Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4035 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:59:05 pm »
W "Dziale powikłań" już chyba bardziej by uszło.
Dokładnie.

A teraz coś na temat:
Druga cześć? ef czyli ef - a tale of melodies. Poprzednie mi się podobało, ale to jest bardzo dobre do pewnego momentu bo gdy wchodzi motyw
Spoiler: pokaż
bitej i gwałconej dziewczynki
robi się rewelacyjne choćby z tego względy że jest ciekawy obrót spraw z irytującej dziewczyny polubiłem ją poznając jej problem oraz co ciekawe był pewien moment kiedy to się yuko rozebrała sie w kosciele przed swym chłopcem by mu pokazać.............
No właśnie pokazała mu coś czego w życiu bym się nie spodziewał w anime. Spodziewałem się raczej że jest czarodziejko/duchem itd coś w stylu air, a tu nie. Wogule ciekawa sprawa że  anime posiada taką cechę jak  prostolinijność łóżkowa. W innych seriach tego nie uwidziałem, a tu od razu czy to jest spokojne dobre małe dziecko czy też głośna panienka po prostu każda się sypie jak żwir w Osówce. I dziwić by mnie to nie dziwiło gdybym oglądał film lub był na jakiejś imprezce.

Ciekaw jestem zakończenia, ale jak narazie po 8 epie ręce mi opadły w wyniku dziwnego zachowania himury i yuko.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4036 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:12:05 pm »
motyw
Spoiler: pokaż
bitej i gwałconej dziewczynki
robi się rewelacyjne choćby z tego względy że jest ciekawy obrót spraw

już podobny, genialny pomysł zmieszałem z błotem przy Kara no Kyoukai 3. W hentaju można zrozumieć w normalnej serii nie potrafię tego pojąć/zaakceptować/oglądać z zainteresowaniem. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4037 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:17:30 pm »
W hentaju można zrozumieć w normalnej serii nie potrafię tego pojąć/zaakceptować/oglądać z zainteresowaniem. 
W danych momentach odczuwałem to samo, ale potem gdy trochę przeleciało jakoś się to złożyło.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4038 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:26:09 pm »
Dokładnie.
A teraz coś na temat:
Druga cześć? ef czyli ef - a tale of melodies. Poprzednie mi się podobało, ale to jest bardzo dobre do pewnego momentu bo gdy wchodzi motyw
Spoiler: pokaż
bitej i gwałconej dziewczynki
robi się rewelacyjne choćby z tego względy że jest ciekawy obrót spraw z irytującej dziewczyny polubiłem ją poznając jej problem oraz co ciekawe był pewien moment kiedy to się yuko rozebrała sie w kosciele przed swym chłopcem by mu pokazać.............
No właśnie pokazała mu coś czego w życiu bym się nie spodziewał w anime. Spodziewałem się raczej że jest czarodziejko/duchem itd coś w stylu air, a tu nie. Wogule ciekawa sprawa że  anime posiada taką cechę jak  prostolinijność łóżkowa. W innych seriach tego nie uwidziałem, a tu od razu czy to jest spokojne dobre małe dziecko czy też głośna panienka po prostu każda się sypie jak żwir w Osówce. I dziwić by mnie to nie dziwiło gdybym oglądał film lub był na jakiejś imprezce.

Ciekaw jestem zakończenia, ale jak narazie po 8 epie ręce mi opadły w wyniku dziwnego zachowania himury i yuko.
E tam bo Memories było DUŻO lepsze. Tam były świetne postacie, a w Melodies nic takiego nie było, a najbardziej zawiodła mnie ta co
Spoiler: pokaż
umarła.

Jakie to było głupie i sztuczne, że wszędzie o tym pisałem.
Ta bita i gwałcona to była śmieszna i ani trochę nie było jej żal bo sama tego chciała.
A w każdym anime NA PODSTAWIE EROGE mógłby być seks bo dlatego właśnie to eroge.
A to, że wycinają prawie zawsze całkowicie sceny seksu to inna sprawa. W Memories przynajmniej coś pokazali, że jednak były choć też tylko minimalnie i z niektórymi postaciami.
U tych dzieciaków w w anime NIE MA POLICJI. Oni tam sami idą sobie zabić kiedy chcą : ) Sami zajmują się przestępcami i zawsze sami pomagają innym.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 09:30:52 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4039 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:37:31 pm »
E tam bo Memories było DUŻO lepsze. Tam były świetne postacie, a w Melodies nic
Mi akurat spodobały się bardziej te retrospekcje postaci(czyli "melodies". Co więcej dużo jest powiedziane o kuze co mi się spodobało.


