trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3915 dnia: Lipiec 28, 2009, 09:21:13 pm »
Ten chłopaczek ma przesadzoną nieśmiałość do potęgi. Normalka w WIELU anime gdzie chłopcy są nieśmiali (nie licząc zboczeńców w ecchi) i nie wykorzystują okazji tego rodzaju, że dziewczyny go podrywają no ale w tym anime to przesadzają już z tym. Zresztą podobnie było w H2O i też tego głąba miałem dosyć.
I co najdziwniejsze takie postacie są w eroge lecz sądzę, że tam jednak lekko są inne charaktery.

Offline Dagu

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3916 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:19:34 am »
Ja ostatnio próbowałam liznąć stareńką serię "Idol densetsu Eriko" i muszę powiedzieć, że mimo wieku to anime do mnie przemawia. A może właśnie za sprawą wieku... Są ładne dziewczątka, dobra muzyka, oddany klimat końca lat 80. i wcale nie lekka perypetia. Jeśli ktoś poza mną jeszcze lubi próbować czegoś bardziej klasycznego, to myślę, że może się spodobać...
(Tylko z dostępnością lekki problem :()




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3917 dnia: Lipiec 29, 2009, 09:42:34 pm »
Ogromny plus za dwa ostatnie epy oraz za zakończenie. Wybrał odpowiednio osobę na szczęście.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3918 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:35:40 pm »
Ja ostatnio próbowałam liznąć stareńką serię "Idol densetsu Eriko" i muszę powiedzieć, że mimo wieku to anime do mnie przemawia. A może właśnie za sprawą wieku... Są ładne dziewczątka, dobra muzyka, oddany klimat końca lat 80. i wcale nie lekka perypetia. Jeśli ktoś poza mną jeszcze lubi próbować czegoś bardziej klasycznego, to myślę, że może się spodobać...
(Tylko z dostępnością lekki problem :()
Nie widzę na anidb nawet angielskich subów do tego.
A zawsze wymagam polskie bo inaczej anime nie ruszam.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3919 dnia: Lipiec 30, 2009, 12:03:17 am »
Zjadłem Touka Gettan.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3920 dnia: Lipiec 30, 2009, 06:43:17 am »
To możesz sobie dla uzupełnienia oglądnąć Moonlight Lady ;) Oba tytuły na podstawie tej samej ero gierki; Touka Gettan to spin-off - historia poboczna wyciągnięta z gry.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3921 dnia: Lipiec 30, 2009, 08:00:14 am »
Na pewno obejrzę, ale chyba mój umysł został zainfekowany. Wszystkie inne animce wydają mi się teraz graficznie płaskie, brzydkie i niedbałe.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3922 dnia: Lipiec 30, 2009, 08:39:19 am »
No wiesz, Carnelian była odpowiedzialna za oryginalny chardes więc nie ma co się dziwić jakości.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3923 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:52:47 am »
To możesz sobie dla uzupełnienia oglądnąć Moonlight Lady ;)
Ten hentaj nie jest taki zły.
Ale najgorsze to, że to coś jest NIEDOKOŃCZONE (bardzo skrócone w stosunku do gry). Jest 5 odcinków, a piąty to jakaś głupawka bez sensu. 4 pierwsze jakiś mają w sobie tajemniczy klimat, a potem jakby producenci powiedzieli, że mają to gdzieś i dali beznadziejne zakończenie jak 5 epizod.
Może nie samo zakończenie złe, ale sposób pokazania ŻAŁOSNY.

Poza tym to jest INNA gra niż Touka Gettan. Widziałem grę na podstawie, której powstało anime Touka Gettan i Moonlight Lady.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3924 dnia: Lipiec 30, 2009, 11:12:52 am »
Nie doprecyzowałem: na podstawie tej samej serii, bo masz rację - to są dwie oddzielne gry. Ta, na której podstawieniowe powstało Tōka Gettan to Tōka Gettan: Moonlight Lady II

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3925 dnia: Lipiec 30, 2009, 11:20:32 am »
Powiedzmy, że inne postacie występowały i gra Moonlight Lady to było HARD, a Touka Gettan już nie.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3926 dnia: Lipiec 30, 2009, 05:21:57 pm »
Cytuj
No wiesz, Carnelian była odpowiedzialna za oryginalny chardes więc nie ma co się dziwić jakości.
Nie tylko chardes. Sama treść (krajobrazy), kolory a przede wszystkim efekty świetlne odciskają swoje piętno na mózgu. Za to światło to im się należy animowany Oskar z tentaklami. W innych bajkach takie efekty jak wybuchy, rozbłyski, efekty magii są często przesadzone i ultra-barokowe. A w TG były właśnie takie, jak trzeba.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3927 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:24:20 pm »
Chyba w pełni przerzucę się na shojou. Dawno nie miałem syndromu następnego odcinka (naprawdę żal mi, że muszę już iść spać, bo rano trzeba wstać), a tu taka Nana.
Paradoksalnie aktów płciowych jest tu duuużo więcej niż w każdym mi znanym ecchi  :D
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3928 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:34:00 pm »
Chyba w pełni przerzucę się na shojou. Dawno nie miałem syndromu następnego odcinka (naprawdę żal mi, że muszę już iść spać, bo rano trzeba wstać), a tu taka Nana.
Paradoksalnie aktów płciowych jest tu duuużo więcej niż w każdym mi znanym ecchi  :D
Tylko mnie beznadziejne polskie napisy denerwują bo gościu przeinacza to co mówią.
A samo anime nawet kiedyś chciałem obejrzeć.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3929 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:54:53 pm »
Nie tylko chardes. Sama treść (krajobrazy), kolory a przede wszystkim efekty świetlne odciskają swoje piętno na mózgu. Za to światło to im się należy animowany Oskar z tentaklami. W innych bajkach takie efekty jak wybuchy, rozbłyski, efekty magii są często przesadzone i ultra-barokowe. A w TG były właśnie takie, jak trzeba.

Zawiesiłem się na pierwszym odcinku - choć ładne to było bez ładu i składu, a na dodatek miejscami pretensjonalne. Może gdy naprawdę nie będę miał co z sobą robić to do tego wrócę.