trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1035 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:59:03 am »
Mam tu Gitsa dla zabicia czasu. Ja zalicze je do jednego z tych anime, ktore mozna ogladnac i niezbyt sie nim znudzic ale z drugiej strony jakies takie super rewelacyjne nie jest. Ok ciekawa fabula, postacie, kreska czasami zawodzi. Dla mnie nic szczegolnego (nie przepadam za tym ordzajem= Ale ujdzie,.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1036 dnia: Sierpień 25, 2008, 12:00:41 pm »
Nagasarete Airantou - Główny bohater Ikuto ucieka przed ojcem z domu. W czasie podróży statkiem przypadkiem wypada za burtę i kilka dni później zostaje wyłowiony (dosłownie) przez dziewczynę . Po przebudzeniu dowiaduje się, że jest jedynym chłopakiem na całej wyspie... Czyli kolejna haremówka. Tym razem na tropikalnej wyspie. Mnie niestety zmęczyła po ok. 9 odcinku.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1037 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:23:45 pm »
Higurashi no Naku Koro ni wiele tłumaczyć nie trzeba... niezła sieczka jestem na 19 epie i dalej jest wielkie WTF a różne wersje wydarzeń tego nie poprawiają :D

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1038 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:30:55 pm »
No to tak oglądam :
- Nogizaka Haruka no Himitsu musze przyznac swietne.....
- samurai-deeper-kyo fajne ciekawy opening
-soul hunter takrzę op. fajny no i wogule całość
-slayers revolution chyba wiadomo
-Ikkitousen -  Great Guardians hmmmmmm da sie oglodac szkoda ze nie ma napisów pl
-naruto sipp............
-bleach.......
-ZNT princes no rondo .....
i to chyba wszystko co obecnie ciekawego oglądam więcej nie dam chyba rady a sporo mnie jeszcze czeka ;)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1039 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:58:54 pm »
Baccano!

Anime opowiada m.in. o nieśmiertelnych, potyczkach gangsterskich, przyzywaniu demonów. Na początku denerwowało mnie przenoszenie akcji raz w przeszłość, innym razem w przyszłość, ale tylko do ostatniego odcinka.
Spoiler: pokaż
Dzięki temu w ostatnim ep. jest "kulminacja" szczęścia. Szczęśliwie zakończono wątek w przeszłości jak i wydarzenia w pociągu. Jest to najbardziej szczęśliwe ze szczęśliwych zakończeń jakie widziałem, nic bym w nim nie zmienił.

Najmocniejszym punktem anime są bohaterowie jak Firo, Ennis, Rail Trace, co w fansubie przetłumaczono na Kreślarz, czy para złodziei Miria i Isaac, ogólnie tym dwóm ostatnim można by poświęcić osobną 13 albo i 26 odcinkową serię. Na siłę wydaje się dodany wątek z poszukiwaniem Dallasa Genoarda, ale i tak nie przeszkadzał za bardzo.
Kreska nie powala, jest raczej przeciętna. Fajny jest opening.
Wielkie brawa za fabułę i bohaterów.
Ogólnie to anime bardzo polecam, dla mnie 9/10 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 06:09:57 am wysłana przez Wilk Stepowy »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1040 dnia: Sierpień 27, 2008, 11:48:59 pm »
Oglądam to Ginban Kaleidoscope. Sądzę że lepsze by było jakby było bardziej realistyczne. Może samo łyżwiarstwo nie jest złe, ale dodali jej DUCHA W GŁOWIE i to kanadyjskiego. Przez to jak rozmawia z nim to bardzo często mówi przy innych więc oni myśli że to mówi do nich, a zazwyczaj wtedy używa obraźliwych słów na tego ducha.
Jako zalety to bardzo ładny opening, ending jak i oprawa dźwiękowa.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1041 dnia: Sierpień 28, 2008, 10:07:48 am »
No i dooglądałem tego Gundama 00 do końca i w sumie nie było to takie złe anime. Prawda - studio postanowiło stworzyć serie dla wszystkich (z nastawieniem dla tych, którzy z dotychczasowymi Gundamami mieli mało wspólnego), sama historia też nie była najwyższych lotów a korzystanie z bohaterów niezbyt rozważne, jednak...
Spoiler: pokaż
Gdy wszyscy po kolei umierali, robiło mi się szkoda...


