trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3735 dnia: Lipiec 11, 2009, 10:26:33 pm »
ale poziom był nierówny. Niektóre odcinki rewelacyjne, a inne przeciętne.

Dokładnie. Jedne były dobrze zrobione muzyka i te sprawy a inne zaś takie wręcz nudne, ale co jak co muzyka bardzo mi się spodobała.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3736 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:22:01 pm »
Obejrzałem odcinek 01 Kenkoo Zenrakei Suieibu Umishou. Po tym odcinku świetne i jeśli tylko utrzyma tak przyjemny komediowy klimat to będzie super. Zapewne anime ma wysokie oceny wszędzie bo dziwne żeby ktoś to je ocenił nisko (choć to tylko przypuszczenia bo dopiero I odcinek widziałem). Na anidb 7.19 to wysoka ocena.
Ale graniczyło z cudem zdobycie wersji DVD lecz jakoś się udało bo tylko raw był. Wersje DVD są jednak najlepsze (no chyba, że są Blu-Ray).

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3737 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:44:36 pm »
To doradzam brnąć dalej bo jest to dobra komedia   :)
Może kreska nie zachwyca, ale miło się ogląda. Ogólnie same pozytywy.
Szkoda że nie ma wiecej takich miłych i lekkich serii.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3738 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:26:40 am »
To doradzam brnąć dalej bo jest to dobra komedia   :)
Może kreska nie zachwyca, ale miło się ogląda. Ogólnie same pozytywy.
Szkoda że nie ma wiecej takich miłych i lekkich serii.
Ja nie mam w zwyczaju przerywać oglądania anime. No chyba, że postacie wybitnie mi nie pasują bo sądzą, że są śmieszne (znaczy się tak twórcy anime sądzą), a w rzeczywistości jest odwrotnie.
Tylko jak to nie ma więcej takich miłych serii. Jest ich trochę np Kannagi.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3739 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:51:55 am »
Miałeś anfan rację - Triangle Hearts mnie zaziewało na śmierć po drugim epie. Wracam do drugiego sezonu Nanohy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3740 dnia: Lipiec 12, 2009, 05:15:56 pm »
A ja teraz ogladam Phantom requiem for phantam, mnie się podoba... ;-)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3741 dnia: Lipiec 12, 2009, 08:15:32 pm »
Po 5 odcinkach Umishou muszę powiedzieć, że jest rewelacyjne. Nawet nie przypuszczałem, że postacie i klimat anime będą taki fajne. Muzyka jest też świetna i bardzo dobrze wpływa na oglądanie anime.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3742 dnia: Lipiec 12, 2009, 10:09:14 pm »
Clannad - Another World: Kyou Chapter - BAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWW  :sad: Jak ja kocham tę serię, rany julek, to było takie poruszające i piękne, teraz żałuję, że już skończyłem szkołę  :sad:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3743 dnia: Lipiec 12, 2009, 10:10:39 pm »
A ja po pięciu epach legendarnego Laganna. Ujmę to tak: wyciąć Yoko i przenieść ją do normalnego animca. Seria jest dokładnie taka jaka się spodziewałem że będzie: nowogainaxowa. Nie cierpię tego ich nowego stylu. Powykrzywiane designy zahaczające wręcz o turpizm (wliczając w to głupawe miny bohaterów), akcje które chyba są cool, ale do mnie zwyczajnie nie trafiają, fabuła też zbyt porąbana jak na moje standardy. Dorzucę swoje standardowe stwierdzenie, że jeszcze kilka lat temu byłbym... no, może nie tyle zachwycony, co ewentualnie jakoś dałbym radę. Ale wiem że czekają na mnie inne, smaczniejsze z mojego punktu widzenia kąski. Sama Yoko to trochę za mało, abym męczył się przez pozostałe 22 odcinki.
I tak czarno na białym, w razie jakby ktoś chciał mnie napadać: nie twierdzę że seria jest zła. Zapewne jest dobra na swój sposób, skoro tyle ludzi na świecie dostało szału na jej punkcie. Ona po prostu nie jest dla mnie. Nic mnie do niej nie przyciąga, za to masa rzeczy mnie od niej odpycha. A jako że zawsze byłem zwolennikiem stwierdzenia "nic na siłę"...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 10:14:06 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3744 dnia: Lipiec 12, 2009, 11:54:40 pm »
Clannad - Another World: Kyou Chapter - BAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWW  :sad: Jak ja kocham tę serię, rany julek, to było takie poruszające i piękne, teraz żałuję, że już skończyłem szkołę  :sad:
Obejrzałem przed chwilą ponieważ to krótkie i muszę powiedzieć, że lepsze niż ten z Tomoyo.
Ogólnie jest lepsze niż przeciętny poziom Clannadu, ale to chyba dlatego bo nie ma tych nieśmiesznych komediowych scenek.
Więc 8/10
Fajnie Kyou wygląda na tym zdjęciu.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3745 dnia: Lipiec 13, 2009, 05:21:08 am »
Tenchi, oglądnij jeszcze kilka epków, bardzo Cię proszę :)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3746 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:15:25 am »
Nie wiem czy jest sens bo jeśli po 5 ci się nie spodobał to dalsze oglądanie raczej nic nie zmieni.
Seria opiera się w głównej mierze na miodności, więc jeśli klimat ci nie podszedł to będziesz tylko się męczył.
Dla mnie ta seria to była po prostu ostra jazda .
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3747 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:15:30 am »
Cytuj
Clannad - Another World: Kyou Chapter - BAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWW   Jak ja kocham tę serię, rany julek, to było takie poruszające i piękne, teraz żałuję, że już skończyłem szkołę

No muzyka świetna, graficznie jak zwykle wysoki poziom, i rewelacyjne złożenie scen. Ale wolę Kyou z długimi włosami.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3748 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:10:31 am »
Tenchi, oglądnij jeszcze kilka epków, bardzo Cię proszę :)
Jak poniżej twego posta, a powyżej mojego napisał Ganossa, chyba nie ma sensu męczyć się na siłę. Już ta piątka zbyt wielkiej przyjemności mi nie dała. Odrzuca mnie ten nowogainaxowy styl i nic na to nie poradzę. Zamiast tego zabrałem się za Kaijiego i łykam jeden ep za drugim jak pelikan.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3749 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:13:28 am »
Ja bym jednak na Twoim miejscu Tenchi obejrzał do 8ego włącznie bo aż żal bierze każdego kto obejrzał Laganna jak widzi że teraz przestajesz : P


 Kaiji jak dla mnie miał dobry start, ale potem zmienia się w beznadziejnie prostackąserię, z narratorem przez 20 minut tłumaczącym każde zagranie Kaijiego widzowi jak totalnemu idiocie, który nie potrafi samodzielnie myśleć.
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything