trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwiec 12, 2008, 09:58:02 pm »
Cytuj
A teraz biorę się za Death Note na razie ze 3 epy widziałem i nawet ciekawe...

Też tak myślałem ale gdy w 7 czy tam 8 odcinku zgineła pewna kobieta kturą zdażyłem polubic to odwidziało mi sięsam fak ze zgineła nie był tak bolesny (wygladało to tak jakby autor stwierdził że byłaby zbyt dużym zagrozeniem dla Kiry i chciał się jej szybko pozbyc) co sam sposob jej smierci jak do tego doszło to był cios poniżej pasa po tym kawałku moja wiara w "logicznośc" tego anime strasznie ucierpiała...

Cytuj
nolifesking i inni zobacz sobie cg z gry. Tam jest dużo więcej niż pocałunki. Również są tam pewne zmiany.
... :shock: :neutral:
Doprawdy po raz kolejny zastanawiam się z jakiego miejsca czerpiesz te wszytkie hentajowe serie, gry, obrazki, zaczynam wierzyc że na świecie byc nie może większego fana H niż ty...  :shock: :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwiec 13, 2008, 06:50:03 am »
Jak coś ładne albo ze znanej gry(anime) to wtedy tego szukam. Tak samo mam wszystkie CG z gry Tale of Memories.
Jakbyś umiał używać internetu to byś też znalazł.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwiec 13, 2008, 08:28:20 am »
Cytuj
Jakbyś umiał używać internetu to byś też znalazł.
Jakbym umiał hakowac to ty byś już niczego nie znalazł. Coś taki ponurak, ja tam piszę w dobrym tonie a ty takie odpowiedzi... :-? Ja też mam dużo obrazkow z wielu gier co nie oznacza że spedzam cały wolny czas na szukaniu ich. :roll:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwiec 13, 2008, 08:33:14 am »
Może anfanowi potrzeba takich emotek na końcu zdania typu "sarkazm" "ironia" czy "komplement".  <emotka sakazm mode on>

Anfan, to był komplement, przynajmniej ja to tak odebrałam, nie najeżaj się. Ja tam uważam, że Frey ma rację - masz imponującą wiedzę i kolekcję, to zasługuje na szacun i tyle. A używanie internetu nie ma nic z tym wspólnego.

bo ja mogę twierdzić, że tak naprawdę  TO TY nie potrafisz uzywać internetu, bo nie masz takiej kolekcji facetów jak ja :P <emotka ironii mode on>
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwiec 13, 2008, 08:38:34 am »
Ej ej, to jest temat o oglądaniu anime. Trzymajcie się go choć trochę.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwiec 13, 2008, 08:44:52 am »
sorry, my bad, myślałam, żę to rozważania okołoanimcowe. proszę o wymoderowanie, jeśli taka wola najwyższego Wilczastego

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwiec 13, 2008, 09:21:00 am »
Nie lubię jak ktoś do mnie mówi fan hentai gdyż to nie prawda.
Jeśli jest jakieś anime a jego źródłem była gra hentai to oczywiste że trzeba zobaczyć zdjęcia z gry, które są zawsze wyższej jakości niż w anime. Lamune oglądałem i anime było naprawdę sympatyczne i fajne więc musiałem porównać do gry. Oczywiście ja w gry nie gram bo nie mam czasu.
Uważam że każdy kto obejrzał również anime Tale of Memories powinien zobaczyć grę. Ktoś może powiedzieć że nie lubi hentai ale to praktycznie żadne hentai zarówno jeśli chodzi o Lamune jak  i Tale of Memories. Coś takiego jak w Fate Stay Night.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwiec 13, 2008, 01:33:14 pm »
Właśnie skończyłem oglądać 2 sezon School Rumble. Do egzaminu zostało 17 godzin. I tak nic nie umiem i się na niego nie nauczę. Co byście polecili na ten czas XD ?
Under Northern Skies

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwiec 13, 2008, 07:09:17 pm »
Cytuj
Anfan, to był komplement, przynajmniej ja to tak odebrałam, nie najeżaj się. Ja tam uważam, że Frey ma rację - masz imponującą wiedzę i kolekcję, to zasługuje na szacun i tyle. A używanie internetu nie ma nic z tym wspólnego.
Bo to też miałem na myśli i chętnie bym położył ręce na zbiorach anfana i uzupełnił braki.

Podobno gdy trwoga to do Boga, bo zawsze możesz powiedziec że to nie twoja wina wtedy... Ja bym pomodlił się do Rei, nawet jak nie ześle miracla to będę czuł się lepiej.

Mam już School Days czy już się boicie?? :badgrin:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2008, 07:12:36 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwiec 13, 2008, 09:46:35 pm »
odstaw to albo daj na przechowanie swojej parafii ;]
Under Northern Skies

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwiec 13, 2008, 09:54:05 pm »
Chciałem obejrzeć Inu-Yashę (z okazji zakończenia mangi na 54 tomie) wymiękłem na 13 odcinku

Mam już School Days czy już się boicie?? :badgrin:

Gdzie tam. Spokojnie sobie czekamy na to, że przyznasz nam rację i stwierdzisz, że nie warto było tyle szukać  :lol:

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwiec 13, 2008, 10:25:02 pm »
Obejrzałem 6 odcinków (z 12) He Is My Master i resztę sobie odpuszczę. Odniosłem wrażenie jakby twórcy mieli jeden pomysł na odcinek w różnych realiach i strojach. Szkoda czasu na to anime.

Oglądam jeszcze Eureke Seven, po 21 Renton, główny bohater, wydaje się takim samym idiotą jak Naruto, drze się, nie potrafi nad sobą panować, chce ochronić Eureke za wszelką cenę etc. Zaczyna przewijać jego monologi/rozterki moralne/elementy komediowe z nim i dziećmi. Jednak samo anime podoba mi się, to wątki z Holandem, Talho, Anemone są dla mnie głównym magnesem przyciągającym do monitora.
Spoiler: pokaż
Groteskowo wyglądają porozrzucane elementy robotów w kałużach, a raczej jeziorkach, krwi (przy napadzie szału Rentona w 20 odcinku). Skąd w robotach krwe ? 

A poza tym co to za zwierze ta biała, gruba kulka Anemone ? ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2008, 07:13:43 am wysłana przez Wilk Stepowy »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:12:47 am »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:43:59 am »
Wilk Stepowy: martwy ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:52:40 am »
Bo żeśmy się nagadali, a nikt nowy nie oglądał ostatnio E7. Ale temat jest - więc do niego kieruję.

 

anything