Seria coś w sobie ma i mam ochotę na następną (już wkrótce), nie tylko dlatego, że to kolejny Gundam  ;-) 
I'd like to be a tree

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1042 dnia: Sierpień 29, 2008, 12:14:57 pm »
*Wychodzi na scene z tabiliczka, wbija ja w ziemie*
"Mushi-shi"
*poczatkowo spoglada na tabliczke z zmruzonymi oczami i zlozonymi na piersiach ramionami, wysuwa wargi do przodu. Po chwili otwiera szeroko oczy i usta, gapi sie na tabliczke przez kilka minut zdziwiony. Wreszcie dochodzi do siebie i usmiecha sie lekko. Kiwa z aprobata glowa, spedza przy tabliczce mnostwo czasu praktycznie nie odchodzac od niej na chwile. Przytupuje lekko stopa przy dwiekach jakie wydaje. Gdy tabliczka opada na ziemie wypuszcza powietrze z ust. Chwyta tabliczke i zadowolony schodzi ze sceny. Jeszcze chwile kamera pokazuje kurtyne, nagle z jej kraca wysuwa sie kartka*
"Polecam!"

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1043 dnia: Sierpień 30, 2008, 12:27:40 pm »
"Polecam!"

O, właśnie właśnie. Z drugiej strony Mushishi nie straciło by dużo na oryginalności gdyby dać jakąś główną nitkę fabularną...


Oglądam Planetes. Podobnie jak Freedom wbija w fotel niczym przeciążenie przy starcie rakiety Saturn V.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1044 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:44:37 pm »
Obejrzałem kilka pierwszych odcinków Mahoromatic i chyba na tym zakończę. Anime opowiada o robo-pokojówce walczącej z kosmitami i nauczycielką, która chce dobrać się do jej pracodawcy (jak w większości ecchi jest to zakompleksiony nastolatek na którego lecą koleżanki i rzeczona nauczycielka).

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1045 dnia: Wrzesień 04, 2008, 11:14:10 pm »
Ponieważ nie udało mi się znaleźć starego tematu o Hayperze napisze to tu.

Ponoć od października na antenie Hypera ma lecieć anime Full Metal Panic, jak na razie myślałem że to tylko zachęta, ale dziś widziałem reklamę, gdzie chwalili się a swoim bloku anime i o FMP. Zatem całkiem możliwe iż zobaczymy FMP na antenie Hypera zapewne z napisami, ale prawdę mówiąc chciałbym posłuchać starego pana lektora który podkładał głos pod Slayersów i DB, ten niezapomniany obojętny głos...cudo. :D :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1046 dnia: Wrzesień 05, 2008, 08:53:23 am »
A ja mam DB i rycerzy zodiaku z tym  "wyjątkowym" lektorem, jeszcze do tego dochodzi francuski dubbing w tle  :lol:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1047 dnia: Wrzesień 05, 2008, 08:48:51 pm »
Zgodnie z sugestią Noliego - nowiutki temat do rozmów o Gurrenie, zapraszam :)

ED do Konowała: nie będę wybierać postów sprzed kilkunastu stron, bo zrobi się zamieszanie, niech wam wystarczy te kilka postów w temacie :]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2008, 10:33:03 am wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1048 dnia: Wrzesień 05, 2008, 09:19:55 pm »
Zgodnie z sugestią Noliego - nowiutki temat do rozmów o Gurrenie, zapraszam :)

mozesz tam jeszcze wrzucić posty moje i szyszki z strony 57 :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1049 dnia: Wrzesień 06, 2008, 10:46:10 am »
Obejrzałem kilka pierwszych odcinków Mahoromatic i chyba na tym zakończę.
Mnie się tam- po 1wszym epku- podoba. :P

A zabrałem się jednak teraz za Sketchbook full color'S: to samo co w mandze ("Sketchbook"), ale rusza się, gada i jest kolorowe.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything