Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3840 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:57:28 pm »
Rozumiem, że to trollowy komentarz? Coś na zasadzie: Uwe Boll kręci świetne filmy hahaha Tylko wiesz, by ktoś się złapał i zaczął polemizować na poważnie, to jednak trollowanie nie powinno być aż tak oczywiste :) Tyle lat, a Tobie ciągle się fuszerki na tym polu zdarzają.

Żebyś wiedział jak bardzo się mylisz. To całkiem szczera opinia, którą napisałem żebyś wiedział co sądzę o twojej opinii.
Oczywiście może ci się kreska nie podobać, ale niepotrzebnie używasz tak bzdurnych słów. Bo jest wiele anime z gorszą kreską.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3841 dnia: Lipiec 21, 2009, 01:02:23 pm »
Może i są anime o jeszcze tragiczniejszej kresce, ale nie zmieni to tragiczności kreski Akikana, które wyryło się złotymi zgłoskami w historii anime pod tym względem :) Oczywiście może Ci się to podobać, ale nie zmieni to faktu, że Akikan ot jedna wielka fuszerka w animacji.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3842 dnia: Lipiec 21, 2009, 01:39:33 pm »
Może i są anime o jeszcze tragiczniejszej kresce, ale nie zmieni to tragiczności kreski Akikana, które wyryło się złotymi zgłoskami w historii anime pod tym względem :) Oczywiście może Ci się to podobać, ale nie zmieni to faktu, że Akikan ot jedna wielka fuszerka w animacji.
Ale tam głupoty wypisujesz. Kreska to tylko szczegół bo i tak ocenia się całe anime.
Dopóki kreska nie jest taka jak w Chokotto Sister to jest dobrze.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3843 dnia: Lipiec 21, 2009, 01:45:32 pm »
Omg, dlaczego znowu moje gusta określasz jako "głupoty"? Dla mnie kreska jest ważna, a nawet nie sama kreska, co estetyka wykonania. Jak jest to jedna wielka fuszerka, to sorry, nie przeskoczę tego; będzie mnie to odstręczać od anime i tyle.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3844 dnia: Lipiec 21, 2009, 01:57:14 pm »
Omg, dlaczego znowu moje gusta określasz jako "głupoty"? Dla mnie kreska jest ważna, a nawet nie sama kreska, co estetyka wykonania. Jak jest to jedna wielka fuszerka, to sorry, nie przeskoczę tego; będzie mnie to odstręczać od anime i tyle.
To mi się kojarzy z tymi bredniami na tanuki jak ci pseudo specjaliści oceniają kreski w anime. A bo tu raz większe piersi, a raz mniejsze. Z innej odległości zniekształcone postacie, a z innej nie. Mało szczegółowe tła.
No i takie właśnie brednie wypisują. Ogólnie oglądanie anime i czepianie się szczegółów kreski jest jakieś żałosne.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3845 dnia: Lipiec 21, 2009, 02:04:27 pm »
Znowu ta Twoja sławna 'tolerancja' dla gustów innych ludzi.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3846 dnia: Lipiec 21, 2009, 02:18:33 pm »
Kreska to częśc składowa gotowego animca ale trzeba pamietac by do recenzji dodać dobre screeny by każdy sam sobie popatrzył. Tyle ode mnie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3847 dnia: Lipiec 21, 2009, 02:32:13 pm »
Kreska to częśc składowa gotowego animca ale trzeba pamietac by do recenzji dodać dobre screeny by każdy sam sobie popatrzył. Tyle ode mnie.
A no właśnie NIGDY w tych recenzjach co widziałem nie pokazali na zdjęciach tych "wad" kreski co wypisywali.
Czyli wynika z tego że nawet ocena kreski jest czysto subiektywna i nie można rzetelnie ocenić czy jest zła.
Ale co jeszcze głupsze to jak ocenią tam gorzej fabułę to i zarazem kreskę mimo że fabuła nie pogarsza przecież jakości kreski.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3848 dnia: Lipiec 21, 2009, 04:30:02 pm »
*CIACH*
Z trollowaniem to macie się przenieść na inne subforum najlepiej.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3849 dnia: Lipiec 21, 2009, 05:40:07 pm »
Bubblegum Crisis wstyd przyznać jeszcze w całości nie oglądałem (kilka epków z różnych serii tu i tam), ale zamierzam to nadrobić. Teraz pytanie: podstawkę czy Tokyo 2040? W alternatywnej wersji kreska podoba mi się dużo bardziej.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3850 dnia: Lipiec 21, 2009, 05:50:22 pm »
2040 nie oglądałem więc nie będę się wypowiadał. Za to oryginał jest wyśmienity. To jedna z niewielu serii którym wystawiam spokojnie 10+. Poza tym mam do niej wszystkie OSTy.
Mam teraz wersję Blue-ray od THORY i jest pełny wypas.
Za to nie polecam Bubblegum Crash! Niby bezpośrednia kontynuacja ale zupełnie mi się nie podobała.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 05:55:58 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3851 dnia: Lipiec 21, 2009, 05:56:09 pm »
Wilku - 2040 to megasyf, jest dla mnie tym czym Diebuster dla Gunbustera. Zaś pierwszy oryginalny BGC to już klasyk cyberpunka, którego nie znać po prostu wstyd. Crash!, czyli jego kontynuacja, jest nieco słabszy, ale też da się obejrzeć.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3852 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:14:09 pm »
Poza tym ekipa która to robiła to naprawdę pierwsza liga. Wystarczy zobaczyć w jakich projektach brali udział i wcześniej i później.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3853 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:17:26 pm »
Wilku - 2040 to megasyf, jest dla mnie tym czym Diebuster dla Gunbustera.

To dla mnie nie argument, bo wolę Diebustera ;) Skubnę 2040 i jak mi się nie spodoba to oglądnę oryginalne BGC.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3854 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:26:47 pm »
Nie chce mi się wierzyć żeby ci nie podeszło. I jeszcze bardziej nie chce mi się wierzyć, że po nowszej dasz radę obejrzeć starszą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything