trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3960 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:42:39 pm »
"X" - hmmmmmmmmmm od dawna poszukiwałem czegoś takiego. Od samego początku wiązałem z tym duże nadzieje jednak pierwsze epy mnie rozczarowały, ale potem.... to było coś pięknego. Tak wspaniałej historii/serii dawno nie widziałem. Wspaniale zrobione nawet soundtruck ten sam powtarzający się przez prawie całą serie się nie nudzi. Bohaterowie oraz ich powiązania, potyczki itd. Coś pięknego.

Offline Yimo

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3961 dnia: Sierpień 06, 2009, 01:35:17 pm »
Ja wlasnie skonczylem Kanon ^^. Wiem wiem trochę późno, ale lepiej później niż wcale  :roll:
Jeżeli coś oglądacie możecie także podać linka do tego anime :)
Zaciekawilo mnie "Blue Submarine No. 6" ale nawet wujek google mi nie pomaga ;/ (nie pomaga znaleźć tego :D)
Ciekawi mnie jakieś anime w języku polskim bo mój angielski nie jest wystarczajaco dobry by wszystko zrozumiec ;)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3962 dnia: Sierpień 06, 2009, 01:55:25 pm »
Blue Submarine No. 6

Polecam posłuchać sountracków.
Świetne instrumentalne kawałki.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3963 dnia: Sierpień 06, 2009, 04:14:24 pm »
Słusznie prawisz.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3964 dnia: Sierpień 07, 2009, 12:09:46 pm »
Pumpkin Scissors mniej więcej 1/3. Sam nie wiem, dlaczego to jeszcze oglądam. Złożoność fabularna przypomina fillery Naruto (Musimy dostarczyć lekarstwo do górskiej wioski, ale napadają nas bandyci. Co zrobić?!), animacja to, w najlepszym wypadku, średnie stany średnie, postaci to maksymalna sztampa. Tak naprawdę cały odcinek czekam, aż 'Misiek' odpali swoją latarenkę i w powolnym berserku pójdzie na czołówkę z czołgiem (góra dwie minuty na odcinek). Obstawiam, że do połowy serii mi się znudzi.

Aż serce się kraje, że tej historii nie wzięło studio Madhouse...
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3965 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:18:36 pm »
Melody Of Oblivion
kiedyś poczytałem trochę mangi - ładna kreska, więc sięgnąłem w końcu po latach do anime, i nieźle się zdziwiłem. Kreska trochę gorsza, ale z miejsca zostałem powalony na kolana muzyką: "Will" w wykonaniu Lisy to mistrzostwo świata - skrzyżowanie skrzypiec z Noir z ciężkimi gitarami i jej cudnym wokalem. A anime im dalej tym lepsze. Bardzo fajni bohaterowie, sporo psychodelicznych i mrocznych wstawek, brak cukierkowatości typowego shounena. No i sporo fanserwisu, który mi akurat się podoba, więc w przeciwieństwie do Av nie zniżam oceny tylko utrzymuję mocne 8/10

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3966 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:32:36 pm »
Chaos head - po 4 epach zastanawiam się jak dalece irytujący może byc ten typek.

I może przypadkiem wie ktoś czy tales of melodies/memories są fabularnie powiązane?

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3967 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:22:07 pm »
Tak.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3968 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:39:01 pm »
Pumpkin Scissors mniej więcej 1/3. Sam nie wiem, dlaczego to jeszcze oglądam. Złożoność fabularna przypomina fillery Naruto (Musimy dostarczyć lekarstwo do górskiej wioski, ale napadają nas bandyci. Co zrobić?!), animacja to, w najlepszym wypadku, średnie stany średnie, postaci to maksymalna sztampa. Tak naprawdę cały odcinek czekam, aż 'Misiek' odpali swoją latarenkę i w powolnym berserku pójdzie na czołówkę z czołgiem (góra dwie minuty na odcinek). Obstawiam, że do połowy serii mi się znudzi.

Aż serce się kraje, że tej historii nie wzięło studio Madhouse...
To i tak lepiej oceniasz niż ja. Mnie po 2 odcinkach zniechęciło, a resztę tylko ogólnie przejrzałem. To anime to jakieś S-F, ale w dziwny sposób zrobione.
Chaos head - po 4 epach zastanawiam się jak dalece irytujący może byc ten typek.
Ja bym powiedział, że jest fajną postacią bo przynajmniej nie jest schematyczny.

Offline Yimo

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3969 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:07:14 pm »
Ostatnio po oglądnięciu tych.. hmm "Milosnych" anime zachcialo mi sie czegos fantastycznego.. Szukalem ponad godzine czegos co przypadlo by mi do gustu. Po ogladnieciu mojego ulubionego anime (po raz 3!) i po kolejnej nocy w ktorej myślalem tylko czemu on nie pokochal Midori (chodzi mi tu o "Green Green"), przyponiala mi się wspaniala historia "Clannad" (Ech te lzy ^^) oraz ostatnio oglądniętego "Kannon".. Wtedy zachcialo mi się ogladnac czegos co nie tylko będzie mi szarpalo nerwy ale i dostarczy mi troszeczkę adrealiny. Wpadlem na anime pod tytulem "12 Kingdoms". Anime jest stare, ale za to bardzo dobrze zrobione. Obecnie jestem przy 13Ep.  i nie mogę się doczekać aż uruchomię następne odcinki. Polecam to Anime naprawdę bardzo gorąco ^.^.. Kto wie może za dwa-trzy dni dzięki mnie ktoś napsize w tym temacie że także teraz ogląda to anime ;) Troszkę się rozpisalem, ale cóż poradzić takie już mam weny nocne  8). Pozdro ;)

 (Staralem się zachować wszystkie polskie znaki , ale nowa klawiatura odmawia wykonywania moich polecen  :-?. )

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3970 dnia: Sierpień 08, 2009, 12:04:45 pm »
No popatrz, mamy podobne zdanie, anfanie. Kto by pomyślał? Z zastrzeżeniem, że to nie SF, tylko alternatywna historia czasów międzywojennych  ;-)

Właśnie skończyłem Nanę. Najlepszy i najlepiej wykonany szojec, jaki było mi dane obejrzeć. Zaczyna się radośnie i wesoło, potem atmosfera gęstnieje (baardzo). Ciekawe postaci (jest nawet młodociany żigolak  ;-)), świetni seyu (nie miałem zastrzeże do żadnego głosu) i muzyka. Naprawdę polecam, gdyby ktoś miał ochotę na sporą dawkę wyważonego dramatyzmu. Oby więcej takich serii  :D
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3971 dnia: Sierpień 08, 2009, 02:43:17 pm »
To anime z takimi elementami bo jak nazwiesz odcinki o prawie niezniszczalnym człowieku w kombinezonie bojowym.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3972 dnia: Sierpień 08, 2009, 03:12:52 pm »
Eee... Jestem przy niecałej połowie, ale żadnego kombinezonu bojowego tam nie mamy. Misiek raz jeno zatrzymał pocisk czołgowy machnięciem płaszcza (przegięcie jak cholera), ale kombinezonu nie ma.

Na pewno obaj mówimy o Pumpkin Scissors?
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4473
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3973 dnia: Sierpień 08, 2009, 04:02:23 pm »
Nurtuje mnie jedna sprawa czy ten "clamp" który to tak część zachwala pod niebiosa to jest to czy o coś innego chodzi?
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/927-clamp-gakuen-tanteidan/rec/950

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3974 dnia: Sierpień 08, 2009, 04:45:11 pm »