trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1320 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:40:56 am »
Zawsze zostają seriale z usa, sam oglądam 2 :D (A 3 w kolejce tylko napisów na razie brak)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1321 dnia: Wrzesień 30, 2008, 01:48:50 pm »
Rysiu, perełko, jak sie mozna ślinić do dark bisza, jak ten się pojawia w końcówce? no jak? do Ruri mam się ślinić?
Droga Szyszławo, wybacz ale znając twój czujny biszny radar myślałem że to wystarczy, po za tym był to dla mnie - i wciąż jest - najbardziej sensowny powód twojego uwielbienia dla tegoż filmu :)
A do Ruri to teoretycznie powinienem ślinić się ja. Teoretycznie, albowiem w praktyce nawet występy Ruri w roli głównej nic tu nie pomagają, jest zupełnie bezbarwna w porównaniu do serii TV.

Cytuj
Well, jesteś z tych, którzy pukają się w czolo, kiedy ktoś mówi, że seria TV Kenshina jest lepsza od OAVki, więc Ci wybaczam :P
Ponieważ niestety jest dokładnie na odwrót pozostaje mi tylko pozostać nieukojonym w żalu - twój 'the unforgiven' richie
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Dembol_

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1322 dnia: Wrzesień 30, 2008, 04:01:12 pm »
ZAGADKA
Kto to jest (druga postać od lewej).
Twój stary?  :badgrin: :*

Powoli dobijam do końca "Hokuto no Ken". 152 odcinki. To była długa podróż trwająca chyba ze 3 lata. Dużo głów eksplodowało, dużo kończyn zostało uciętych, pojawiło się więcej dawnych braci niż ustawa przewiduje, a i tak Kenshiro wszystkich uratuje. Manly tears will be shed.

Jestem w połowie "Legend of Galactic Heroes". Jeszcze tylko jakieś 50 odcinków (ze 110). Świetna seria. Kosmiczne batalie, a w tle godziny rozważań na tematy polityczne, ustrojowe, społeczne itp. Super.

Gdzieś po drodze przewijają się kolejne odcinki "Souten no Ken", "Golgo 13" i "Detroit Metal City". Chyba mam za dużo wolnego...

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1323 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:07:16 pm »
Anfanie, a teraz jeszcze raz, ale bez obrażania.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1324 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:22:23 pm »
Co ja mam to poradzić że takie coś jak Dembol_ udaje śmiesznego, a wcale nim nie jest.
Po prostu ma żałosny poziom i bez obrażania to napisałem więc nie wiem co się czepiasz.
Powinnaś usunąć tamtego posta Dembola, a nie wiem dlaczego tego nie zrobiłaś.
Co do anime.
Ponawiam pytanie dlaczego nie chcecie odpowiedzieć na tamtą zagadkę odnośnie anime Dokuro-chan ?
Zapewne to oglądaliście.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1325 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:29:35 pm »
Co ja mam to poradzić że takie coś jak Dembol_ udaje śmiesznego, a wcale nim nie jest.
Po prostu ma żałosny poziom i bez obrażania to napisałem więc nie wiem co się czepiasz.
Powinnaś usunąć tamtego posta Dembola, a nie wiem dlaczego tego nie zrobiłaś.
Co do anime.
Ponawiam pytanie dlaczego nie chcecie odpowiedzieć na tamtą zagadkę odnośnie anime Dokuro-chan ?
Zapewne to oglądaliście.

Tak Tak to jest żałosne forum więc możesz iść poszukać nowego... A co do chcenia to nikt nie ma obowiązku odpowiedzi na twoje pytana... one zależą tylko od chęci... a teraz zastanów się czemu tych chęci brak...

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1326 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:35:02 pm »
Jak ja bym oglądał dane anime to zawsze bym odpowiedział na pytanie z nim związane no chyba że pytanie było by głupie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1327 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:41:05 pm »
To już znasz powód.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1328 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:49:27 pm »
Jeśli głupie anime to i głupie pytanie na jego temat :)
Lecz oczekiwałem na argumentację dlaczego tak ciężko odpowiedzieć na tą zagadkę.
Rozumiem że nie chce się rozmawiać o anime, które się nie podoba no ale zagadka była ciekawa, a nie jakaś nudna.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1329 dnia: Wrzesień 30, 2008, 07:11:31 pm »
Tak przy okazji słuchając endingu do Shany mam wrażenie, że to ten sam zespół śpiewa co w NGE ?