Ta bita i gwałcona to była śmieszna i ani trochę nie było jej żal bo sama tego chciała.

hmmmmmmm to pierwsze co przychodzi do głowy ale zaraz za tym druga myśl to taka że:dziewczyna po prostu miała już zniszczoną psychikę tym ciągłym biciem/gwałceniem i nic dziwnego w tym że tak się zachowywała. Nie trudno zauważyć że do wszystkiego miała obojętną postawę więc czy ona tego chciała? Oczywiście że nie ale po paro letnim takim traktowaniu tak wyszło. Więc akurat to mi pasuje i jest zrozumiałe i ja raczej bym tu nie rozumiał jeśli dziewczyna bita i gwałcona co dzień chodziła by uśmiechnięta od ucha do ucha lub żyła normalnie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4040 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:45:14 pm »
Bo dziewczyna bita i gwałcona by nie chodziła uśmiechnięta jak w anime.
Ale podobnie dziwna była pomoc tamtego chłopaka dla niej. Sam się na niego rzuca i w dodatku nic z tego nie wychodzi.

Jak przeglądałem grę to sądziłem, że to będzie smutne i to bardzo więc zdziwiłem się, że tak nie było.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4041 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:56:17 pm »
Bo dziewczyna bita i gwałcona by nie chodziła uśmiechnięta jak w anime.
Ale podobnie dziwna była pomoc tamtego chłopaka dla niej. Sam się na niego rzuca i w dodatku nic z tego nie wychodzi.

Jak przeglądałem grę to sądziłem, że to będzie smutne i to bardzo więc zdziwiłem się, że tak nie było.

A kiedy ona była szczęśliwa/zadowolona itd? Ja dostrzegałem u niej ocean obojętności, a to że nie kiedy robiła uśmiech(z myślą bo tak trzeba) w dodatku nie pasujący do sytuacji to nie nazwał bym że to nie pasowało.. Więc jak dla mnie świetna postać w swoim wypadku dobrze odwzorowana.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4042 dnia: Sierpień 22, 2009, 01:32:28 pm »
Obejrzałem 6 film Kara no Kyoukai no i wreszcie coś pięknego było. No nareszcie o tej dziewczynie było najwięcej i ta jej walka na końcu była przepiękna. Te kolory to najlepsze z tego filmu. No i całe szczęście, że nie był zbyt brutalny bo mnie to już denerwowało.

Więc 9/10.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4043 dnia: Sierpień 22, 2009, 01:35:29 pm »
Odniosłem wrażenie, że graficznie to część 5 i 6 odstają od 1-4


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4044 dnia: Sierpień 22, 2009, 01:38:16 pm »
Każda część ma podobny poziom graficzny, a nawet 6 film był chyba ładniejszy. Te tła, krajobrazy to przepaść je dzieli w porównaniu do większości anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4045 dnia: Sierpień 22, 2009, 01:38:38 pm »
Dla mnie piąta część to był szok - jakby im pół studia odpowiedzialnego za filtry wybiło.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4046 dnia: Sierpień 22, 2009, 02:42:35 pm »
Już dawno filmów KnK nie oglądałem więc sam nie wiem.
Czy Azaka uczy się cały czas w tej szkole i w jakim czasie dzieje się akcja 6 filmu ?
Bo oni tam prowadzili podczas ferii śledztwo i czy ona po zakończeniu filmu nadal się uczy w tej szkole czy nie ?
Bo nie wiem czy to zakończenie w ogóle było dobre
Spoiler: pokaż
 gdyż te wszystkie dziewczyny z tamtej klasy straciły pamięć, ale czy potem ją odzyskali ?

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4047 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:39:08 pm »
Oglądał ktoś lub może próbował oglądać "White album"? Czego można się po tym spodziewać? Do czego byście porównali?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4048 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:50:01 pm »
Nie wiem do czego bym porównał, ale dziwna jest ta seria. Z jednej strony niby niewiele się dzieje i czasem lekko przynudza, ale nie można przestać tego oglądać. Nieźle pokazuje od kuchni to co się dzieje w branży pop-idolek, poza tym jest jedna fajna loli. Totalny przeciętniak jak dla mnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4049 dnia: Sierpień 22, 2009, 07:01:12 pm »
Popieram Tenchiego.
Chociaż ja nie mam takiego zacięcia jak on i nie udało mi się do końca obejrzeć "White Album", bo akcja w tym anime jest zerowa. Pomiędzy bohaterem, a bohaterką nic się nie dzieje ciekawego, bohater tez jest nudny i ciapowaty. Dla mnie to seria nie warta większej uwagi. A zapowiadało się na coś ciekawego.

 

anything