zostanie przywrócona, a będzie można samemu po sobie posprzątać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3707 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:51:15 pm »
Łaaaaaaa!!!... Oglądam Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora (tylko 6 kawałków) i odcinek piąty kończy się takim cliffhangerem, że nic tylko stanąć na głowie. Chciałbym mieć dwa jądra, żeby jedno móc sobie odgryźć.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3708 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:51:49 pm »
Co się stało z opcją usuń? Przecież nie będziemy się zwracać do moderatora z każdą taką pomyłką. Niech zostanie przywrócona, a będzie można samemu po sobie posprzątać.
Admin mówił, że może być albo opcja usuwania wszystkich postów jak było wcześniej albo tak jak teraz czyli żadnego (bo taki jest silnik forum). Czyli wybrali tą gorszą wersję i nie chcą tego zmienić mimo, że do nich pisałem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3709 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:59:05 pm »
No to niech liczą się z faktem, że będzie się robił bajzel. Mnie takie wpadki zdarzają się średnio raz na tydzień. Nieskompilowanie postów, napisanie nie w tym dziale...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3710 dnia: Lipiec 11, 2009, 05:33:19 pm »
No nie powiesz, że w Myself Yourself nie ma zabijania.
No fakt też coś jest, ale chodzi bardziej o fakt i sceny wzruszające, bo w school days nie ma czegoś takiego i jedynie wzruszające może być to jak szybko panienki się tam rozkładają.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3711 dnia: Lipiec 11, 2009, 05:36:51 pm »
No nie powiesz, że w Myself Yourself nie ma zabijania.
To taki czarny humor jakby. Oglądając to anime był to ciekawy wątek, ale jakoś zbyt poważnie to nie wyglądało.
A zabijanie zwierząt to nie to samo co zabijanie ludzi.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3712 dnia: Lipiec 11, 2009, 05:43:23 pm »
Zgadzam się. Ludzi mi nie szkoda, a zwierząt zawsze.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3713 dnia: Lipiec 11, 2009, 05:49:54 pm »
Zgadzam się. Ludzi mi nie szkoda, a zwierząt zawsze.
Odwrotnie to znaczy psy, koty czy inne zwierzęta mogą zabijać, torturować ile chcą. Ale nie lubię jak dzieje się krzywda ładnym dziewczynom w anime bo wtedy to jest wzruszające. Oczywiście charakter nie może być denerwujący.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3714 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:02:30 pm »
A jak dzieje się brzydkim to już nie wzruszające? >_>
Ja mam jak Tencz - zwierzaków mi żal bardziej od ludzi, a ludzi mi żal tak samo bez względu czy brzydcy czy ładni.

Zrobię sobie przerwę od Disgaea 2 i oglądnę wreszcie Mouryou no Hako choć dranie ciągle nie zsubowali wszystkiego - jakoś się przemęczę z rawami pod koniec. Lubię takie klimaty: kryminał, krwawe morderstwa i mystery.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3715 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:13:45 pm »
Odpadłem chyba koło czwartego - za ciężkie te tajemnice.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3716 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:23:28 pm »
...a dokładniej M10 Resurrection III - Reincarnation. Ale, ale - czy wy mówicie o endingu do pierwszego Ghost in the Shell? Hmm, nawet nie wiedziałem że w japońskiej wersji to tam leci. W napisach jest bowiem utwór Briana Eno i U2
Naprawdę, zastanawiam się jakie siano miał zamiast mózgu ten, kto wymyślił tę podmianę. Przecież kolejne chanty były newralgiczną częścią całego filmu, pojawiły się wcześniej dwie pierwsze częsci ale to ta trzecia - najważniejsza - spinała cały film niczym klamrę, podkreślała wszystko królewskim wężykiem,  do dziś jak słucham finałowe "tookamiemitame" to mi ciarki na plecach przechodzą, a amerykańscy wydawcy zrobili co?? Wstawili swój kawałek. Pewnie był bardziej cool. No a zresztą przecież "kto by tam oglądał napisy końcowe".
PO-RAŻ-KA.
Gdybym kupił tak spreparowanego GitSa to bym się zwrotu pieniędzy domagał.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3717 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:33:06 pm »
Targają mną sprzeczne uczucia - sam nie uznaję takiego grzebania i zmieniania jak co komu wygodne. Ale z drugiej strony - inaczej nie poznałbym tamtego drugiego genialnego kawałka i pewnie do dziś nie wiedziałbym kto to Brian Eno...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3718 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:36:41 pm »
A jak dzieje się brzydkim to już nie wzruszające? >_>
Ja mam jak Tencz - zwierzaków mi żal bardziej od ludzi, a ludzi mi żal tak samo bez względu czy brzydcy czy ładni.
:neutral:
Dziwny jakiś jesteś. Jak może być tak samo żal brzydkich i ładnych ? Po za tym tych w okularach to też mi nie żal. I Wilku zauważ nawet jak dziwnie to brzmi jak piszesz, że BARDZIEJ ŻAL CI ZWIERZĄT W ANIME NIŻ LUDZI. W takich anime praktycznie zawsze występują ładne dziewczynki więc smutno się robi jak jakieś nieszczęście się im przydarza. A jak umierają to już najsmutniejsze co może być bo głównie czy smutne zależy właśnie od tego czy umrze.
Chyba najlepszy przykład to będzie w Air. A jeśli chodzi o dużo większą dawkę (bo w prawie każdym odcinku) to Vampire Princess Miyu.
Oczywiście więcej jest takich anime.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3719 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:49:05 pm »
Hitler myślał dosyć podobnie. Wcale nie było mu żal żydów, cyganów ani Słowian, ale za to ci biedni aryjscy chłopcy przelewający krew na frontach...
Jakby bandyci okładali dziewczynę w okularach, to też byś nie pomógł? :neutral:
I'd like to be a tree

 

anything