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1330 dnia: Wrzesień 30, 2008, 07:58:30 pm »
Anfanie, ten pan o którego pytasz to jest Pan Rysio, nasz dozorca w szkole. A tak na serio to nie oglądałem tego anime, a koleś przypomina mi pewną osobę ze sceny politycznej.

Co do Shany, możliwe...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1331 dnia: Wrzesień 30, 2008, 08:01:46 pm »
Hunter Killer to natychmiast oglądaj mi tu to anime dokładnie i potem odpowiedz na pytanie.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1332 dnia: Październik 01, 2008, 12:20:30 am »
Knurzyna, która jest leniwa i nie chce się przelogowywać obejrzała sobie ostatnio nową serię Votomsa (http://animenfo.com/animetitle,3887,uwnboo,armored_trooper.html).

I nie powiem, zabawne toto było. Zero poprzedniego doświaczenia z mojej strony ze światem (jakaś seria TV kiedyś była, jakieś OAVki), więc mi pewnie sporo smaczków/odwołań umknęło, ale że jest to fabularnie zamknięta całość więc daje się bez problemów obejrzeć.

Klimatem przypominało najbardziej stare, amerykańskie książki sci-fi (Kawalerię Kosmosu Heinleina na przykład), swiat ze strony technicznej zrobione zawodowo (poziom Patlabora to to jeszcze nie jest, ale szczerze mówiąc poziom Patlabora to ma tylko Patlabor), postacie wyraziste.

Fabularnie też niczego sobie, denerwują trochę sceny z wyrzynaniem wroga przez pluton głównych bohaterów (wszyscy znamy te sceny że do 'dobrych' strzelają 'źli', strzelają i strzelają i coś trafić nie mogą, na co 'dobrzy' odpowiadają serią headshotów), ale ma to wyjaśnienie fabularne, nawet całkiem zgrabne.

Jak ktoś ma ochotę na trochę nostalgii, nie oczekuje niczego, co odmieni jego światopogląd, i nie krzywi się na widok mechów, to polecam.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1333 dnia: Październik 01, 2008, 12:21:36 am »
Skończyłem właśnie World Destruction. Spokojnie, będzie bez spoili - same ogólniki. Jak do tej pory akcja rozwijała się powoli, widz pomalutku dostawał hinty z których miał budować sobie całość. I nagle pod koniec dwunastego odcinka zaczynają się dziać dziwne rzeczy - ot tak z niczego wychodzi na jaw kilka ciekawostek z życia jednego z bohaterów. Odcinek ostatni zaś to nagłe uderzenie całą "mroczną" prawdą po ryju, potem kilka minut gadki żeby to wszystko nieudolnie połatać, a potem akcja grubymi nićmi szyta. Najpierw robi się dramatycznie, potem melodramatycznie i ckliwie, a całość zostaje przypieczętowana kilkoma wyświechtanymi frazesami. Wygląda mi na to, że seria była kończona w pośpiechu i tak naprawdę planowali ją na więcej odcinków. Szkoda, naprawdę wielka szkoda, bo miała potencjał. Mogła być całkiem przyzwoitym adventure fantasy na podstawie konsolówki, a tymczasem ostatni odcinek kompletnie wszystko popsuł. Żal.pl. Na osłodę zaraz zapodam sobie Ultra Maniac, choć biorąc pod uwagę ilość zmian w stosunku do mangi (które rzucają się w oczy zaledwie po pierwszym odcinku) - obym się tylko bardziej nie zdenerwował...
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 12:25:05 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1334 dnia: Październik 01, 2008, 05:47:41 am »
Ponieważ niestety jest dokładnie na odwrót pozostaje mi tylko pozostać nieukojonym w żalu - twój 'the unforgiven' richie

wiem, dokładnie to mialam na myśli, że tv masz nad oav, szyszka baka.

a biszny radar - to brzmi dumnie :D

Knur z powodu urlopu robi po prostu masakrę z animcami, ogląda chyba wszystko, co mamy jednym kopem :) nawet nie wiem, że te Armored Troopers obejrzał :)

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything