trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3975 dnia: Sierpień 08, 2009, 05:27:27 pm »
Obejrzałem Eureka Seven the Movie. Jakby szukać usprawiedliwienia to można powiedzieć, że producenci za wszelką cenę chcieli wszystko pozmieniać lecz sądzę, że się ośmieszyli bo były te same postacie, a zarazem całkiem inne. Jakby zrobili film zbieżny z serią TV mogło by być lepiej. Choć może należało by ich pochwalić, że jednak zrobili coś  całkiem innego. Oczywiście seria TV była lepsza, a film ocenię 7-8/10.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3976 dnia: Sierpień 08, 2009, 05:29:15 pm »
Jesteś dość wyrozumiały w ocenie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3977 dnia: Sierpień 08, 2009, 05:43:12 pm »
Ta EUREKA na końcu anime to mnie dopiero zaskoczyli. Po raz pierwszy taka ładna była i jak nic się skojarzyła z pewnymi fajnymi postaciami w anime. Naprawdę pomysłów na zaskoczenie widza mieli mnóstwo.


Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3978 dnia: Sierpień 08, 2009, 06:05:25 pm »
Ten CLAMP to: pierwszy wynik z googla
Myślałem że to anime więc w google nie zaglądałem. Ale dzięki.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3979 dnia: Sierpień 08, 2009, 07:18:46 pm »
Eureka the Movie jest znacznie bardziej trudna do pojęcia niż seria TV, ale to dlatego bo są raz dialogi z ważnymi informacjami, potem walki i potem znowu dialogi i wszystko to jedna całość więc ciężko to wszystko zapamiętać. Dlatego najlepiej jest po obejrzeniu niektóre sceny ponownie obejrzeć.
Szkoda tylko że takie smutne i dramatyczne zakończenie ma to anime. Seria TV miała HAPPY END.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3980 dnia: Sierpień 08, 2009, 07:29:44 pm »
Obejrzałem właśnie Batman Gotham Knight (niestety bez pierwszego i większości drugiego epizodu) i ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

Dwie historie jednak wyróżniają się od pozostałych. Pierwsza niestety negatywnie. Field Test, zdecydowanie najsłabszy z tych co oglądałem. Kiepski fabularnie, bez klimatu z głupawymi tekstami a zachowanie Batmana bardziej przypomina nagany nauczycielki względem niegrzecznych dzieci. Poza tym jedna z gorszych masek Batmana jakie widziałem.

Za to na przeciwnym końcu stawiam In Darkness Dwells. Bardzo ciekawa animacja, mroczny, brudny klimat, trochę psychodelicznych wizji. Bardzo ciekawie się ogląda.

Świetna muzyka we wszystkich epizodach. Bardzo dopasowana do opowiadanych historii i do samej postaci Batmana (mocno przypomina kompozycje Marco D'Ambrosio którego bardzo lubię).
z chęcią w przyszłym tygodniu obejrzę jeszcze raz uzupełniając przy okazji początek.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3981 dnia: Sierpień 08, 2009, 07:44:47 pm »
Warto obejrzeć też pierwszy, jak dla mnie najlepszy po Working Through Pain ;) Graficznie bardzo podobny do Tekkonkinkreeta


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3982 dnia: Sierpień 08, 2009, 07:53:00 pm »
Najbliższa powtórka we czwartek. Poczekam  ;-)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3983 dnia: Sierpień 09, 2009, 04:36:28 am »
Trzeci OVA To-LOVE-Ru. Klimatycznie bardzo podobny do Akane-iro OVA, ale jak to dziś stwierdził Riczu, przy nim fabuła Akane to istny majstersztyk. I ja też się pod tym podpisuję.
I druga rzecz. W sumie to już żadna nowość, więc pytanko tutaj. Ogląda ktoś może Taishou Yakyuu Musume? Z tych laseczek tłukących w bejzbol robi się IMHO jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza seria tego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2009, 05:58:20 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3984 dnia: Sierpień 10, 2009, 07:43:14 am »
Obejrzał ktoś 6 część Kara no Kyoukai Boukyaku Rokuon ?
Ciekawi mnie jak prezentuje się graficznie, 5 wyglądała brzydko w porównaniu z 1-4


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3985 dnia: Sierpień 10, 2009, 07:56:47 am »
Obejrzał ktoś 6 część Kara no Kyoukai Boukyaku Rokuon ?

6 Jest taki pośrodku. Walki przypominają to z 5 części, a reszta poprzednie części.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3986 dnia: Sierpień 10, 2009, 05:55:21 pm »
Dla mnie kazda cześc jest naprawdę ładna i dopracowana.
Podoba mi się to że są przywiązani do designu swoich postaci.
Fire prohibited. Don't burn, be moe! ;-)

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3987 dnia: Sierpień 10, 2009, 06:04:39 pm »
Ale za to 5 odcinek bardziej męczył niż bawił. Ta pomieszana kolejność wydarzeń naprawdę przeszkadzała w oglądaniu.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3988 dnia: Sierpień 10, 2009, 06:26:56 pm »
Skończyłem chaos head no i ...........pomysł bardzo mi się podobał tej serii itd ale wykonanie trochę gorsze, ale i tak warte świeczki było.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3989 dnia: Sierpień 10, 2009, 10:13:12 pm »
Moon Phase- słabe ale fajne...
znaczy animacji dużo brakuje, kresce również... do tego BANAŁ,
Ale mi się podoba... kotowata wampirzyca się sprawdza i tyle...

Macross: Zero
Słabe CG (znaczy się trudno nazwać to słabym, właściwie to całkiem dobre ale nie do ANime... zbyt wyróżnia się od krechy w 2d), ciekawa historia... 3ci macross którego oglądam i jednak dalej najbardziej podobał mi się ten 1wszy movie z lat 80 (?) 2gi jest Frontier (lepsze CG) ale Zero nadrabia dzisiejszymi maszynkami... (ot już wylukałem karabin Tar 21)
Może dlatego wolę starego iż właśnie nie ma CG a te samolociki nie zmieniają się w coś humanidalnego tylko w takiego fajnego samolocika z lapami i nogami :P.
Oczywiście w nowych też jest ta opcja ale jednak większość walk to widze coś z głową itp... a jednak te samolotowate coś to niezły + serii ze względu na orginalność... niestety w tych nowszych produkcjach słabo wykożystany...

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 10:19:44 pm wysłana przez wyspa »

 

anything