Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwiec 08, 2008, 11:28:08 am »
no sam przyznaje że japońska cenzura jest nieco poryta niemogąc pokazywać krwii i ludzkich szkieletów ~~
na chwilę obecną: School Rumble, akurat mam sporo wolnego czasu, i muszę się odstresować jakoś w oczekiwaniu na wyniki na studiach, daj bóg zostanie mi jeden egzamin, a wtedy, ..., wtedy znając siebie będę oglądać jakąś kolejną serię anime, może nowe odcinki xxxHolic:Kei wrzucą  :p
Under Northern Skies

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:07:30 pm »
Oglądam Death Note..., kreska fajna a fabuła nawet dobra ale mam pewne wątpliwości...

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:40:20 pm »
na razie nie mogę się przekonać żeby to zacząć, ktoś mnie nakłoni?
Under Northern Skies

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:12:55 pm »
ja aktualnie odladam kanokona i druaga no to:the aegis of uruk....obydwa mi sie bardzo podobaja




I na ch*j się gapisz...

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:43:37 pm »
kanokon ?! widziałem pierwszy odcinek, najgłupsze anime z jakim się spotkałem ;)

Zabieram się za Eureke Seven, zapowiada się ciekawie, zwłaszcza surfujące mechy.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwiec 09, 2008, 05:35:36 am »
Jak przejdziesz do porządku dziennego nad surfującymi mechami to reszta bardzo Ci się spodoba.

na razie nie mogę się przekonać żeby to zacząć, ktoś mnie nakłoni?

Jeśli chodzi o DN to ja mogę jedynie zniechęcić ;)


Obecnie oglądam na bieżąco Macross Frontier i naprawdę mi się to podoba; coraz bardziej lubię bohaterów choć do Ranki jakoś przekonać się nie mogę, za to Sheryl... :D
A Kurenai to chyba pierwsze anime, w którym tak dotkliwie poczułem cliffhangera - 9 epek kończy się paskudnie, 10ty nic nie wyjaśnia i trzeba czekać na dalszy kolejne :/ Nie myślałem, że aż tak polubię bohaterów. Imo najlepsze anime tego sezonu

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwiec 09, 2008, 06:41:07 am »
Jeśli wszystko ma swoje logiczne wyjaśnienie jak w Eurece Seven to nie sposób żeby się nie spodobało no chyba że chwilami przy niektórych scenach.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwiec 09, 2008, 11:44:47 pm »
Nie cierpię tych wszystkich skejtowskich mechów z Appleseeda, GitS, Code Geass itd.

Jest mi w stanie ktoś polecić jakieś relaksujące, umiarkowane ecchi romansidło, w którym wszystko się dobrze kończy?
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwiec 10, 2008, 05:05:32 am »
Shuffle xD

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:38:16 am »
Ocena Kurenai jeszcze nie ma większego sensu bo znowu widzę że anime jeszcze nie wyszło.
Ja natomiast jeszcze oglądam Kaze no Stigma i po 15 odcinkach stwierdzam że jak na razie jest tylko przeciętne i gorsze od Shany, ale może to się zmieni jeszcze.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwiec 10, 2008, 09:15:02 am »
Shuffle odłożyłem po pierwszym odcinku, może jeszcze wrócę ;) ja polecam REC, krótkie ale przyjemne.

Strawberry Panic
Obejrzałem już to jakiś czas temu, i po FMP Fumoffu jest to jedyna seria jakiej byłbym w stanie dać 10/10. Szukałem spokojnej serii, podobnej do Haibane Renmei i dostałem coś takiego. Dodatkowo też jest podobna sytuacja jak z Raką i Rekki, gdzie jedna postać jest nowa i podziwia drugą. Zbagatelizowałem kategorię romans w opisie, nie ma tu wielkich scen łóżkowych ale dwie nago leżące obok siebie kobiety raczej jasno obrazują co się między nimi wydarzyło.
W całej serii nie ma żadnej postaci która by mnie denerwowała, początkowo była to przewodnicząca Spica ale później jej postawa się zmieniła. Przejrzałem inne anime które oglądałem i w nich głównie denerwowali mnie faceci dlatego seria bez nich wydaje się świetnym pomysłem. Wielki plus za postawę Tamao i Yayi które pogodziły się z wyborem sercowym swoich koleżanek. Dodatkowo bardzo polubiłem postać Shizumy, nie pamiętam kiedy ostatni raz komuś współczułem i życzyłem jak najlepiej. Na pewno nie była to żadna kananowska umierająca/znikająca/walcząca z demonami kobieta czy clannadowska tworząca gwiazdki/niemająca rodziców etc. tylko Duszołap (miała pecha przez całą serię jakby nie patrzeć) i Pani z Czarnej Kompanii (ale to nie anime i serie czytałem kilka lat temu). Muzyka nie jest idealna, ale też nie przeszkadza, tylko w momentach kiedy ma być poważnie świetnie pasuje.
Seria nie jest doskonała, wielu osobom nie przypadnie do gustu a moje 10/10 może jest zawyżone, ale co z tego ? ;) Mnie się bardzo podobała.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwiec 10, 2008, 09:30:24 am »
Żeby trochę zrelaksować się podczas sesji zabrałem się (po raz kolejny) za Slayers Next. Jakby ktoś nie wiedział jest to drugi sezon anime, które lesiało w świętej pamięci stacji telewizyjnej RTL7. Jak dla mnie jest to najlepsza parodia Heroic Fantasy jaką oglądałem. Jak zwykle jest mała dużyna bohaterów (jak to w w fantasy) w skład której wchodzą: pazerna czarodziejka, głupi szermierz, księżniczka mająca obsesję na punkcie sprawiedliwości, i chimera która chce wrócic do poprzedniej postaci. Ogólnie cała seria składa się na to co normalny bohater fantasy nigdy by nie zrobił.  :lol:

Przy okazji. Anime o wampirach jest w bród, a jest jakieś anime o wilkołakach?

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwiec 10, 2008, 10:25:35 am »
Hollow: wilkołaki chyba dzieli się na: wherwolf ( jak w Underworldzie czy Van Helsingu) i lycanthrope (zamienia się w wilka). Z tych drugich to Wolfs Rain i Spice & Wolf bym zaliczył. Nie znam żadnego anime skupiającego się na pierwszych, tylko role poboczne jak w Hellsingu czy Vampire Hunter D Żądza Krwi.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwiec 10, 2008, 12:13:41 pm »
REC i Shuffle już zaliczyłem, ale dobrze, że mi przypomnieliście, bo miałem obejrzeć Shuffle Memories.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:39:30 pm »
Black Lagoon - zaskakująco fajne :] Nie spodziewałam się szczerze mówiąc, że tak mi się spodoba. Sporo przemocy, strzelanin i ogólnej nawalanki, ale w całkiem dobrym wydaniu. Konkretniej:
Spoiler: pokaż
Świetnie skrojone postacie, zwłaszcza sarkastyczna Revi (te jej ciągłe parskania i pofukiwania xD) i Rock (zaskoczyło mnie, że całkiem łatwo przystał do ekipy, nie smęcił i nie płakał za dawnym życiem... chociaż oficjalne ubranie nosił dalej) Ulubione akcje? Po pierwsze, wszystkie pyskówki między Revi i Rockiem :D Zwłaszcza ta w odcinku 7 (to ten z zakonnicami). Po drugie, cały plot z porwaniem chłopaka i super-killer-robo-maido ;)

Czyli dobra akcja, ciekawe ploty, efektowne walki i dosadny humor - Second Barrage w kolejce do obejrzenia :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!