Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3855 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:31:29 pm »
No dobra, zacznę od oryginalnego BGC :) A na razie zabiorę się po raz wtóry za Kiddy Grade - Ganossa smaka mi narobił zagadką.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3856 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:39:57 pm »
Słusznie czynisz, bo 2040 to nie jest żaden retelling czy alternative. To zupełnie nowa seria, która kradnie terminologię i nazwy własne z oryginału.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3857 dnia: Lipiec 21, 2009, 11:36:00 pm »
Obejrzałem pierwszy odcinek AKIKAN i stwierdzam, że to WSPANIAŁE. Takiego pomysłu się nie spodziewałem i dosłownie wszystko mi się podobało w tym odcinku i był bardzo śmieszny.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3858 dnia: Lipiec 21, 2009, 11:53:01 pm »
Moim zdaniem lekko przesadzasz z tą wspaniałością, ale owszem - jak na anime tego typu jest całkiem niezłe. Bardzo przyjemnie się ogląda, a ze trzy odcinki to niemal komediowe mistrzostwo świata.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3859 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:23:14 am »
Moim zdaniem lekko przesadzasz z tą wspaniałością, ale owszem - jak na anime tego typu jest całkiem niezłe. Bardzo przyjemnie się ogląda, a ze trzy odcinki to niemal komediowe mistrzostwo świata.
Więc na razie ocena 9/10 to minimum dla tego anime.
Kreska jest lepsza niż w takim special A, które co prawda chciałbym obejrzeć, ale tam nogi to były cienkie patyki o tej samej grubości więc w Akikan jest dużo lepiej.
Anime całkiem niezłe to na razie nie jest więc określam je jako wspaniałe.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3860 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:44:29 am »
Pierwsza seria Full Metal Panic! daje radę. Uwielbiam gdy Tessa bawi się swoim warkoczem. No i jest niezła polewka z niektórych akcji pewnej niebieskowłosej tsundere.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3861 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:11:24 am »
Pierwsza seria Full Metal Panic! daje radę. Uwielbiam gdy Tessa bawi się swoim warkoczem. No i jest niezła polewka z niektórych akcji pewnej niebieskowłosej tsundere.

Dopiero przy fumoffu ta seria rozwija skrzydła, stając się jedną z najlepszych komedii jakie widziałem :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3862 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:48:53 am »
Akikan w pewnym sensie kojarzy mi się z Sekirei. Pomysł całkiem inny, ale rozwój fabuły na razie podobny.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3863 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:58:11 pm »
Pierwsza seria Full Metal Panic! daje radę. Uwielbiam gdy Tessa bawi się swoim warkoczem. No i jest niezła polewka z niektórych akcji pewnej niebieskowłosej tsundere.

Pierwsza seria jest zdeka nijaka. A Tessę udusiłbym za zaplatanie sobie tego warkocza. (zobacz oavkę)

Akikan w pewnym sensie kojarzy mi się z Sekirei. Pomysł całkiem inny, ale rozwój fabuły na razie podobny.

Gumowa kaczka w pewnym sensie kojarzy mi się z kondomem. Niby zastosowanie całkiem inne, ale tworzywo podobne. Kondom to WSPANIAŁY wynalazek. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3864 dnia: Lipiec 22, 2009, 02:04:00 pm »
Bere weź się ty TROLLU nie odzywaj jeśli nie oglądałeś i nie masz pojęcia o czym piszesz. Jesteś irytujący jak ględzisz o tym czego nie widziałeś.

Obejrzałem 6 odcinków, ale 7 mnie niemiło zaskoczył. Dlaczego zmienili opening na gorszy. Była taka ładna piosenka w odcinkach 1-6 a teraz coś im odbiło i zmienili opening.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3865 dnia: Lipiec 22, 2009, 02:10:07 pm »
Oglądałem i myślę że Ty nie potrafisz ocenić dobrze to anime, ponieważ nie znasz się na zalotach uchatek kalifornijskich. Więc proszę się trollu nie odzywaj. :idea:

Myślę że w odcinku 13 opening jest jeszcze gorszy. Ale obcinanie głów kurczaków w owym odcinku jest DOSKONAŁE. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3866 dnia: Lipiec 22, 2009, 02:37:59 pm »
Bere trollujesz nadal więc jak to możliwe, że masz tylko jedno ostrzeżenie. Piszesz jakieś brednie nie mające sensu i jeszcze się o to kłócisz, a nawet nie oglądałeś tych anime.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3867 dnia: Lipiec 22, 2009, 02:43:24 pm »
Dostałeś już bana za obrażanie innych i nadal to robisz, więc jak to możliwe że jeszcze tu jesteś? O bredniach przez litość nie wspominam. Nieważne. Udowodnij proszę że nie oglądałem Sekirei i Akikana.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3868 dnia: Lipiec 22, 2009, 03:01:46 pm »
A ty nadal jesteś pobudzony. Z tego co napisałeś i nadal piszesz wywnioskowałem, że albo nie oglądałeś lub takiego udajesz jakbyś nie oglądał.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3869 dnia: Lipiec 22, 2009, 03:11:44 pm »
Spokój, obaj.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!