Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4095 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:35:25 pm »
Dla mnie Kara no Kyoukai 6 było zbyt "lekkie" jak na tą serię. Zresztą ogólnie fabuła była z serii tych niby "lekkich i przyjemnych" co mnie niestety trochę rozczarowało.
Jakoś klimat Kara no Kyoukai trochę straciło przez ten 6 odcinek.

To chyba dlatego polubiłem tą część. Najlepszy klimat miała dla mnie 4, w którym Shiki nie była tak wszechpotężna by kilkoma cięciami każdego powalić a obawiała się swojej nowej mocy.

W pozostałych wiele rzeczy było nudne (szczyt to 5 która chyba o 40 minut jest dłuższa od 6)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4096 dnia: Wrzesień 11, 2009, 06:28:45 pm »
Obejrzałem I odcinek K-ON i to było DOSKONAŁE od każdej strony. Jeśli anime choć w 90 procentach utrzyma poziom I odcinka to ma 10/10.
Muzyka w tym anime to arcydzieło. Tak cudownej i przyjemnej to już nie pamiętam kiedy była w anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4097 dnia: Wrzesień 11, 2009, 06:40:06 pm »
Dorcas_Aurelia z MALa fajnie podsumował K-ON:
Cytuj
K-ON! is inconsequential fluff. One might compare it to popcorn or cotton candy: a tasty treat, but if you're looking for a meal, it will leave you looking for something more substantial after it's done.
i w pełni się z tym zgadzam. Dlatego szybko odpadłem, choć nie oceniam źle tego anime. Pewnie na to 7-8 zasługuje.

Btw. K-ON nawet dorobił się własnego tematu, huh.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4098 dnia: Wrzesień 11, 2009, 06:43:36 pm »
Obejrzałem I odcinek K-ON i to było DOSKONAŁE od każdej strony. Jeśli anime choć w 90 procentach utrzyma poziom I odcinka to ma 10/10.
Utrzyma.

Cytuj
Muzyka w tym anime to arcydzieło. Tak cudownej i przyjemnej to już nie pamiętam kiedy była w anime.
Aha, kawałki są rewelacyjne. Będzie ich potem więcej.

szybko odpadłem, choć nie oceniam źle tego anime.
Ja bym chciał żeby miało 200 odcinków. Takie klimaty zaserwowane z taką kreską i muzyką nie znudzą mi się nigdy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 06:50:25 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4099 dnia: Wrzesień 11, 2009, 08:45:41 pm »
Pewnie na to 7-8 zasługuje.
Owszem 7-8 ale tylko za grafikę. Pozostałe elementy są na jeszcze wyższym poziomie.

PS:
Obejrzałem 4 odcinki i jest CUDOWNE to anime. Muzyka w tle w większości jest świetna i w bardzo dużym stopniu buduje klimat anime.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 09:59:40 pm wysłana przez anfan »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4100 dnia: Wrzesień 12, 2009, 04:26:59 pm »
Nie macie czasem tak, że jak anfan coś pisze, to aż Was korci, żeby się z nim nie zgodzić?
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4101 dnia: Wrzesień 12, 2009, 04:38:07 pm »
Owszem. Dlatego zawsze wnikliwie czytam każdy jego post. Bo nawet jeśli prawi słusznie, to może znajdzie się jakiś haczyk, którego będzie można się uczepić... :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4102 dnia: Wrzesień 12, 2009, 04:40:34 pm »
Nie macie czasem tak, że jak anfan coś pisze, to aż Was korci, żeby się z nim nie zgodzić?

Dlatego przy 90% jego postów nie odzywam się (przy 5% da się pogadać, przy 5% wydaje mi się, że da się pogadać). Zabawnie patrzeć, jak stara się prowokować i każdy go olewa. Niestety prędzej czy później ktoś się odezwie nawet przy najgłupszych jego postach :/

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4103 dnia: Wrzesień 12, 2009, 04:52:19 pm »
Można by zakłady robić kto pierwszy da się sprowokować.

Poza tym Roujin Z . Dawno nie oglądałem anime z tak przyjemnymi i naturalnymi bohaterami.
Oglądało mi się super.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4104 dnia: Wrzesień 12, 2009, 06:48:44 pm »
 Mugen no Juunin/Blade of the Immortal - Bardzo dobre pod każdym względem anime. Spodobało mi się bardzo, ale co do końcówki to mnie ona tylko nie przypadła do gustu? Podobne wrażenia miałem po obejrzeniu serii NGE bez "end of evangelion".

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4105 dnia: Wrzesień 12, 2009, 06:52:18 pm »
Tak to niestety jest z anime kręconymi na podstawie niedokończonych mang. I bardzo średnio podobała mi się ta adaptacja: za grzeczna i zbyt patetyczna - jakieś na siłę wepchnięte ni z gruszki ni z pietruszki artystyczne ujęcia, który miejscami wyglądały wręcz groteskowo.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4106 dnia: Wrzesień 12, 2009, 07:04:02 pm »
Zgadzam się z Wilkiem. Animowana adaptacja okazała sie wybitnie niestrawna, nie zdzierżyłem więcej niż dwa epy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4107 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:56:44 pm »
Obejrzałem w całości K-ON i mówię, że jest WSPANIAŁE, CUDOWNE, DOSKONAŁE, BARDZO ZABAWNE Z GENIALNYMI DZIEWCZYNAMI choć trochę słabsze od Kurokami. Gorsze stanowczo pod względem kreski choć zapewne mało anime dorówna Kurokami pod względem kreski (a tła to jeszcze trudniej). Gorsze jeszcze pod względem fabuły bo akurat ciekawsza była w Kurokami.
Ale muzyka w K-on to 11/10 więc IDEAŁ i również doskonałe, przyjemne postacie (szczególnie Mio choć inne też fajne).

Ale powiedzmy, że nawet jeśli lekkim nadużyciem będzie dać dla K-on 10/10 to tak zrobię gdyż anime było wystarczająco cudowne.
ALE dla przykładu koncert w 12 odcinku mnie trochę zawiódł. Mogli lepsze piosenki wybrać. W Haruhi były lepsze.

Więc mogę nazwać K-on jedną z DOSKONAŁYCH KOMEDII SZKOLNYCH podobnie jak Kurokami DOSKONAŁE ANIME AKCJI.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 09:04:59 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4108 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:23:47 am »
Tak to niestety jest z anime kręconymi na podstawie niedokończonych mang. I bardzo średnio podobała mi się ta adaptacja: za grzeczna i zbyt patetyczna - jakieś na siłę wepchnięte ni z gruszki ni z pietruszki artystyczne ujęcia, który miejscami wyglądały wręcz groteskowo.
Zgadzam się z Wilkiem. Animowana adaptacja okazała sie wybitnie niestrawna, nie zdzierżyłem więcej niż dwa epy.
Mangi nie czytałem więc porównania nie miałem i może dlatego wydało mi się bardzo dobre.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4109 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:39:16 pm »
Obejrzałem 3 odcinki Tayutama i jest zadziwiająco fajne. Nie spodziewałem się, że tak mi się spodoba.