Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1050 dnia: Wrzesień 06, 2008, 11:03:20 am »
To generalnie cecha i zaleta wszystkich anime. :lol:
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1051 dnia: Wrzesień 06, 2008, 04:45:52 pm »
To generalnie cecha i zaleta wszystkich anime. :lol:

Obejrzyj Konoha gakuen to zmienisz zdanie  ;-)

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1052 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:45:22 pm »
Półmetek Boogie Phantom - pierwsza reakcja: "Całkiem jak Lain...". I tak to czuję aż do teraz. Atmosfera gęsta jak smoła, ogólne WTF?!, miszmasz postaci. Wszystko fajnie, tylko brakuje tego, co przyciągało mnie do Lain - cyberpunku. Duchy, potwory i spółka są (IMO oczywiście) znacznie mniej ciekawsze  ;-)
I'd like to be a tree

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1053 dnia: Wrzesień 06, 2008, 08:05:24 pm »
Cytuj
Obejrzałem kilka pierwszych odcinków Mahoromatic i chyba na tym zakończę. Anime opowiada o robo-pokojówce walczącej z kosmitami i nauczycielką, która chce dobrać się do jej pracodawcy (jak w większości ecchi jest to zakompleksiony nastolatek na którego lecą koleżanki i rzeczona nauczycielka)
Mahoromatic dobry jest wiem bo dwa sezony są już za mną.

Obecnie nie ogladam nic nowego bo jakos nie zabardzo wiem co dobrego można znaleźc, moze Shuffle! memmories zaczne??

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1054 dnia: Wrzesień 06, 2008, 09:59:35 pm »
Sketchbook full color'S- zaliczony.
Jej... Wcześniej nie widziałem animca, w którym chciałbym wyściskać WSZYSTKIE żeńskie postacie (oprócz nauczycielki, ofc). :D
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ginko

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1055 dnia: Wrzesień 06, 2008, 11:48:01 pm »
Ja właśnie zacząłem Da Capo II Second Season. To już czwarta seria... Ale obejrzę do końca bo nie lubię zostawiać spraw niedokończonych. Zobaczymy jak się zapowie... 
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1056 dnia: Wrzesień 07, 2008, 10:29:10 am »
oglądamy z Knurkiem sportówkę. "Major" się toto nazywa i, jak na sportówkę przystało, grzecznie trzyma łapy od wszelakich fanserwisów czy innych "super-ekstra-oryginalnych" zagrywek. Nie ma tsundere loli, nie ma jakiegoś dziwnego poczucia humoru - ot, jest chłopczyk, jego tatuś i pani nauczycielka, która się w tatusiu z wzajemnością kocha, jest bejzbol i normalne rzeczy - ba, powiedziałabym, że in real life są lepsi gracze niż ci najlepsi na boisku (tutaj ten "megaświetny" typ rzuca 150 km/h, a w zawodowej lidze dochodzą do 200).

jesteśmy po wstępie do historii właściwej. Czuję się podle. Poryczałam się jak bóbr. Gdzie jest Nakago, żeby mnie wspierać?!

(żeby jeszcze drań nie był taki przystojny i nie miał mojego ulubieńszego seiyuu...)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1057 dnia: Wrzesień 10, 2008, 10:44:27 am »
FLCL

Trudno opisać to anime, najlepiej samemu obejrzeć i się przekonać. Słowa absurdalne, szalone nie oddają do końca tego co oferuje ta pozycja. Świetna muzyka, przeważnie ostra, ale trafiają się też spokojne kawałki. Taki OST zmarnował się w tylko 6 odcinkowej serii, nie miałbym nic przeciwko, ba nawet bym chciał, usłyszeć takie utwory w 26 ep.
Jednak ogólnie seria nie przypadła mi do gustu. To tak jakby nawrzucali wszystkiego po trochu do miksera. 6 odcinków nie jest w stanie udźwignąć ciężaru tego co stworzyli twórcy.
Dla mnie 5 albo 6 na 10, niemniej polecam każdemu ponieważ warto, na prawdę warto to obejrzeć dla wielu smaczków i składników.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 10:55:14 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1058 dnia: Wrzesień 10, 2008, 11:07:24 am »
Wziełęm się za Code Geass. Wczoraj już dobrnąłem do R2. Nie powiem seria ciekawa z wciągającą fabułą ale... no nic specjalnego oprócz tego... technicznie dobrze, muzyka całkiem dobrze dobrana, bohaterowie też dobrze dobrani ale żadnych rewelacji IMO po prostu wciągające i tyle o tym mogę powiedzieć... Taki FMA mi się bardziej podobał (wydaje mi się iż powodem jest iż bardziej mnie obchodzi co zrobią bohaterowie i co się dalej wydarzy niż interesują mnie oni sami) choć mam niewielkie porównanie bo raczej nie oglądam serii które mają 26+ odcinków

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1059 dnia: Wrzesień 10, 2008, 11:37:18 am »
Code Geas nie jest taki zły. Jedyne co mnie denerwuje to to, że każda postać ma po 80 żyć i średnio po 2 odcinkach wraca do życia. Główny bohater na pewien sposób przypomina mi Kirę z Death Note. Zwłaszcza tem kretyński śmiech.  :lol:

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1060 dnia: Wrzesień 10, 2008, 04:30:56 pm »
Właśnie, jak to jest z Code Geass?

Bo serie to ma chyba dwie, ale zawsze zapomina nazwy która to pierwsza a która druga.

Bo dawno chciałam to obejrzeć, ale nie wiem czy warto po wcześniejszych wypowiedziach jakie zobaczyłam

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1061 dnia: Wrzesień 10, 2008, 05:18:17 pm »
Silent Angel: pierwsza seria t oCode Geass Hangyaku no Lelouch druga  Code Geass Hangyaku no Lelouch R2 która jeszcze się nie skończyła.
Oglądałem tylko pierwszy sezon, w drugim (tak samo jak i w pierwszym) za często bawią się w zmartwychwstanie.
Warto spróbować oglądać, łatwo się przekonać do tej pozycji.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1062 dnia: Wrzesień 10, 2008, 07:11:08 pm »
Dziękować ;D

Zobaczymy jak wciągająca będzie ta seria ;)
Aczkolwiek mi czasem wystarczy, że znajdę  jedną ciekawą postać i dalej będę brnąć w dalsze odcinki pomimo np. niezbyt ciekawej fabuły w danym anime

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1063 dnia: Wrzesień 10, 2008, 07:38:20 pm »
Oglądając pierwszą serię 'ciurkiem' miałem wrażenie, że po prostu dzieje się zbyt wiele - jeden zwrot akcji gonił za drugim. Jednak teraz, gdy oglądam jeden odcinek tygodniowo, wcale mi nie przeszkadza, że większość z nich kończy się obowiązkowym w tej serii wielkim WTF?! :eek:
Postaci... Bywają naprawdę interesujące i takie całkiem sztampowe. W sumie seria całkiem dobra i warta obejrzenia. Jej wielogatunkowość sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie.
Chyba że skopią zakończenie, na co się właśnie zapowiada...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1064 dnia: Wrzesień 11, 2008, 09:21:36 pm »
Kto oglądał anime Interlude ? Kto tam konkretnie zginął w tym oryginalnym świecie bo jest to bardzo zagmatwane ? Można również powiedzieć że 3 OVA to zbyt mało. Wiele ważnych rzeczy jest tylko ledwo wspomnianych.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1645